Dzisiaj jest sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21593) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Mieszkańcy kolędowali na świątecznym kie ... (14)Kleczew. Siatkonoga na najwyższym poziomie zagości ... (0)

Spotkanie z Jerzym Buzkiem zostało odwołane

Aktualizacja 18.09.2018 10:13
Źródło: LM.pl

W najbliższy piątek w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbędzie się spotkanie z Jerzym Buzkiem. Były premier będzie mówił o wsparciu dla subregionu konińskiego w procesie transformacji związanej z perspektywą ograniczenia wydobycia węgla.

Aktualizacja 18.09.2018 - Spotkanie z Jerzym Buzkiem zostało odwołane.

Jerzy Buzek, były premier i przewodniczący Parlamentu Europejskiego, a obecnie przewodniczący Komitetu Przemysłu, Badań Naukowych i Energetyki Parlamentu Europejskiego będzie gościł w najbliższy piątek w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. Tematem spotkania z Jerzym Buzkiem będzie kwestia wsparcia dla subregionu konińskiego w procesie transformacji gospodarczej związanej z perspektywą ograniczenia wydobycia węgla.

Jerzy Buzek jest bowiem również jednym z inicjatorów powołanej przez Komisję Europejską ,,Platformy regionów górniczych w procesie transformacji". - Jej celem jest szeroki dialog oraz wymiana doświadczeń w zakresie strategii i programów restrukturyzacji gospodarek opartych na węglu i energetyce - tłumaczą organizatorzy spotkania. 

Oprócz Jerzego Buzka w piątek wystąpią również Maciej Sytek, członek zarządu województwa wielkopolskiego oraz Ireneusz Niewiarowski, prezes Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów. Omówione zostaną działania samorządu województwa wielkopolskiego na rzecz wsparcia procesu restrukturyzacji potencjału gospodarczego subregionu konińskiego. 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do godz. 14.00 w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Przyjaźni 1 w Koninie. 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

No nie,komuś chyba na ł.eb padło,że takiego kogoś zaprosił.
Dodano: 17.09.2018 13:55    Przez: ~ufff
To jest autorytet ha ha wypad
Dodano: 17.09.2018 13:53    Przez: ~Paweł
Paszoł won na zachód ! Aufwiderzejn ! Zostawić nasz region w spokoju !
Dodano: 17.09.2018 13:42    Przez: ~Zenon
Przyjedzie namieszać w głowach,oszukać i nakłamać,to jego domeny
Dodano: 17.09.2018 13:58    Przez: ~tfffuuu
Złodziej i aferał mega nieudacznik nagle intratne posadki w uniji .Won
Dodano: 17.09.2018 15:13    Przez: ~Kamil

