Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19201) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (1)

Stare Miasto. Konferencja "Czyste powietrze" dla mieszkańców

Dodano: 19.10.2018 10:41

Blisko 100 osób uczestniczyło w środę w spotkaniu informacyjnym, jakie odbyło się w staromiejskiej bibliotece, a które dotyczyło programu priorytetowego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu pn. „Czyste Powietrze”.

Celem programu jest poprawa efektywności energetycznej poprzez zmniejszania emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzących z jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Adresatami i beneficjentami programu są osoby fizyczne posiadające prawo własności lub współwłasności takiego budynku.

Spotkanie prowadziła Kinga Świtalska z WFOŚiGW, która odpowiadała na pytania mieszkańców. Zastępca wójta, Dariusz Puchała podkreślił, że to już kolejny program mający na celu poprawę jakości powietrza, który będzie realizowany na terenie gminy. 

  • Stare Miasto. Konferencja "Czyste powietrze" dla mieszkańców
  • Stare Miasto. Konferencja "Czyste powietrze" dla mieszkańców
  • Stare Miasto. Konferencja "Czyste powietrze" dla mieszkańców
  • Stare Miasto. Konferencja "Czyste powietrze" dla mieszkańców

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Stare Miasto,   konferencja,   czyste powietrze,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Powinno być więcej kontroli, ale wieczorami, czym tak naprawdę ludzie palą w piecach, a z niektórych kominów smród leci straszny, aż dusi w gardle.
Dodano: 19.10.2018 11:51    Przez: ~K-n
Najgorsze jest to, że nieodpowiedzialni ludzie w swoich posesjach nadal palą w piecach śmieci, takie jak plastiki czy gumy i w ten sposób zanieczyszczają powietrze, które również sami wdychają.
Dodano: 19.10.2018 11:49    Przez: ~K-n
A co z mafią śmieciową, która zwozi z Europy zachodniej toksyczne śmieci i potem je podpala, w ten łatwy sposób pozbywając się kłopotu, trując nas Polaków dokładnie i narażając nas na duże koszty, jako że Straż Pożarna te płonące składowiska gasi długo.
Dodano: 19.10.2018 11:55    Przez: ~K-n
nie dostali kasy to nie informowali... Zobacz na głównej ile informacji z gmin. Przed wyborami za kase same cuda sie dzieja
Dodano: 19.10.2018 18:01    Przez: ~s600

KOMENTARZE

Takie spotkania odbywają się w kilku miejscowosciach każdej gminy. Szkoda, że LM jako największy lokalny portal nie informował o spotkaniach wcześniej ograniczając się do artykułu o jednym spotkaniu, które już się odbyło .
Dodano: 19.10.2018 11:13    Przez: ~Wfośigw
nie dostali kasy to nie informowali... Zobacz na głównej ile informacji z gmin. Przed wyborami za kase same cuda sie dzieja
Dodano: 19.10.2018 18:01    Przez: ~s600
Najgorsze jest to, że nieodpowiedzialni ludzie w swoich posesjach nadal palą w piecach śmieci, takie jak plastiki czy gumy i w ten sposób zanieczyszczają powietrze, które również sami wdychają.
Dodano: 19.10.2018 11:49    Przez: ~K-n
Powinno być więcej kontroli, ale wieczorami, czym tak naprawdę ludzie palą w piecach, a z niektórych kominów smród leci straszny, aż dusi w gardle.
Dodano: 19.10.2018 11:51    Przez: ~K-n
A co z mafią śmieciową, która zwozi z Europy zachodniej toksyczne śmieci i potem je podpala, w ten łatwy sposób pozbywając się kłopotu, trując nas Polaków dokładnie i narażając nas na duże koszty, jako że Straż Pożarna te płonące składowiska gasi długo.
Dodano: 19.10.2018 11:55    Przez: ~K-n
Masz rację. Ja chciałem wymienić eternit na budynku mieszkalnym w Starym Koninie, poszedłem do UM to popatrzyli na mnie jak na wariata... i niczego się nie dowiedziałem
Dodano: 19.10.2018 21:48    Przez: ~Tadek
Wszystko pięknie ładnie. Chcąc skorzystać z programu trzeba pokonać prawie niemożliwe. W gminie uzyska się 1% informacji czyli chcesz to sobie dzwoń na Poznań oni Ciebie pokieruja. Tylko żeby tam chodziaz telefon chciał ktoś odebrać. I tak w kuleczki. Chcę wymienić piec chce dotacje ale nic nie mogę bo się przebić przez biurkratyczny haos nie mogę...
Dodano: 19.10.2018 12:27    Przez: ~Dymek
Żeby dotrzymać dotację najpierw trzeba wyłożyć swoje pieniążki a dopiero potem je oddadzą... to jest dopiero śmieszne
Dodano: 19.10.2018 12:37    Przez: ~A...
Masz rację. Ja chciałem wymienić eternit na budynku mieszkalnym w Starym Koninie, poszedłem do UM to popatrzyli na mnie jak na wariata... i niczego się nie dowiedziałem
Dodano: 19.10.2018 21:49    Przez: ~Tadek
to jest raczej logiczne , dotacja to nie za darmo, tylko dopłata, a swoją drogą znowu dotacje niekoniecznie dla najbiedniejszych ale powiedziałabym nieuczciwych bo biedy w gminie Stare Miasto na pierwszy rzut oka nie widać
Dodano: 19.10.2018 12:48    Przez: ~jj
do Wfośigw : jeżeli nie miał takich informacji to nie mógł ich zamieścić- logiczne?
Dodano: 19.10.2018 13:12    Przez: ~jr
A gmina Kazimierz Biskupi jak zwykle na samym końcu !!!Kurczę jakich fajnych włodarzy mają w Starym Mieście aż chciało by się tam mieszkać !!!Chyba czas na przeprowadzkę !!!
Dodano: 19.10.2018 14:05    Przez: ~Niki
Wyprować się i to szybko w Kazimerzu takie spotkanie odbyło się 2 tygodnie temu ale twoja aktywność tylko przy pisaniu takich głupot żegnamy w Starym Mieście będziesz żył całą piersią
Dodano: 19.10.2018 14:24    Przez: ~Kazimierz
Wam szkoda pieniędzy nawet na założenie schroniska dla zwierząt i kastrację kotów, a debaty o czystym powietrzu urządzacie? XXI wiek , bezdomność i palenie śmieci jak w średniowieczu.
Dodano: 19.10.2018 14:57    Przez: ~Emi
Uwaga w Krzymowie i Starym mieście, żeby wam jedna z kandydatek nie wsadziła parasola w ........ i nie zrobiła Wam jeża.. Ukryła się w Towarzystwie Samorzadowym. W innych okręgach tez uważajcie, gdyż ci którzy nie zmieścili się na listach Koalicji PO i Nowoczesnej są poupychani w tym Towa!!!!!rzystwie. KOD-owcy i inne zlepki.
Dodano: 19.10.2018 18:02    Przez: ~Uwaga
Wybierajmy ludzi prawych z PiS-u, ludzi wierzących w Boga, a nie lewicę.
Dodano: 19.10.2018 18:36    Przez: ~Wyborca
W Krzymowie ? to pewnie Ewa J. - Tak, tak, to jest ta ukryta czarna parasolka i pewnie bezbożnica jeszcze