Dzisiaj jest niedziela 5 kwietnia 2020, imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17706) SPORT FORUM FIRMY (5475) PRACA (24) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 5oC
Jutropogoda
14 / 9oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zakaz wstępu do lasu. Wprowadzono czasowe ogranicz ... (10)Ślesin. Kilka tysięcy bezpłatnych masek do rozdani ... (6)

Wypadki i pożary. Pracowity poniedziałek konińskich strażaków

Dodano: 2.10.2018 11:56
Źródło: LM.pl

Pracowity poniedziałek konińskich strażaków. Tylko jednego dnia w powiecie konińskim doszło do trzech pożarów i czterech wypadków.

Mundurowi z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie nie mieli wczoraj chwili wytchnienia. Najpierw uczestniczyli w zabezpieczeniu po kolizji, do której doszło w Żychlinie. Później, tuż przed godz. 13:00 zostali wezwani do miejscowości Biskupie, gm. Ślesin. Tam zderzyły się dwa samochody osobowe, a kierująca jednym z nich została przewieziona do szpitala. Również jedna osoba została poszkodowana w kolejnym zdarzeniu, do którego doszło na ul. Zakładowej w Koninie. Natomiast po godz. 22:00 na ul. Konińskiej w Brzeźnie zderzył się samochód osobowy i ciężarówka. Pas drogi w kierunku Warszawy był zablokowany, a kierujący autem osobowym trafił do szpitala.

Strażacy gasili tego dnia też suchą trawę przy autostradzie A2 w miejscowości Barłogi, gm. Rzgów, barakowóz w miejscowości Przytuki, gm. Kleczew oraz 10 arów poszycia leśnego w miejscowości Zdrojki, gm. Sompolno. Poza tym mundurowi usuwali plamę płynów eksploatacyjnych na ul. Spółdzielców w Koninie, gniazdo owadów błonkoskrzydłych w przedszkolu w Starym Mieście. Ponadto strażacy sprawdzali również jeden z bloków na osiedlu Legionów, gdzie wyczuwalny był zapach gazu.

fot. KM PSP Konin

  • Wypadki i pożary. Pracowity poniedziałek konińskich strażaków
  • Wypadki i pożary. Pracowity poniedziałek konińskich strażaków
  • Wypadki i pożary. Pracowity poniedziałek konińskich strażaków

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

"gniazdo owadów błonkoskrzydłych" - czy już do cholery trudno napisać : osa , pszczoła itp tylko jakieś "wyszukane nazwy" ? Co artykuł to masa błędów stylistycznych i ortograficznych a tu nagle "zabawa" językiem polskim. Śmiesznie to brzmi na tym portalu. Entomolodzy się znaleźli od siedmiu boleści.
Dodano: 2.10.2018 14:36    Przez: ~Mihał co sie skihał

KOMENTARZE

GRUBO!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 02.10.2018 12:09    Przez: ~Stefan Batory
"gniazdo owadów błonkoskrzydłych" - czy już do cholery trudno napisać : osa , pszczoła itp tylko jakieś "wyszukane nazwy" ? Co artykuł to masa błędów stylistycznych i ortograficznych a tu nagle "zabawa" językiem polskim. Śmiesznie to brzmi na tym portalu. Entomolodzy się znaleźli od siedmiu boleści.
Dodano: 02.10.2018 14:36    Przez: ~Mihał co sie skihał
Śnieg już padał?
Dodano: 02.10.2018 19:16    Przez: ~Lat
Sukcesy straży,policji itd OK...A może cos o jakiś sukcesach Urzedu Miasta? ! Oj nie ma takich ?? A nie-jest taki...to rosnący licznik długu miasta....ciekawe skąd te zadłużenia miasta....Panie Olejnik zadanie dla Pana-co miasto robi z naszą kasą poza przyznawaniem sobie premii i nagród?!
Dodano: 02.10.2018 12:16    Przez: ~filip
rowery, scieżko chodniki, iii iii iii iiii wincyh nie ma... aa juz wiem. Premie!!1 duzooooo premii!!!
Dodano: 02.10.2018 16:43    Przez: ~nepotyzm
BMW i wszystko jasne....
Dodano: 02.10.2018 13:19    Przez: ~bi em dablju
Lecz sie człowieku
Dodano: 02.10.2018 14:38    Przez: ~Qwer
Sam sie lecz. BMW ma i świruje
Dodano: 02.10.2018 20:40    Przez: ~Pn
Jezdzom jak waryjoty to majom
Dodano: 02.10.2018 14:38    Przez: ~Pn
To wina drzew w pasie drogowym
Dodano: 02.10.2018 16:26    Przez: ~D
PiS zdrajcy wolą dać 2 mld USD na sprowadzenie obcych, bandyckich wojsk amerykańskich niż np. przeznaczyć te pieniądze na polskie służby mundurowe. PiS zdrajcy nie chciał sprowadzić 7 tysięcy islamistów a sprowadził 2 miliony Ukraińców i jeszcze chce jakiś czarnuchów z Indii i Filipin. Przy Filipińczykach jeszcze argumentuje, że są... katolikami. No śmiech na sali jak chcą Polaków zrobić w balona i wprowadzić społeczeństwo równoległe czyli wielokulturowe. Na pohybel zdrajcom.
Dodano: 02.10.2018 19:40    Przez: ~Arjawarta
Nie siej paniki. Dzięki Ukraińcom wzrosły place szybko dla Polaków. U mnie w robocie szef miał dwa wyjścia albo ukrainiec pracujący byle jak albo Polak. Pensje o 50% procent poszły do góry. Po pierwszym ukraincu zrozumiał o co loto
Dodano: 03.10.2018 05:50    Przez: ~Kolo godziny pracy
Trzy jednostki straży pożarnej do niegroźnej kolizji w miejscowości Biskupie... nie szkoda naszych pieniędzy?
Dodano: 03.10.2018 12:01    Przez: ~Oszczędny
WŁADZA ? ZAPOMNIAŁA ? BUDUJĄC ŚCIEŻKĘ ROWEROWĄ NA : PADEREWSKIEGO , PRZEDŁUŻYĆ ŚCIEŻKĘ ? . JADĘ , OD PRZEMYSŁOWEJ ULICĄ , A WJAZD TO ? : KRAWĘŻNIK , NA PASACH RUCHU PIESZEGO ?. SŁOWEM : PIENIĄDZE UNIJNE POSZŁY ZE STERAMI DNIAMI ? . ...
Dodano: 05.10.2018 04:50    Przez: ~L

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.