KOMENTARZE

Paszoł won na zachód ! Aufwiderzejn ! Zostawić nasz region w spokoju !
Dodano: 17.09.2018 13:42    Przez: ~Zenon
Zamknij ten pusty łeb pisowski młocie. G.. no wiesz w d. pie byłeś pustaku.
Dodano: 17.09.2018 14:02    Przez: ~Stop głupocie
Złodziej i aferał mega nieudacznik nagle intratne posadki w uniji .Won
Dodano: 17.09.2018 15:13    Przez: ~Kamil
Jerzy Buzek to był "łobuzek", luteranin, niemieckie wyznanie w Polsce.
Dodano: 17.09.2018 18:33    Przez: ~Katolik
Ja powiem tylko 4 słowa: ZABIĆ K* TYCH LUDZI!
Dodano: 17.09.2018 22:17    Przez: ~Korwin
Następny który miał kiedyś swoje pięć minut a teraz rznie pajaca
Dodano: 18.09.2018 10:17    Przez: ~H
Właśnie Buzek zaczął sprzedawać Polskę potem kontynuował Miller i Tusk skończył tzn uniemozliwiono mu dalszą sprzedaż na szczescie
Dodano: 18.09.2018 10:18    Przez: ~HHHHHAAAAA
Zlikwidować PWSZ bo kształcą następne pokolenia antypolskie będą potem wiernie zachodzi sluzyc
Dodano: 18.09.2018 10:19    Przez: ~Pl
PISowskie booty w akcji
Dodano: 18.09.2018 15:25    Przez: ~Antyboot
Buzek na wózek.
Dodano: 18.09.2018 20:53    Przez: ~precz z komuna
To jest autorytet ha ha wypad
Dodano: 17.09.2018 13:53    Przez: ~Paweł
PO w akcji ,zwolennicy PO !!,to ono wam załatwilo acta 2 w unii zadowoleni? Chcecie by nami ktoś taki sterował razem z Merkel i nam wytyczal drogę ,udzielał nam wskazówek jak mamy żyć absurd! Będzie tak że jak to gowno wejdzie to za wiele rzeczy w internecie które teraz są darmo będziemy płacić i dopiero wtedy zacznie się prawdziwa cenzura i zero prywatności.A Buzek szkoda gadać.PO nigdy nie oddam na was głosu.
Dodano: 18.09.2018 17:59    Przez: ~Ha
No nie,komuś chyba na ł.eb padło,że takiego kogoś zaprosił.
Dodano: 17.09.2018 13:55    Przez: ~ufff
to nie ktoś to coś gorszego od szczura czy mendy
Dodano: 17.09.2018 16:14    Przez: ~Aza
Wolisz Kim Jaroslawa ?
Dodano: 18.09.2018 07:22    Przez: ~Q
Przyjedzie namieszać w głowach,oszukać i nakłamać,to jego domeny
Dodano: 17.09.2018 13:58    Przez: ~tfffuuu
O ŚWIŃSKICH OGONACH BĘDZIE MÓWIŁ I OŚMIORNICZKACH
Dodano: 17.09.2018 13:59    Przez: ~xmen
Won Paszoł Won .Nie ,nie chcemy go tutaj.Ciekawe kto wpada na takie pomysły?Jeszcze bardziej lewactwo się pogrąża
Dodano: 17.09.2018 14:02    Przez: ~Tfu
Buzek, mało sprzedałeś z Krzaklewskim za Aj waj esu!?!?!!!!tym będziesz się chwalić???a teraz za to wielkie pieniądze za to dostajesz.....Tu nikt cię nie chce .auf wiedersehen!!!
Dodano: 17.09.2018 14:08    Przez: ~su_arez@wp.pl
Po co się niuniuś tak trzepiesz .Żyłka ci pęknie i do piachu.Nikt cię nie zmusza byś przyszedł go oglądać i słuchać.Zawsze możesz jeszcze raz raz obejrzeć przemówienia kaczafiego albo audycje toruńskiego pajaca.Każdy znajdzie coś dla siebie.
Dodano: 17.09.2018 15:00    Przez: ~PiSlam? Na to sram
Tak mają pislamiści - wierzą tylko w to co powie im prezes i Radio Maryja. Reszty ich głowy nie są w stanie ogarnąć.
Dodano: 17.09.2018 15:39    Przez: ~Magda
Czy Buzek i Krzaklewski są Polakami ?
Dodano: 17.09.2018 16:37    Przez: ~Myślę, że nie
Takimi samymi jak Kaczyński i Chojnacki.
Dodano: 17.09.2018 18:05    Przez: ~Majewski
Te Majewski, najpierw może byś poczytał, zanim coś chlapniesz?
Dodano: 18.09.2018 08:39    Przez: ~Heh
Buzek to Niemiec-niech spada do siebie
Dodano: 17.09.2018 15:24    Przez: ~JAGA
I słusznie, niech spada - A Kaczyński (Kalkstein) to koszer z Odessy niech też spada do siebie !
Dodano: 18.09.2018 20:12    Przez: ~Matilan
Myślą że tu mają swoich zwolenników, przelicza się bo nikt nie będzie glosowac na zdrajców i zlodziei komunistycznych i poskomunistycznych
Dodano: 17.09.2018 16:06    Przez: ~Dobra zmiana
O Jerzym Buzku nie mam dobrego zdania, a kto w PO jest porządny ?
Dodano: 17.09.2018 16:32    Przez: ~Witek
A kogo twoje zdanie obchodzi ?Chyba tylko twoją starą jak mówisz ,że idziesz w nocy pilnować samochody na parkingu jako stróż by dorobić na Żubra w promocji bo wychlać jak rasowy PiSior lubisz na bank a nawet na SKOK a raczej aferę SKOK za czasów PiS .No nie jest tak Wituś ? No jest .
Dodano: 17.09.2018 18:02    Przez: ~Symp.PiS
POdpisuj się swoim nickiem, dlaczego chowasz się za cudzym ?
Dodano: 17.09.2018 18:39    Przez: ~!!!
Sym PiS lewaku bez nicku kwik to twój ostatni już buhaaaabuhaaaa