Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17609) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (4)

Podczas Masy Rowerzystów nazwą Rondo Konińskich Cyklistów

Dodano: 18.09.2018 13:01
Źródło: LM.pl

Po raz jedenasty ruszy Konińska Masa Rowerzystów. W trakcie imprezy oficjalnie nazwane zostanie rondo na osiedlu Chorzeń.

Ponad 27 km liczyć będzie trasa rajdu z centrum Konina do Gosławic i z powrotem. Rowerzyści spotkają się w sobotę, 22 września o godz. 13:00 przed dawnymi Domami Towarowymi „Centrum”. O godz. 14:00 nastąpi oficjalne otwarcie rajdu, a cykliści wyruszą w stronę Muzeum Okręgowego w Koninie. Tam, po przejechaniu około 15,5 km trasy zaplanowano postój z atrakcjami.

O godz. 16:30 rowerzyści wrócą do Konina, ale zatrzymają się jeszcze na rondzie przy Leroy Merlin. Na godz. 17:00 zaplanowano uroczyste nadanie imienia Rondu Konińskich Cyklistów. Stamtąd uczestnicy rajdu przejadą na boisko przy ul. Spółdzielców, gdzie od godz. 17:30 do 19:00 odbywać się będzie festyn na Pożegnanie Lata.

  • Podczas Masy Rowerzystów nazwą Rondo Konińskich Cyklistów

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kiedyś kabaret Tey, czyli Laskowik i Smoleń, na festiwalu w Opolu, opowiadali żart w którym przedstawiali się że pochodzą z Poznania. Zapraszali wszystkich i podali adres: Poznań ulica Woźna 3 zastanawiając się kim była ta woźna że się swojej nazwy ulicy doczekała. Tutaj jest podobnie, pytam kim są ci cykliści?! Zna ich ktoś?? Żart jakiś??
Dodano: 19.09.2018 07:51    Przez: ~Darth
To samo pisałem kiedyś, jak tylko wymyślono tę przedziwną nazwę. Proponuję, by drogi odchodzące od ronda nazwać "konińskich hydraulików" albo coś innego w tym stylu. Czemu nie? Cykliści lepsi od hydraulików, śmieciarzy albo kanarów?
Dodano: 19.09.2018 09:24    Przez: ~aaa
Specjalnie dla was ... Rondo imienia Lm'oskich filozofuf komentarzy.
Dodano: 19.09.2018 09:46    Przez: ~Skid
nadanie rondu imienia Konińskich Cyklistów
Dodano: 19.09.2018 12:21    Przez: ~dolnoślązak

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.