Dzisiaj jest środa 26 czerwca 2019, imieniny: Jana, Pawła, Miromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20101) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
30 / 18oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)Konin. Najpierw Zatorze, potem "Rondo". Przerwa na ... (1)

Konin. Zdrowie to podstawa. Kolejna akcja bezpłatnych badań 

Dodano: 12.10.2018 11:17
Źródło: LM.pl

Bezpłatne badania i konsultacje ze specjalistami. W najbliższą sobotę w budynku byłego Gimnazjum nr 6 w Koninie odbędzie się kolejna akcja „Zdrowie to podstawa”.

Poradnia pluszowego misia, USG Doppler, badanie tarczycy, słuchu, a także spirometria i przeprowadzanie testu Anty-HCV, który ma na celu potwierdzenie bądź wykluczenie zakażenia wirusem żółtaczki typu C. Nie zabraknie też porad dietetyków, analizy składu ciała z określeniem poziomu tkanki tłuszczowej oraz informacji dotyczących edukacji onkologicznej. Konin będzie też bił rekord Polski w liczbie osób tańczących DiabeDance. Będą również plenerowe „Galerie edukacyjne” i kraina Miejskiej Biblioteki Publicznej.

„Zdrowie to podstawa” już 13 października od godz. 13:00 do 17:00 w Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych przy ul. Bydgoskiej (budynek wcześniejszego Gimnazjum nr 6 Mistrzostwa Sportowego).

  • Konin. Zdrowie to podstawa. Kolejna akcja bezpłatnych badania
  • Konin. Zdrowie to podstawa. Kolejna akcja bezpłatnych badania

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czujesz się zdrowy, nic ci nie dolega, ale nadarza się okazja wykonać bezpłatnie badania i w trakcie badać wychodzi, że wyniki są złe i że podupadasz na zdrowiu i wtedy zaczynają się problemy, załamujesz się, twój stan zdrowia, głównie psychika siada i czujesz się coraz gorzej. Gdybyś nie skorzystał z badań, żyłbyś zdrowo jeszcze długie lata, ale coś cię podkusiło, idż i się przebadaj.
Dodano: 12.10.2018 12:12    Przez: ~K-n
Kwik to jest wasz ostatni. Wyborów na szczęście nie dacie rady tak zmanipulować jak komentarzy i poparcia na portalu.
Dodano: 13.10.2018 08:23    Przez: ~Red is Bad
Kto i którego kandydata będzie promował ot tak przy okazji?????????????
Dodano: 12.10.2018 12:13    Przez: ~wierzę bo muszę
Pan Korytkowski z PO, albo Pan Nowicki z SLD, to są twarze Konina, oni grają pierwsze skrzypce, przynajmniej im się tak wydaje, cały Konin jest oplakatowany głównie politykami z Koalicji i SLD i właśnie na nich nie głosujemy.
Dodano: 12.10.2018 12:23    Przez: ~Lans i jeszcze raz lans
Dzisiaj w skrzynce znów pełno ulotek PO i SLD.Dodatkowo liścik od Prezydenta.Oczywiście wszystko podarte i jest już w koszu.Więcej nie chce tego badziewia,nie wkładać mi do skrzynki
Dodano: 12.10.2018 12:30    Przez: ~ewa
Jeśli nie musisz wykonywać żadnych badań, stroń od przychodni, szpitali i lekarzy, omija służby medyczne szerokim łukiem, bo jak oni cię dopadną, to już cię ze swoich rąk nie wypuszczą i końcem twoim będzie tylko cmentarz, tym bardziej, że koniński szpital i personel w nim pracujący nie cieszy się dobrą sławą.
Dodano: 12.10.2018 12:17    Przez: ~K-n
Sto procent prawdy.
Dodano: 12.10.2018 12:21    Przez: ~zdrowy od lat
Jak umrzeć to zdrowo, bardzo dużo głównie starszych ludzi żyje dzięki chemii, dzięki tabletkom im serwowanym przez lekarzy, a oni codziennie je połykają garściami i tak wegetują, jeszcze jeden dzień, tydzień, a może miesiąc, aż w końcu i tak umierają, bo od śmierci nie ma ucieczki. Dlaczego ludzie za wszelką cenę chcą sobie przedłużyć życie ?
Dodano: 12.10.2018 12:30    Przez: ~K-n
Weżmy np. Pana prezydenta Nowickiego, przecież ten Pan dzięki tabletkom żyje nadal, chemia czyni cuda ?
Dodano: 12.10.2018 12:35    Przez: ~Wyborca
Modlitwy elektoratu trzymają go w formie.
Dodano: 12.10.2018 12:56    Przez: ~zenek
Modlitwy do kogo ?
Dodano: 12.10.2018 16:48    Przez: ~Do Marksa, Engelsa
Promujecie stare pudło i jeszcze pokazujecie że ją ktoś popiera.Wstyd dla LM. Na resortowego bachora wychowanego w UBeckiej rodzinie to tylko UBecy będą głosować.
Dodano: 12.10.2018 12:55    Przez: ~PZPR-UB
ej a kim piszesz bo nie zajarzyłam ale popieram co napisałeś
Dodano: 12.10.2018 12:57    Przez: ~ewa
Przez te wybory ja już nie nadążam. Tyle się w Tym mieście dzieje
Dodano: 12.10.2018 12:59    Przez: ~Ernest von nogai
Złego czy dobrego, weż wieczorem tabletki na uspokojenie, dziś na LM-ie Pan Prezydent Józef Nowicki w programie "Dwie na Jednego", z całym szacunkiem do Pana Prezydenta, ale tego Pana musimy odsunąć od władzy, wybierając kandydata prawego z PiS-u Pana Zenona Chojnackiego, który bije na głowę wszystkich kandydatów pretendujących na stanowisko Prezydenta Konina.
Dodano: 12.10.2018 17:00    Przez: ~Symp. PiS
26 akcji zdrowie to Podstawa i ponad 5 tysięcy przebadanych osób. Wiele uratowało sobie życie! Ogarnijcie się trollowskie matoły!
Dodano: 12.10.2018 13:02    Przez: ~antytroll
jak my matoły to ty większy matoł.wyzywasz ludzi od trolli i bluźnisz diable wcielony
Dodano: 12.10.2018 13:13    Przez: ~trollinek
antytroll, to rasowy "syn szatana", myśli że będzie żył na Ziemi wiecznie, a kiedy już umrze trafi przed oblicze Pana Jezusa i zostanie skierowany do piekła w objęcie swego pana szatana.
Dodano: 12.10.2018 17:03    Przez: ~I dobrze