Dzisiaj jest środa 21 listopada 2018, imieniny: Janusza, Marii, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22111) SPORT FORUM FIRMY (5258) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii D ... (2)Puchar Polski. SPS Słupca zagra w środę o awans do ... (0)

Wybory na wójtów i burmistrzów w gminach powiatu konińskiego

Dodano: 22.10.2018 16:19
Źródło: LM.pl

W pięciu gminach powiatu konińskiego odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. Po wczorajszym głosowaniu dziewięciu wójtów i burmistrzów jest już pewnych swoich stanowisk. Zaskoczeń nie brakuje.

To przełomowe wybory w kilku gminach. Po latach ze stanowiskiem burmistrza Kleczewa pożegna się Marek Wesołowski. Rekordzistą jeśli chodzi o liczbę głosów jest natomiast Mariusz Zaborowski, który rozpocznie swoją trzecią kadencję.

W czterech gminach włodarze nie mieli kontrkandydatów i wszyscy zachowają swoje stanowiska. Grzegorz Matuszak po raz drugi będzie rządził Rzgowem, Stefan Dziamara ponownie zostanie burmistrzem Rychwała, Grzegorz Skowroński kolejną kadencję będzie wójtem Wilczyna, a Paweł Szczepankiewicz wójtem Wierzbinka.

W pierwszym starciu pokonał swoich dwóch konkurentów Mirosław Durczyński, który zdobył 3012 głosów (55,23%) i drugi raz zasiądzie na fotelu burmistrza Goliny. Kandydata PiS na urząd burmistrza Ślesina zdeklasował Mariusz Zaborowski, który zdobył 4050 głosów (66,95% poparcia). Również w pierwszej turze zwyciężył popierany przez aktualnego wójta Starego Miasta – Ryszarda Nawrockiego – Dariusz Puchała, który pokonał trzech konkurentów i zdobył 3085 głosów (54,79%). Stanowisko obronił natomiast Andrzej Operacz, wójt Skulska, który zdobył 1629 głosów (56,66%). Największym zaskoczeniem tych wyborów jest Kleczew, gdzie po wielu latach urzędowania stanowisko stracił Marek Wesołowski (1328 głosów – 24,87% poparcia). Jego miejsce zajmie Mariusz Musiałowski, który zgromadził 2730 głosów (51,12%).

Druga tura wyborów odbędzie się w Kazimierzu Biskupim, gdzie zmierzy się obecny wójt Jan Sikorski (zdobył 1906 głosów – 36,19%) i Grzegorz Maciejewski (1774 głosy – 33,68%). Ponownie do urn pójdą również mieszkańcy gminy Sompolno, gdzie o fotel burmistrza walczy dotychczasowy włodarz – Roman Bednarek (2471 głosów - 49,02%), a w szranki z nim stanie Grzegorz Drabiński (1328 głosów - 26,34%). Do drugiej tury dojdzie też w gminach, w których dotychczasowi wójtowie nie stanęli do wyborczego starcia. W Kramsku 4 listopada zmierzy się Andrzej Nowak (1869 głosów – 37,24%) i Anna Urbaniak (1340 głosów – 26,70%), w Krzymowie Danuta Mazur (1678 głosów – 47,44%) i Józef Goździkiewicz (1164 głosy – 32,91%), a w Grodźcu – Tomasz Czapczyk (895 głosów – 35,99%) i Mariusz Woźniak (1094 głosów – 43,99%).

  • Wybory na wójtów i burmistrzów w gminach powiatu konińskiego

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Gratulacje dla nowego burmistrza Kleczewa . Pytanie tylko czy się dogada z radnymi(starymi) ?Mam tylko taką małą nadzieję że nie da się omamić "Starej Gwardii) a to może być bardzo trudne .
Dodano: 22.10.2018 17:22    Przez: ~Czy coś się zmieni?
W Ślesinie niczym w Korei .
Dodano: 22.10.2018 16:51    Przez: ~mieszkaniec
Nigdy więcej nie chcę słyszeć recitali Połomskiego w wykonaniu tego pana.Nie pomoglo ocieplanie wizerunku z gitarą🤣
Dodano: 22.10.2018 17:00    Przez: ~Mieszkaniec
W Kazimierzu potrzebujemy zmian tylko pan włodarz kilometr wokół urzędu działa A na wioskach chce szkoły likwidowac
Dodano: 22.10.2018 18:17    Przez: ~F
Do mieszkaniec a jakie doświadczenie miał pan Sikorski? przecież to zwykly nauczyciel był .
Dodano: 22.10.2018 17:20    Przez: ~Mieszkaniec 2

