Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21227) SPORT FORUM FIRMY (5245) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 10oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (20)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (18)

Kleczew. 283 tys. zł dofinansowania na rozwój turystyki i rekreacji

Dodano: 20.09.2018 11:53
Źródło: LM.pl

Ścieżki rekreacyjne, tablice informacyjne, altana dydaktyczna, czy wiata rowerowa - takie m.in. obiekty powstaną dzięki dofinansowaniu, jakie udało się pozyskać gminie Kleczew od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Przedstawiciele obu samorządów podpisali dwie umowy o dofinansowanie na rozwój turystyki i rekreacji w Kleczewie. W ramach pierwszego projektu w Trębach Starych powstaną ścieżki dla pieszych i rowerzystów wraz z małą infrastrukturą. Wartość zadania to blisko 123 tys. zł, dofinansowanie wyniesie 78 tys. zł.

W ramach drugiego projektu na kleczewskiej Malce powstanie ścieżka edukacyjna z szesnastoma tablicami informacyjnymi, tablica z przekrojem geologicznym, altana dydaktyczna, wiata rowerowa oraz dwie kładki nad istniejącym rowem. Wartość zadania to prawie 323,5 tys. zł, a wysokość dofinansowania wyniesie blisko 206 tys. zł.

Wykonawcy tych zadań zostaną wyłonieni w październiku, a prace zakończą się przed sezonem letnim.

fot. Gmina Kleczew



  • Kleczew. 283 tys. zł dofinansowania na rozwój turystyki i rekreacji
  • Kleczew. 283 tys. zł dofinansowania na rozwój turystyki i rekreacji

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Czas na zmiany Marek emerytura !!!!!!!!!
Dodano: 20.09.2018 21:31    Przez: ~Kleczewiak
Szkoda, że wyborów nie ma co rok gdyż wówczas mielibyśmy raj na ziemi ale pustkę w kieszeni.
Dodano: 20.09.2018 12:27    Przez: ~jako

KOMENTARZE

Jest to jakiś plus jednak to niewielka kwota na inwestycje
Dodano: 20.09.2018 12:14    Przez: ~Vv
Lepsze 300.000zł niż nic ! (patrz Konin)
Dodano: 20.09.2018 12:59    Przez: ~Lipka
Nie przesadzaj,patrz na koszty utrzymania obiektów
Dodano: 20.09.2018 20:16    Przez: ~Qń
Jakie pieniądze pozyskał bądź przeznaczył na nowych inwestorów?
Dodano: 20.09.2018 22:03    Przez: ~Pl
Szkoda, że wyborów nie ma co rok gdyż wówczas mielibyśmy raj na ziemi ale pustkę w kieszeni.
Dodano: 20.09.2018 12:27    Przez: ~jako
brawo Pan Marek Wesołowski
Dodano: 20.09.2018 14:45    Przez: ~popieram
Za co brawa ??? Ten Pan doprowadził katastrofy nasza gminne. Zrezygnuj sam!!!
Dodano: 20.09.2018 20:59    Przez: ~Obiektywny
Pan Marek robi centrum rekreacji dla Ukraińców mieszkających na Malcie. Przecież wiadomo że 90% młodzieży z kleczewa uciekło. Zero perspektyw
Dodano: 20.09.2018 21:03    Przez: ~Mieszkaniec
Niech lepiej zajmie się drogami w gminie . Może poszukać inwestora. Tylko bezsensowne wydawanie pieniędzy.brak pomysłu ma kierowanie gminna
Dodano: 20.09.2018 21:35    Przez: ~Leszek
Jest inwestor. Mamy przetwornie śmieci. Zrób tam drogę mieszkańcy będą mieli co ogladac
Dodano: 20.09.2018 21:47    Przez: ~Arii
Ten komentarz napisał chyba któryś z trolli Marka.
Dodano: 20.09.2018 21:52    Przez: ~Toldi
Wybory to magiczny czas. Tak jak boże Narodzenie. Dużo prezentów większość nietrafione
Dodano: 20.09.2018 16:05    Przez: ~Jjj
Kiełbasa wyborcza, tylko na mnie zagłosujcie, a będzie dobrze-
Dodano: 20.09.2018 16:34    Przez: ~dla mnie
Gutek na burmistrza. Czas na zmiany
Dodano: 20.09.2018 21:04    Przez: ~Slawek
Czas na zmiany Marek emerytura !!!!!!!!!
Dodano: 20.09.2018 21:31    Przez: ~Kleczewiak
Ślesin nic !!!Jaki Burmistrz takie inwestycje.
Dodano: 20.09.2018 17:44    Przez: ~Wypiek
Brawo PiS 👏
Dodano: 20.09.2018 20:54    Przez: ~Gronkowiec-walc🔯
Trzeba mieć nadzieję że to jest ostatnia głupia inwestycja w kleczewie.
Dodano: 21.09.2018 04:54    Przez: ~Jk
Marek daj szansę młodym. Odpocznij sobie