Dzisiaj jest środa 21 listopada 2018, imieniny: Janusza, Marii, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22111) SPORT FORUM FIRMY (5258) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii D ... (1)Puchar Polski. SPS Słupca zagra w środę o awans do ... (0)

Znamy wyniki głosowania. Sprawdź kto wszedł do Rady Miasta

Dodano: 22.10.2018 10:51

Prezentujemy oficjalne wyniki do Rady Miasta Konina. W następnej kadencji zasiądą kandydaci, których nazwiska zostały wytłuszczone.

Oto rozkład mandatów:

KW Prawo i Sprawiedliwość - 9 mandatów
KW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 9 mandatów
KKW SLD Lewica Razem - 3 mandaty
KWW Konin Miastem na Tak! - 2 mandaty

Komitet Wyborczy Wyborców Alternatywa dla Konina

Okręg nr 1 – Starówka, Przydziałki, Pawłówek, Wilków, Osada

  1. Janusz Józef Kozłowski - 27 głosów
  2. Katarzyna Magdalena Michalska - 35 głosów
  3. Krzysztof Karol Kuznowicz - 205 głosów
  4. Edyta Lisiecka - 34 głosy
  5. Mieczysława Alicja Osowska - 6 głosów

Okręg nr 3 – V osiedle, Glinka, Laskówiec, Grójec, Morzysław

  1. Marek Wiesław Więckowski - 49 głosów
  2. Jolanta Maria Frydryszak - 25 głosów
  3. Barbara Anna Swędrowska - 13 głosów
  4. Zdzisław Osowski - 7 głosów
  5. Józef Ryszard Kosecki - 6 głosów
  6. Irena Kuznowicz - 49 głosów

strona 1 z 6
1 2 3 4 5 6

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:rada miasta konina,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

To jest tragedia i mamy znów tych samych etatowych Radnych. W Koninie nic się nie zmieni.
Dodano: 22.10.2018 11:41    Przez: ~Koninianka
Dziwie się wyborcom że głosowali na towarzysza Wojdyńskiego z byłego polmozbytu, narobił długów polmozbytowi iuciekł pod skkrzydła partji.
Dodano: 22.10.2018 11:19    Przez: ~Mm
Cala masa tych samych kombinatorow, zawodowych wysiadywaczy w urzędzie. Dobrze nie będzie.
Dodano: 22.10.2018 11:25    Przez: ~Jusef
z mleczarnia to samo zrobił tyle ze jeszcze nie uciekł
Dodano: 22.10.2018 11:21    Przez: ~aaaaa
ludzie czy Wy naprawdę nienormalni jesteście?kto jeszcze głosuje na SLD?muszą wszyscy przyjezdni zjadacze chleba wymrzeć, żeby Wasze dzieci mogły tu godnie żyć?Konin znów wybrał czerwoną Bidę z Nydzą! :-(
Dodano: 22.10.2018 12:17    Przez: ~go