KOMENTARZE

Brawo Grzegorz Kazimierz Biskupi Ciebie chce na wójta😊
Dodano: 22.10.2018 16:33    Przez: ~Wyborca😊
Zmiana jest konieczna w kB bo żadnych sukcesów nie było w tej kadencji
Dodano: 22.10.2018 16:39    Przez: ~Udhsjsh
To czyli Byku nie będzie wójtem w Kaziku ?
Dodano: 22.10.2018 16:48    Przez: ~Adek Mbba
W Kazimierzu potrzebujemy zmian tylko pan włodarz kilometr wokół urzędu działa A na wioskach chce szkoły likwidowac
Dodano: 22.10.2018 18:17    Przez: ~F
A gdzie Marian???
Dodano: 22.10.2018 21:08    Przez: ~Fan
A co chciałes od Mariana ?
Dodano: 22.10.2018 21:49    Przez: ~nn
@F - pisuary ci likwiduja szkoly i nie krzyczysz. Dlaczego?
Dodano: 22.10.2018 22:15    Przez: ~Pn
Woźniak, gdzie jesteś?
Dodano: 23.10.2018 00:26    Przez: ~U
Kazimierzanie wejscie sie w garsc i pogoncie Janka Muzykanta.Mam dosyc jego Amerykanki.
Dodano: 23.10.2018 07:39    Przez: ~mieszkaniec
@mieszkaniec - a kto za niego? Ten drugi? Zartujesz, prawda?
Dodano: 23.10.2018 09:20    Przez: ~Pn
BMW i wszystko jasne
Dodano: 23.10.2018 10:30    Przez: ~Pn
No na fejsie wielkie podniecenie. Wszyscy gratuluja i wróżą sukcesy maciejewskiemu a on jak każdy z nich idzie na kasę ma was gdzieś tak samo jak jego poprzednicy.
Dodano: 23.10.2018 12:02    Przez: ~Kasia Kowalska
Wesołowski pewnie po wynikach szampanem się udlawil. Powinni go na tej uszkodzonej lawecie wywieźć.
Dodano: 24.10.2018 09:04    Przez: ~Hh
Grzesiowi przez dwa tygodnie palec odpadnie od lubienia wszystkiego i wszystkich na fejsie
Dodano: 24.10.2018 09:10    Przez: ~Figo fago
Grzegorz to niech wsiada do swego Merca i niech jedzie do Afryki banany prostować.
Dodano: 24.10.2018 10:02    Przez: ~Wyborca
Grzegorz niech się nie unosi bo jak ktoś z KWB ruszy jego sprawy wszystkie przekręty przy przetargach to będzie miał mokro. Nie potrzebujemy wójta kretacza już tu jeden taki był. Niech nie mydli oczu ludziom że dla sprawy idzie. Jeszcze wszystkie projekty będą przechodzić przez ręce jego żony
Dodano: 24.10.2018 13:34    Przez: ~Tata
Szanowny Panie radny wojcie Maciejewski nie strasz ludzi sądem bo jak pana pod sąd wezmą za swoją działalność dotychczasową to tymi mercedesami i motocyklami Pan się nie splaci!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 24.10.2018 13:42    Przez: ~Sprawiedliwa wśród narodów
jak Kazimierz Biskupi może chcieć.... ty to co innego
Dodano: 24.10.2018 17:58    Przez: ~bla bla
o Maciejewskim duzo negatywnych rzeczy slyszałem, wspomniana mowa o przekretach, podobno zwolnienie z kwb plus prokuratura w tle, ale ile w tym prawdy? niewiadomo,
Dodano: 24.10.2018 19:56    Przez: ~...
tak tam ten Wyborca, tata i sprawiedliwa ... szczekają a jakoś nie wspominają o toczącej się sprawie karnej przeciwko JS (uniki robił przed wyborami i w sądzie się nie stawił niby chory a kampanię prowadził - taki kryształowy i sprawiedliwy) i gdy zapadnie wyrok to mu mandat wygaszą i co do budy wtedy trzeba będzie się schować wyborco, itp. .......
Dodano: 24.10.2018 20:56    Przez: ~kazik
Trzymam kciuki Panie Sikorski. Druga tura dla Pana.
Dodano: 22.10.2018 16:40    Przez: ~:)
Nigdy więcej nie chcę słyszeć recitali Połomskiego w wykonaniu tego pana.Nie pomoglo ocieplanie wizerunku z gitarą🤣
Dodano: 22.10.2018 17:00    Przez: ~Mieszkaniec
Wójt i gitara nie rozłączna para haha
Dodano: 22.10.2018 19:28    Przez: ~......
