Dzisiaj jest środa 14 listopada 2018, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21321) SPORT FORUM FIRMY (5251) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła ... (13)Kamena Rally Team. Rajdowcy zakończyli sezon na Wę ... (0)

Rychwał. Wąż na stacji benzynowej. Musieli go usunąć strażacy

Dodano: 17.08.2018 14:01
Źródło: LM.pl

Nietypowa akcja strażaków. Mundurowi musieli usunąć ze stacji benzynowej...węża.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło przedwczoraj w Rychwale. Na terenie miejscowej stacji paliw, w jednym z pomieszczeń znaleziony został wąż. Na miejscu pojawili się strażacy z Konina oraz OSP Rychwał. Zadaniem jednostek było zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Mundurowym udało się bezpiecznie usunąć gada z pomieszczenia i wypuścić na wolność.

fot. OSP Rychwał

  • Rychwał. Wąż na stacji benzynowej. Musieli go usunąć strażacy
  • Rychwał. Wąż na stacji benzynowej. Musieli go usunąć strażacy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Tyle szumu o zaskrońca. Już niedługo będzie się wzywać straż do pająka.
Dodano: 17.08.2018 14:23    Przez: ~Mucha
To był wąż do nalewania paliwa.
Dodano: 17.08.2018 18:02    Przez: ~dystrybutor
Teraz to jak komar zaatakuje chłopców 😁 w ściągaczach na kostkach czyli tzw gimbazę to wezwą policję. Rosną takie cioty, że aż strach.
Dodano: 17.08.2018 15:32    Przez: ~jutek
Chłopcy w spodniach typu rurki, kolczyki w uszach i gdzie indziej, no i obowiązkowe tatuaże, jak dzicy ludzie przed wiekami i nie wiadomo czy taki człowiek jest dziewczyną czy chłopcem. Ciapy jedne, a do wojska i w pole.
Dodano: 17.08.2018 16:50    Przez: ~Gender
Nawet dwa zastępy
Dodano: 17.08.2018 14:35    Przez: ~ojojojojoj

KOMENTARZE

Tyle szumu o zaskrońca. Już niedługo będzie się wzywać straż do pająka.
Dodano: 17.08.2018 14:23    Przez: ~Mucha
Nawet dwa zastępy
Dodano: 17.08.2018 14:35    Przez: ~ojojojojoj
Dobrze że nikogo nie ugryzł. Tuż to jadowite!
Dodano: 17.08.2018 14:51    Przez: ~Xxx
Jak się w wojsku nie było,( choćby nawet 3mce obowiązkowej służby wojskowej powinno być)to potem takie groźnie" wyglądające zdarzenia" sprawiają że trzeba dzwonić pod 998....za chwilę ktoś zadzwoni że jest pacyfistą i mu sumienie nie każe zabić muchy hehe.....
Dodano: 17.08.2018 15:18    Przez: ~Mariusz
Teraz to jak komar zaatakuje chłopców 😁 w ściągaczach na kostkach czyli tzw gimbazę to wezwą policję. Rosną takie cioty, że aż strach.
Dodano: 17.08.2018 15:32    Przez: ~jutek
Chłopcy w spodniach typu rurki, kolczyki w uszach i gdzie indziej, no i obowiązkowe tatuaże, jak dzicy ludzie przed wiekami i nie wiadomo czy taki człowiek jest dziewczyną czy chłopcem. Ciapy jedne, a do wojska i w pole.
Dodano: 17.08.2018 16:50    Przez: ~Gender
A co by było gdyby było jak np w indiach. Ponad 200gatunkow jadowitych węży do tego pająki insekty gady i inne paskudztwa
Dodano: 17.08.2018 19:40    Przez: ~B
Może myśleli że to wislanski pyton. Nie wszyscy muszą się znać na wêżach
Dodano: 17.08.2018 19:42    Przez: ~H
Gender, rozumiem że ty nosisz dżinsy z bazaru z nogawkami pięć razy szerszymi od nogi i z wyszytym na tyłku napisem BAD BOY
Dodano: 18.08.2018 09:46    Przez: ~Yyy hyyyy
Wczoraj jedna taka też złapała mojego węża
Dodano: 18.08.2018 11:44    Przez: ~Hgf
Mariusz nie tacy twardziele po wojsku wymiekaja
Dodano: 18.08.2018 16:40    Przez: ~GS
Ciemne baby te od konstytucyji albo jakie kodo jak chlep wyciagnie węza to zapodaja straz albo jaki autorytut rychu madere albo majster od kod kapeli
Dodano: 18.08.2018 17:22    Przez: ~Zaza
To była kobra
Dodano: 17.08.2018 16:09    Przez: ~Oko
To był wąż do nalewania paliwa.
Dodano: 17.08.2018 18:02    Przez: ~dystrybutor
Strażnik Teksasu by ją złapał
Dodano: 18.08.2018 12:39    Przez: ~Pn
Uważam że żadnego zagrożenia nie wolno lekceważyć, nie każdy musi znać się na wężach. Problem byłby wtedy gdyby gad okazał się jadowity...
Dodano: 17.08.2018 16:24    Przez: ~ktoś
Dwa zastępy Straży Pożarnej w sile 20-tu chłopa, w pełnym rynsztunku, gotowych na wszystko do walki z niebezpiecznym gadem. Odznaczenia będą ?
Dodano: 17.08.2018 16:54    Przez: ~Ogniomistrz
a u mnie na podwórku mieszkają 2-wa zaskrońce i żaden mi nic nie zrobił,nawet wiem kiedy wychodzą bo pies na nie szczeka ale krzywdy sobie nie robią
Dodano: 17.08.2018 18:42    Przez: ~swojak
Kiedyś wystarczył ostry szpadel i sprawa załatwiona. Niedługo będzie potrzebne pozwolenie na zabicie myszy czy komara.
Dodano: 17.08.2018 20:25    Przez: ~płatny ekolog
Zaintrygowała mnie twoja głupota. Dziedziczna, czy powypadkowa? Szpadlem to można ciebie matołku.
Dodano: 18.08.2018 19:55    Przez: ~Darek
Znaleźli sie panstwo z miasta co sie wypowiadają a wychowania za grosz myślą ze sa z miasta a brak wychowania przez rodzicow
Dodano: 17.08.2018 22:05    Przez: ~xxcxxxx
A może to był ten pyton tygrysi????
Dodano: 17.08.2018 22:12    Przez: ~M.ś
BRAK ? : GAZÓW USYPIAJĄCYCH ? , A TO ? NA ,,WSZYSTKO ''. ...
Dodano: 18.08.2018 04:44    Przez: ~L
Serio...ja mieszkam przy rzece i conajmniej raz w rygodniu blisko domu przepedzam takie glizdy a nie weze
Dodano: 18.08.2018 09:30    Przez: ~Jo-Anna
A pyton już przeplywal rzeka obok twojego domu?
Dodano: 18.08.2018 09:48    Przez: ~Ale
Jo-Anno, i Ty jeszcze tam mieszkasz ? Podziwiam...