KOMENTARZE

avatar Konin wybrał bidę, POSLD, nie narzekajcie więc ze tu wiocha i trzeci świat ,zamieszkały przez emertów będzie.No cóż Vox populi ,vox Dei.Czas się pakować i opuścić miasto.
Dodano: 22.10.2018 11:04    Przez: Tomasz Kobrzycki
Proszę napisać kiedy opuścisz miasto? Nie będę tesknił.
Dodano: 22.10.2018 11:20    Przez: ~waku
Zrobisz wielką przysługę gdy opuścisz miasto ! Miasto wolne od trolli...
Dodano: 22.10.2018 11:23    Przez: ~slayer
Kobrzycku, przyjde ie pożegnać. Tylko podaj date i godzine kiedy stad wyjezdzasz. Ok? Tylko nie jedz do Poznania i Lidzi bo tam porzadni ludzie wygralu juz w 1' turze. Do Wawy tez nie jedz bo tam Trzaskiwski rzadzi. Zistaje ci chyba podkarpacie. 😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 22.10.2018 12:47    Przez: ~Pn
Pan ''Kobrzycki'', kłamca i frustrat chce wyjechać z Konina. Nie ma ktoś samochodu dostawczego, by pomóc Panu ''Kobrzyckiemu'' w zrealizowaniu tego postanowienia ?
Dodano: 22.10.2018 12:54    Przez: ~antyfaszysta
Co tam swinio kwiczysz? A nima koryta haha
Dodano: 22.10.2018 14:25    Przez: ~Yt
Tomasz Kwiii Kwiii bu haha
Dodano: 22.10.2018 15:27    Przez: ~Pn
Ile trzeba ukraść, wyłudzić, obiecać partii ludowej z EU, sprywatyzować kamienic, czy elektrowni, żeby docenił to elektorat nowoczesnej po. Kim są ludzie, którzy popierają taka patologię zamiast uczciwości.
Dodano: 22.10.2018 21:00    Przez: ~prawdzie-w-oczy
Pn ty to dopiero prosiaku czerwony kwiczysz od rana Buhhaaa żal mi cię
Dodano: 22.10.2018 21:04    Przez: ~jolka
@prawdzie-w-oczy - kopalnie zdaje sie PiS zamyka bo woli wegoel od ruskich kupować, czyz nie??
Dodano: 22.10.2018 22:33    Przez: ~Pn
Pn jedzie ci z Papy
Dodano: 23.10.2018 09:05    Przez: ~tom
To miasto już opuściło 10.000,wielu z nich mieszka w innych wielkopolskich miastach,
Dodano: 23.10.2018 09:49    Przez: ~Zenon
ale ktoś tutaj wczoraj pozamiatał, wiele odważnych wpisów już nie ma
Dodano: 23.10.2018 12:44    Przez: ~lol
Podobno jak wygra Chojnacki to mają tu przyjść rządzić miastem spady pisu z innych przegranych miast. Konin ma być przechowalnią dla pisiewiczów i misiewiczów. Zrobią z tego miasta bagno.
Dodano: 25.10.2018 11:20    Przez: ~racja stanu
Gratulacje dla wygranych
Dodano: 22.10.2018 11:13    Przez: ~.pl
Jest nadzieja, że SLD tracąc władzę oddaje ją siłom demokratycznym co oznacza, ze nie będziemy musieli wstydzić się za idiotyzmy tzw. dobrej zmiany. Potrzeba jeszcze zwycięstwa kandydata demokratów z wyścigu o prezydenturę i już będzie dobry początek.
Dodano: 22.10.2018 12:09    Przez: ~Zdzich@
ty chyba nie wiesz co piszesz czlowieku, albo jestes tak nierozgarniety , ze slepo wirzysz co napisales, a nie zastanowilo cie ze czy to Nowicki czy Korytkowski , to sie nic nie zmieni , poniewaz dysponuja w radzie przewazajaca liczba radnych i nawet gdy wygra ten miernota koscielny to nic nie podskoczy i bedzie tanczyl jak mu oni zagraja, a w ogole to koniec swiata , katacheta udajacy nauczyciela prezydentem, to nawet w krajach trzeciego swiata nie ma takich numerow..
Dodano: 22.10.2018 13:01    Przez: ~czarownik z buszu
Trzymam za Korytkowskiego. Boję sie PiSu we wszystkich jego wymiarach. Chojnackiemu życzę przegranej!!!!
Dodano: 22.10.2018 15:37    Przez: ~Anka Z.
04-go listopada druga tura wyborów, a więc wybieramy człowieka prawego z PiS-u Pana Zenona Chojnackiego, bo tylko on jest godzien objąć to zaszczytne stanowisko Prezydenta KONina.
Dodano: 23.10.2018 12:12    Przez: ~Symp. PiS
Czy napiszecie cos o innych gminach powiatu?
