Dzisiaj jest czwartek 9 lipca 2020, imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17812) SPORT FORUM FIRMY (5506) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 14oC
Jutropogoda
20 / 17oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów. Urzędnicy przystąpili do akcji pomocowej ... (0)Konin. Miejski Płatny Parking powiększony od począ ... (3)

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

Dodano: 21.10.2018 21:55

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Pierwsze ogólnopolskie wyniki sztabowcy i sympatycy PiS, którzy spotkali się podczas wieczoru wyborczego, przyjęli z radością, a potem ze skupieniem wysłuchali wystąpienia telewizyjnego prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego, który zachęcał do dalszej wyborczej pracy.

Kandydatów PiS w wyborach samorządowych wspierał podczas wieczoru wyborczego poseł LeszeK Galemba, który, jak nam powiedział, jest dobrej myśli co do wyników lokalnych. Zenona Chojnackiego wspierała również tego wieczoru rodzina. 

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę
Slajd 1/14

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 1 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 2 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 3 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 4 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 5 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 6 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 7 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 8 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 9 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 10 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 11 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 12 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

Zenon Chojnacki wspierany przez parlamentarzystów i rodzinę

slajd 13 z 14

Sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Konina – Zenona Chojnackiego spotkał się w biurze senator Margarety Budner przy ulicy Kramowej w starej części Konina.

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Zenon Chojnacki,   wybory 2018,   PiS Konin,   wybory Konin,   sztab PiS,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Oby zmienił się ten układ, który trwa od ponad 25lat.
Dodano: 21.10.2018 22:14    Przez: ~Kon
Prawie półtorej godziny od zakończenia wyborów,wyniki wszędzie podano,a nasz szanowny LM znów nie daje rady.
Dodano: 21.10.2018 22:22    Przez: ~cierpliwy
A teraz wszystkie 🐖 odrywane od koryta będą kwiczec w obronie pierszego 🐷
Dodano: 21.10.2018 22:14    Przez: ~Sc Jozefa
Połowie ludzi nie chce się głosować.
Dodano: 21.10.2018 22:17    Przez: ~Misiek
PiS 9 sejmików wojewódzkich,ko 7 . PiS 32,3% ko 24,7%. Gdzie tu widzisz porażkę?
Dodano: 21.10.2018 22:19    Przez: ~zaorane

