Dzisiaj jest poniedziałek 19 listopada 2018, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22536) SPORT FORUM FIRMY (5252) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Rozpoczęło się głosowanie na Wolontariusza ... (3)Ananasy z naszej klasy, czyli pierwszaki z SP 1, S ...

Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mgle

Dodano: 22.10.2018 13:54

Dyżurny stanowiska kierowania PSP w Słupcy, przyjął zgłoszenie, o wypadku trzech samochodów osobowych w miejscowości Kochowo gm. Ostrowite.

Zadysponowano na miejsce cztery zastępy straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe. Samochodami poruszały się łącznie cztery osoby w tym dwuletnie dziecko, które zostało zabrane do szpitala na badania. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku, odłączyli akumulatory od pojazdów, a w jednym pojeździe zakręcono instalację gazową. Następnie zneutralizowali rozlane płyny i usunęli pojazdy z drogi, udrażniając ruch drogowy.

Fot. KP PSP Słupca

  • Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mgle
  • Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mgle
  • Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mgle

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Słupca,   straż pożarna Słupca,   wypadek we mgle,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

D.E.B.I.L.E. Mgła a oni jeżdżą jak szaleńcy!!
Dodano: 22.10.2018 14:02    Przez: ~tolo
Te dwa busy leżały bo się zmęczyły i sobie odpoczywały...
Dodano: 22.10.2018 15:33    Przez: ~Nie
Pn to taki baran ze glowa mała
Dodano: 22.10.2018 15:41    Przez: ~Po
Pn, gdzie tam masz BMW ? Nissan, Opel i Audi..
Dodano: 22.10.2018 14:52    Przez: ~Pracownik
pewnie jechali tylko na światłach dziennych, w niedziele rano trafiłem na takich debili a była gęsta mgła.
Dodano: 22.10.2018 15:48    Przez: ~Jurek

KOMENTARZE

D.E.B.I.L.E. Mgła a oni jeżdżą jak szaleńcy!!
Dodano: 22.10.2018 14:02    Przez: ~tolo
BMW i wszystko jasne
Dodano: 22.10.2018 14:18    Przez: ~Pn
Pn po co wypisujesz te durne komentarze .
Dodano: 22.10.2018 14:31    Przez: ~Robert
Pn, gdzie tam masz BMW ? Nissan, Opel i Audi..
Dodano: 22.10.2018 14:52    Przez: ~Pracownik
Pn to taki baran ze glowa mała
Dodano: 22.10.2018 15:41    Przez: ~Po
Jak dzieci we mgle. Trzy samochody i drzewa. Teraz będzie postulat aby wyciąć drzewa - co do mgły to pewnie jak w zamachu w Smoleńsku ruskie ja podrzucili aby zamachnąć się na Polaków.
Dodano: 22.10.2018 20:03    Przez: ~Jarek
Barany
Dodano: 22.10.2018 15:21    Przez: ~Koza
Rano koło 7 na skrzyżowaniu Rumin - Stare Miasto też był wypadek. Widziałem dwa busy leżące... coś ktoś wie??
Dodano: 22.10.2018 15:26    Przez: ~misiek
Te dwa busy leżały bo się zmęczyły i sobie odpoczywały...
Dodano: 22.10.2018 15:33    Przez: ~Nie
Tak - I jeden drugiego drapał oponą po tłumiku.
Dodano: 22.10.2018 20:04    Przez: ~Anetka
Ja wiem - leżały aby oddać mocz spokojnie bez obserwujących.
Dodano: 22.10.2018 20:07    Przez: ~Jusz czas
pewnie jechali tylko na światłach dziennych, w niedziele rano trafiłem na takich debili a była gęsta mgła.
Dodano: 22.10.2018 15:48    Przez: ~Jurek
Dla przypomnienia. We mgle nie jeździmy na światłach dziennych, bo dzisiaj widziałem takich pełno
Dodano: 22.10.2018 16:12    Przez: ~Kierowca
Dzisiaj ul.Przemysłowa miedzy Gajem a Gosławicami godz.7.35 też wypadek
Dodano: 22.10.2018 17:22    Przez: ~Obserwujący
Wina KODu pewnie
Dodano: 22.10.2018 20:05    Przez: ~Szpieg
pokochali sie w kochanowie ale to byl orgazm 3d
Dodano: 22.10.2018 20:56    Przez: ~xd
Nakupia te niemieckie wyrobniki audi bo Passaty są juz dla nich nie modne i tak się kunczy jazda.
Dodano: 22.10.2018 21:58    Przez: ~Adam
Adam deb ilu co ma marka auta do wypadku we mgle? Leczysz kompleksy bo żal Ci doopę ściska? Typowy polaczek który nie ma nic mądrego do powiedzenia a się wypowiada.
Dodano: 23.10.2018 08:03    Przez: ~Podpis
Ano jak się ma BMW to się szarżuje i wypadek gotowy.
Dodano: 23.10.2018 12:01    Przez: ~BMW-ypadek
na zdj widać 4 auta