Dodano: 22.10.2018 11:14    Przez: ~Wyborca
o innych gminach piszą w kontekscie szkolnych teatrzyków i kokursów... tu sie liczy KORYTO
Dodano: 22.10.2018 11:18    Przez: ~prywata
Komuna w golinie i rychwale jeszcze się trzyma, ostatnie bastiony.. bój to jest ich ostatni
Dodano: 22.10.2018 11:25    Przez: ~Sztandar wyprowadzić
Brawo Koalicja PO i Nowoczesna...
Dodano: 22.10.2018 11:15    Przez: ~Osiedlowy
czy maja wiekszość to sie okaże za 2 tyg
Dodano: 22.10.2018 14:39    Przez: ~erf
Dziwie się wyborcom że głosowali na towarzysza Wojdyńskiego z byłego polmozbytu, narobił długów polmozbytowi iuciekł pod skkrzydła partji.
Dodano: 22.10.2018 11:19    Przez: ~Mm
z mleczarnia to samo zrobił tyle ze jeszcze nie uciekł
Dodano: 22.10.2018 11:21    Przez: ~aaaaa
Mogłeś wcześniej przed wyborami pisać a nie po
Dodano: 22.10.2018 11:57    Przez: ~F
Wlasnie ze pisalem potrzeba nowych twarzy a nie starych z ukladami wystarczy ze wygra korytkowski i w koninie nic sie nie zmieni tylko inny garnitur i tyle
Dodano: 22.10.2018 12:21    Przez: ~Aaa
@Aaa - jak jyz ma wugrac to mlodszy. A co do starych towarzyszy to kayecheta zdaje sie tez zostalvprzy korycie i zrevz niegovjuz bodajze 4, a teraz, 5 kadencje. A isiagniec zero....
Dodano: 22.10.2018 12:50    Przez: ~Pn
Pn, proszę z szacunkiem do przyszłego Pana Prezydenta.
Dodano: 22.10.2018 18:36    Przez: ~Wyborca
@Wyborca -???? Chodziłes do podstawowki? Umiesz dodawac? To porownaj glosy PiS i antyPiS... 😁😁😁
Dodano: 22.10.2018 22:36    Przez: ~Pn
Pn popierałeś Nowickiego i gdzie on teraz jest ? Teraz swoje poparcie przekierowujesz na kandydata z Koalicji ? Nie ośmieszaj się, a co ten polityk z PO sobą reprezentuje ?
Dodano: 23.10.2018 12:16    Przez: ~Nic !
Cala masa tych samych kombinatorow, zawodowych wysiadywaczy w urzędzie. Dobrze nie będzie.
Dodano: 22.10.2018 11:25    Przez: ~Jusef
Njak sie 5 ladencje zaczyna i nie ma sie osiągnięć to tak bywa...
Dodano: 22.10.2018 12:51    Przez: ~Pn
No i co, po staremu, cała rada czerwona znowu. Konin nigdy się nie zmieni niestety.
Dodano: 22.10.2018 11:30    Przez: ~aaa
Za 2 tyg tylko P Chojnacki
Dodano: 22.10.2018 11:37    Przez: ~Ruy
Tylko Korytkowski i bedzue miodzio 😁😁😁.
Dodano: 22.10.2018 12:52    Przez: ~Pn
No to się teraz będą bić o te 3 mandaty SLD...z kim w koalicję?
Dodano: 22.10.2018 11:39    Przez: ~ja p***rziu
będzie tak jak było do tej pory
Dodano: 22.10.2018 12:44    Przez: ~bez zmian
Sld nie pojdzie w uklady z mawiedzonymi pismatolkami. 😁😁😁
Dodano: 22.10.2018 12:53    Przez: ~Pn
SLD już nikomu do koalicji jest nie potrzebna.
Dodano: 22.10.2018 18:32    Przez: ~Nagaprawda
SLD zmierza na zatracenie, do piekła, tam jest lewaków miejsce.
Dodano: 23.10.2018 12:18    Przez: ~I dobrze
To jest tragedia i mamy znów tych samych etatowych Radnych. W Koninie nic się nie zmieni.
Dodano: 22.10.2018 11:41    Przez: ~Koninianka
To jak głosowałas?
Dodano: 22.10.2018 12:46    Przez: ~abc
I dobrze ze pis nie ma wiekszosci.
Dodano: 22.10.2018 12:53    Przez: ~Pn
PiS to partia ludzi prawych, wierzących w Boga.
Dodano: 23.10.2018 12:19    Przez: ~Adam
teraz wszyscy którzy otrzymali pracę (po znajmością) od Nowickiego wynocha !!!!
Dodano: 22.10.2018 11:42    Przez: ~Damian
Oby jak najszybciej ... od synusia i jego żony zaczynając
Dodano: 22.10.2018 11:47    Przez: ~Ala
pomarzyc piekna rzecz...obudziles sie?
Dodano: 22.10.2018 11:52    Przez: ~pro publico bono
Ta,robić miejsce dla wiernych pisiaków.
Dodano: 22.10.2018 20:15    Przez: ~grr
1 z 6
123456>>