KOMENTARZE

W Polsce PiS totalna porażka, a jeśli w Koninie poprą Nowickiego za stołki to są zdrajcami mieszkańców Konina.
Dodano: 21.10.2018 22:12    Przez: ~Mieszkaniec Konina
PiS 9 sejmików wojewódzkich,ko 7 . PiS 32,3% ko 24,7%. Gdzie tu widzisz porażkę?
Dodano: 21.10.2018 22:19    Przez: ~zaorane
Wszyscy tylko nie nauczyciel religii z ZSGE.... PORAŻKA
Dodano: 21.10.2018 22:23    Przez: ~Xyz
Jaka porażka? Walka ogölnokrajowa szła o Sejmiki. Schetyna chwalił się że PiS dostanie tylko 1: Podlaskie. Zaś PiS dostał ponad połowę. Inna sprawa gdzie utworzą koalocjie i będą rzadzic. Gdyby dzis zrobic wybory do Sejmu to PiS kolejne 4 lata rzadzi sam bez koalicjanta. W 2014 PiS mial 26% dzis grubo ponad 33% i przewage okolo polowy wiecej głosów niz szeroka Koalicja. Nad samym PO ponad połowę wiecej a 4 lata temu różnica była 1%.
Dodano: 21.10.2018 22:29    Przez: ~Lo
Jestem ciekaw czy Konin będzie Czarnobylem pod rządami PO_SLD czy mieszkańcy wybiorą rozwój ?
Dodano: 21.10.2018 22:37    Przez: ~eeeeeee
pis totalna porazka, zaorane policz jeszcze raz tylko dodaj do KO jeszcze PSL bo bedzie rzadzic koalicja. jak ci tam teraz wychodzi hm??
Dodano: 21.10.2018 22:41    Przez: ~tylewtemacie
Pan Chojnacki zdeklasuje stary układ
Dodano: 21.10.2018 22:50    Przez: ~zaorane
Ciekawe kogo PIS poprze? Czy starego komunistycznego kacyka? Czy kandydata PO? Obstawiam że poprą kolegę Piotrowicza z czasów PZPR
Dodano: 21.10.2018 22:55    Przez: ~Szach i Mat !!!
PiS wygrał ! Najlepszym dowodem na wygraną PIS jest Patryk Jaki i nikt nam tego zwycięstwa nie zabierze.
Dodano: 21.10.2018 23:23    Przez: ~Tera MY jak Misiwicze
Pan Chojnacki wyszedł zdecydowanie na prowadzenie. Raczej pewniak w 2 turze. :)
Dodano: 21.10.2018 23:41    Przez: ~Fg
A teraz wszystkie 🐖 odrywane od koryta będą kwiczec w obronie pierszego 🐷
Dodano: 21.10.2018 22:14    Przez: ~Sc Jozefa
Pierwszy będzie kwiczał Zeniu,a to za chęć zamykania kin.
Dodano: 21.10.2018 22:36    Przez: ~tralala
Z twojej pierwszej pisowni raczej można kwiczeć nieuku .
Dodano: 21.10.2018 23:18    Przez: ~ok
Oby zmienił się ten układ, który trwa od ponad 25lat.
Dodano: 21.10.2018 22:14    Przez: ~Kon
Połowie ludzi nie chce się głosować.
Dodano: 21.10.2018 22:17    Przez: ~Misiek
Nygusom się nie chce głosować, a potem narzekają.
Dodano: 21.10.2018 22:32    Przez: ~Do kogo pretensje ?
Zobaczymy jak będzie
Dodano: 21.10.2018 22:16    Przez: ~Rtrd
dostałem ban na 3 forach za nic a mam zmienne ip jak to możliwe że wiedzieli że to ja :D wtf
Dodano: 21.10.2018 22:18    Przez: ~ffff
Ale co mnie obchodzi,że Zenon jest wspierany,czy on sie chwieje?
Dodano: 21.10.2018 22:20    Przez: ~babcia
Babciu, proponuję meliskę! A tak na przyszłość - przegrać też trzeba umieć.
Dodano: 22.10.2018 16:48    Przez: ~lekarz
Wy zawsze macie dobre rady,ale dla innych,pomóż teraz Zenonowi,bo przerżnie w II rundzie śpiewająco i pójdzie do zakrystii nosić chorągwie.
Dodano: 22.10.2018 17:53    Przez: ~zgryźliwy dziadyga
Prawie półtorej godziny od zakończenia wyborów,wyniki wszędzie podano,a nasz szanowny LM znów nie daje rady.
Dodano: 21.10.2018 22:22    Przez: ~cierpliwy
11 głosów zliczonych z 1 okręgu na 47 jest tylko podane żal
Dodano: 21.10.2018 22:42    Przez: ~V
A liczyliście kiedyś głosy w komisjach? Inaczej liczy się 11 głosów a inaczej kilkaset... Podpowiem, znacznie dłużej. O ile wiem to w Koninie nikt exitpolla nie robił. Wyników trzea się spodziewać ok 1-2 w nocy, kiedy komisję skończą liczyć i zrobią protokoły....
Dodano: 21.10.2018 22:47    Przez: ~Zbyniu
To ide spać byle zeby peło z sld nie wygrało
Dodano: 21.10.2018 22:51    Przez: ~V
Przecież sztaby mają swoich ludzi w komisjach - głosy liczy się około godziny, półtorej. Wyniki od razu po zaprotokołowaniu są wywieszane na drzwiach komisji. LM jakby chciał, to też mógłby obskoczyć wszystkie komisje i policzyć głosy nawet na paluszkach.
Dodano: 22.10.2018 00:08    Przez: ~rachmistrz
To wspaniale, że rodzina wspiera kandydata Pana Zenona Chojnackiego.Józek Nowicki też ma wsparcie rodziny, rodziny lewicowej i mieszkańców.Nawet w wyborach trzeba zachować szacunek dla konkurentów.
Dodano: 21.10.2018 22:27    Przez: ~Swój
Ta pani Choinacka - jego żona, to bardzo spokojna, grzeczna, nawet ugodowa nauczycielka religi i muzyki. Bardzo fajna babeczka, jeśli on jest podobnym człowiekim z charakteru - to niech wygra ten kandydat...
Dodano: 21.10.2018 22:42    Przez: ~Ta dziewczyna
Mąż katecheta,żona katechetka -to nie dom,to kościół.
Dodano: 21.10.2018 22:55    Przez: ~szkarlatyna
Na pewno śpiewa panu Chojnackiemu jakieś ładne,religijne pieśni do snu,ta pani Choinacka.
Dodano: 21.10.2018 22:57    Przez: ~rozmodlona
W podobie troche na Sobeckom.Piszę tak,żeby być zrozumiałym przez elektorat pisiaków.
Dodano: 22.10.2018 15:24    Przez: ~kasiulka
Żona Pana Chojnackiego jest wyłącznie nauczycielem muzyki. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku.
Dodano: 22.10.2018 17:25    Przez: ~i basta
A ja myślałem,że nauczycielką...
Dodano: 22.10.2018 19:04    Przez: ~tak sobie
No nie, z diety poselskiej mu brakuje na zakup jakiejś porządnej marynarki ... wygląda jakby założył taką ze swojego ślubu no chociażby jej nie zapinał ... a tak wygląda jak jakaś sirota ... Ciekawe czy chociaż buty ma w lepszym stanie niż jego idol partyjny ...
Dodano: 21.10.2018 22:58    Przez: ~pit
Bidulek pit - aż tak boli ?! Jeżeli nie masz ubranka to radzę do PCK albo Caritasu. Według uznania...
Dodano: 22.10.2018 17:42    Przez: ~Twój styl
Zonwu te dobre rady pisiaków.
Dodano: 22.10.2018 17:56    Przez: ~ble
1 z 2
12>>