Dzisiaj jest sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21328) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Mieszkańcy kolędowali na świątecznym kie ... (8)Kleczew. Siatkonoga na najwyższym poziomie zagości ... (0)

Badają zwłoki mężczyzny wyłowionego z jeziora Mikorzyńskiego

Dodano: 10.10.2018 15:04
Źródło: LM.pl

Zwłoki mężczyzny w stanie głębokiego rozkładu wyłowiono kilka dni temu z jeziora Mikorzyńskiego. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Koninie.

Poszukiwania na jeziorze trwały od roku, a dotyczyły zaginionego trzy lata temu mężczyzny. Śledczy nie chcą zdradzać szczegółów tamtych wydarzeń. Małgorzata Kudła, prezes Prokuratury Rejonowej w Koninie informuje jedynie, że ciało zostało wyłowione w ramach akcji poszukiwawczej prowadzonej przez płetwonurków pod dowództwem biegłego powołanego do przeprowadzenia badań na wyznaczonym obszarze akwenu.

- Ciało zostało zabezpieczone do badań sądowo-lekarskich z udziałem biegłych lekarzy z zakresu medycyny sądowej, celem określenia czasu i przyczyny zgonu. Ponadto prowadzone są badania genetyczne w celu ustalenia tożsamości zmarłego – mówi Małgorzata Kudła. - Ze względu na dobro śledztwa nie możemy podać więcej informacji – dodaje.

fot. archiwum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

A wiecie że Pn to psychopata.Lata z siekierą po Kazimierzu i krzyczy Ościsłowo.
Dodano: 10.10.2018 20:52    Przez: ~ola
Po trzech latach przebywania topielca w wodzie, coś z ciała jeszcze zostało ?
Dodano: 10.10.2018 16:22    Przez: ~Patomorfolog

KOMENTARZE

Po trzech latach przebywania topielca w wodzie, coś z ciała jeszcze zostało ?
Dodano: 10.10.2018 16:22    Przez: ~Patomorfolog
To był jeden że śmiałków co chciał chodzić po wodzie jak Chrystus. Nie udało się
Dodano: 10.10.2018 18:11    Przez: ~J23
TUSK BY to sprzedał
Dodano: 10.10.2018 19:16    Przez: ~Merkel
Może to ofiara zamachu w tupolewie? W Powidzu samoloty postawione w stan pogotowia na rozkaz Antoniego. Jeszcze dziś zaatakują Rosję.
Dodano: 10.10.2018 20:05    Przez: ~Kuraś
Co To Za Sprawa??
Dodano: 11.10.2018 07:49    Przez: ~Gang Narkotykowy??
Czy to Slawomir W.??
Dodano: 11.10.2018 07:54    Przez: ~Sledczy
Współczuję.... Kiedyś z jeziora wyłowili człowieka. W środku pełno węgorzy się kryło...
Dodano: 10.10.2018 19:18    Przez: ~Xxx
e4ch , ty bezmuzgu takie glupoty to mozesz opowiadac dzieciom w przedszkolu lub swojej starej , ktora jest tak prymitywna jak ty, bo zadna rozsadna kobiet6a nie wyszla by za durnia ktory opowiada takie glupoty
Dodano: 11.10.2018 08:36    Przez: ~rybak
Bez mózgu ,to raczej ty jesteś . Co do węgorzy ,to padlinożercy , wrzucało się łeb od krowy i za kilka dni pełno ich było. Ale na twój pusty, to nic by nie weszło.
Dodano: 11.10.2018 08:58    Przez: ~do rybaka
Xxx on i tak już nic nie czuł
Dodano: 11.10.2018 09:45    Przez: ~Rr
W województwie Lubuskim zaginęło 3ech mężczyzn z tego samego miasta, lecz zginęli w innych dniach... Mężczyźni w wieku od 35-46 lat. Mężczyzna który wyszedł do szkoły w której był nauczycielem poszukiwany jest od 30 września... Ślad po prostu po nich zaginął.
Dodano: 10.10.2018 19:48    Przez: ~Xx
Jak mój ojciec szedł na kolędę też go długo nie było.
Dodano: 10.10.2018 20:27    Przez: ~hiob
A wiecie że Pn to psychopata.Lata z siekierą po Kazimierzu i krzyczy Ościsłowo.
Dodano: 10.10.2018 20:52    Przez: ~ola
po Kazimierzu Biskupim??
Dodano: 11.10.2018 10:07    Przez: ~fan OLI
a Ola zjadla babola