Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16831) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-13 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Dzielnicowi sprawdzają miejsca koczowania o ... (0)Zimowe utrzymanie dróg w gminie Wierzbinek. Gdzie ... (0)

Fundacja "Podaj dalej" nagrodzona w Konkursie Raport Społeczny

Dodano: 20.10.2018 13:52
Źródło: LM.pl

Konińska fundacja „Podaj dalej” wśród laureatów 12. edycji Konkursu Raporty Społeczne. Gala odbyła się niedawno w Warszawie.

Liczba raportów i sprawozdań zgłaszanych do konkursu rośnie z roku na rok. Tym razem wzięło w nim udział 49 raportów z zakresu społecznej odpowiedzialności/zrównoważonego rozwoju, zintegorwanych raportów oraz sprawozdań na temat informacji niefinansowanych, przygotowanych zgodnie z wymogami unijnej dyrektywy. Publikacje oceniło jury złożone ze specjalistów w dziedzinie ekonomii, ochrony środowiska, spraw społecznych i społecznej odpowiedzialności biznesu. Nagrody przyznano w ośmiu kategoriach. W kategorii „najlepszy raport organizacji pozabiznesowej” najlepszy okazał się raport fundacji im. Doktora Piotra Janaszka „Podaj dalej” z Konina.

- Każdego dnia nasz zespół – osoby sprawne i z niepełnosprawnością pracują, aby zmienić świat. Chcemy, by był on bardziej dostępny, włączający i przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami. Wierzymy, tak samo jak wierzył mój śp. Ojciec doktor Piotr Janaszek, że nam się to uda! Wspólnie z Państwem - powiedziała odbierając nagrodę Zuzanna Janaszek - Maciaszek, prezes „Podaj dalej”.

Konkurs Raporty Społeczne odbywa się od 2007 roku, a jego organizatorami są: Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte.

fot. Fundacja "Podaj dalej"

  • Fundacja "Podaj dalej" nagrodzona w Konkursie Raport Społeczny
  • Fundacja "Podaj dalej" nagrodzona w Konkursie Raport Społeczny

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

gratulacje
Dodano: 20.10.2018 19:10    Przez: ~ela

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.