Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18712) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Kleczew. 283 tys. zł dofinansowania na rozwój turystyki i rekreacji

Dodano: 20.09.2018 11:53
Źródło: LM.pl

Ścieżki rekreacyjne, tablice informacyjne, altana dydaktyczna, czy wiata rowerowa - takie m.in. obiekty powstaną dzięki dofinansowaniu, jakie udało się pozyskać gminie Kleczew od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Przedstawiciele obu samorządów podpisali dwie umowy o dofinansowanie na rozwój turystyki i rekreacji w Kleczewie. W ramach pierwszego projektu w Trębach Starych powstaną ścieżki dla pieszych i rowerzystów wraz z małą infrastrukturą. Wartość zadania to blisko 123 tys. zł, dofinansowanie wyniesie 78 tys. zł.

W ramach drugiego projektu na kleczewskiej Malce powstanie ścieżka edukacyjna z szesnastoma tablicami informacyjnymi, tablica z przekrojem geologicznym, altana dydaktyczna, wiata rowerowa oraz dwie kładki nad istniejącym rowem. Wartość zadania to prawie 323,5 tys. zł, a wysokość dofinansowania wyniesie blisko 206 tys. zł.

Wykonawcy tych zadań zostaną wyłonieni w październiku, a prace zakończą się przed sezonem letnim.

fot. Gmina Kleczew



  • Kleczew. 283 tys. zł dofinansowania na rozwój turystyki i rekreacji
  • Kleczew. 283 tys. zł dofinansowania na rozwój turystyki i rekreacji

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Czas na zmiany Marek emerytura !!!!!!!!!
Dodano: 20.09.2018 21:31    Przez: ~Kleczewiak
Szkoda, że wyborów nie ma co rok gdyż wówczas mielibyśmy raj na ziemi ale pustkę w kieszeni.
Dodano: 20.09.2018 12:27    Przez: ~jako

KOMENTARZE

Jest to jakiś plus jednak to niewielka kwota na inwestycje
Dodano: 20.09.2018 12:14    Przez: ~Vv
Lepsze 300.000zł niż nic ! (patrz Konin)
Dodano: 20.09.2018 12:59    Przez: ~Lipka
Nie przesadzaj,patrz na koszty utrzymania obiektów
Dodano: 20.09.2018 20:16    Przez: ~Qń
Jakie pieniądze pozyskał bądź przeznaczył na nowych inwestorów?
Dodano: 20.09.2018 22:03    Przez: ~Pl
Szkoda, że wyborów nie ma co rok gdyż wówczas mielibyśmy raj na ziemi ale pustkę w kieszeni.
Dodano: 20.09.2018 12:27    Przez: ~jako
brawo Pan Marek Wesołowski
Dodano: 20.09.2018 14:45    Przez: ~popieram
Za co brawa ??? Ten Pan doprowadził katastrofy nasza gminne. Zrezygnuj sam!!!
Dodano: 20.09.2018 20:59    Przez: ~Obiektywny
Pan Marek robi centrum rekreacji dla Ukraińców mieszkających na Malcie. Przecież wiadomo że 90% młodzieży z kleczewa uciekło. Zero perspektyw
Dodano: 20.09.2018 21:03    Przez: ~Mieszkaniec
Niech lepiej zajmie się drogami w gminie . Może poszukać inwestora. Tylko bezsensowne wydawanie pieniędzy.brak pomysłu ma kierowanie gminna
Dodano: 20.09.2018 21:35    Przez: ~Leszek
Jest inwestor. Mamy przetwornie śmieci. Zrób tam drogę mieszkańcy będą mieli co ogladac
Dodano: 20.09.2018 21:47    Przez: ~Arii
Ten komentarz napisał chyba któryś z trolli Marka.
Dodano: 20.09.2018 21:52    Przez: ~Toldi
Wybory to magiczny czas. Tak jak boże Narodzenie. Dużo prezentów większość nietrafione
Dodano: 20.09.2018 16:05    Przez: ~Jjj
Kiełbasa wyborcza, tylko na mnie zagłosujcie, a będzie dobrze-
Dodano: 20.09.2018 16:34    Przez: ~dla mnie
Gutek na burmistrza. Czas na zmiany
Dodano: 20.09.2018 21:04    Przez: ~Slawek
Czas na zmiany Marek emerytura !!!!!!!!!
Dodano: 20.09.2018 21:31    Przez: ~Kleczewiak
Ślesin nic !!!Jaki Burmistrz takie inwestycje.
Dodano: 20.09.2018 17:44    Przez: ~Wypiek
Brawo PiS 👏
Dodano: 20.09.2018 20:54    Przez: ~Gronkowiec-walc🔯
Trzeba mieć nadzieję że to jest ostatnia głupia inwestycja w kleczewie.
Dodano: 21.09.2018 04:54    Przez: ~Jk
Marek daj szansę młodym. Odpocznij sobie