Oj coś czuję że przez następne 2 tygodnie sala GOK będzie oblegana.... będą podziękowania, nagrody, wyróżnienia itp.
Dodano: 22.10.2018 19:48    Przez: ~Olga
ale chyba w szafie (kariera nauczyciela po zażyciu środków uśmierzających ) razem z Piasecznym.
Dodano: 22.10.2018 20:18    Przez: ~kaźmierzak
lepiej grac nic co inne robić.
Dodano: 22.10.2018 20:59    Przez: ~koles
Oj jak ma Sikora wygrał to ja proszę o azyl polityczny w Bułgarii. Tam będzie mi lepiej
Dodano: 22.10.2018 22:19    Przez: ~Piaseczn
Grzegorz z Józefem snuli wielkie plany. Nawet puszkarek był w Kazimierzu. Ciekawe co knuli
Dodano: 23.10.2018 07:41    Przez: ~Wb
W Kleczewie się śmieją znowu z kazimierzan bo dali się wyru.. ać Grzegorzowi. Tam wszyscy wiedzą co za ziolko
Dodano: 24.10.2018 09:12    Przez: ~Las kleczewski
Wiedzą ale będą głosować na to ziółko Kleczew się ziółka pozbył a Kazimierz nabędzie.Naiwni ludzie
Dodano: 24.10.2018 12:55    Przez: ~lola
W sumie nie jest tak ważne kto wygra, najważniejsze żeby odsunąć pis szumowiny.
Dodano: 22.10.2018 16:40    Przez: ~Q
Popieram. Im mniej pissu tym lepiej dla kraju.
Dodano: 22.10.2018 22:16    Przez: ~Pn
Ty jesteś szumowiną. Lepsi oni niż kodomici do spółki z targowica komuchu
Dodano: 23.10.2018 06:37    Przez: ~Gg
Obrazasz Pan Panie kolego wielu podobnych do mojej skromnej osoby.Ide o zaklad,ze moglbym z Toba porozmawiac na wiele tematow przynajmniej dorownujac jakims tam intelektem.Pozdrawiam.
Dodano: 23.10.2018 07:25    Przez: ~zgred z pamiecia
Jak można odsunąć PiS jak wg. Grzegorza Schetyny to PO i PSL rządzą samorządami od 20 lat? Odsunąć zatem można PO i PSL. Prawdą jest taka, że rządzą już od 12 lat. Od 2 dni czytam, że trzeba powstrzymać PiS. Program na NIE znam a ten na TAK gdzie jest ...? Logika wskazuje: aby kogoś od władzy odsunąć to tan ktoś przy tej władzy musi być, a przecież samorządy są generalnie PO PSL a nie PiS'u. Można kogoś co najwyżej do władzy nie dopuścić, ale się to nie udało w tych wyborach. PiS miało 1 sejmik miesiąc temu dziś ma 4-5 sejmików i to z władzą samodzielną! PiS wygrało w 9 sejmikach a KO w 7. Ja od 2 dni czytam, że mamy koniec PiS a mamy odwrotnie: powrót PiS do samorządu. Nawet w Koninie. Ludzie zwariowaliście już? Można PiS nie lubić, ale interpretujcie choć poprawnie proste liczby.
Dodano: 23.10.2018 09:21    Przez: ~lo
Maciejewski ma nieudaczników kilku w rodzinie. Oni już czekają na pracę w gminie
Dodano: 23.10.2018 12:05    Przez: ~Tedi
Maciejewski przyjdzie i sprzeda gminę tak jak chciał to zrobić z ziemią graniczną z Kleczewem (lasy za bagna) o którą był spór, no nic trzeba iść na wybory jeszcze raz i nie dopuścić do tego
Dodano: 22.10.2018 16:47    Przez: ~12345
Sikorski to naprawde był przedsiebiorca .,menager,specjalista jak z koziej.... trąba
Dodano: 22.10.2018 17:08    Przez: ~Nie nie nie
Mądry inteligentny przedsiębiorczy facet.Panie Grzegorzu trzymamy kciuki za Pana
Dodano: 22.10.2018 17:09    Przez: ~sołectwo Wieruszew
może i mądry i inteligentny ale brak mu doświadczenia na niższym szczeblu by wyżej iść
Dodano: 22.10.2018 17:17    Przez: ~mieszkaniec
Do mieszkaniec a jakie doświadczenie miał pan Sikorski? przecież to zwykly nauczyciel był .
Dodano: 22.10.2018 17:20    Przez: ~Mieszkaniec 2
dobrego czasu użyłeś(aś) "miał"
Dodano: 22.10.2018 17:24    Przez: ~mieszkaniec
A co zrobi i zrobił Sikorski - on przecież nic nie rozumie i nie wie co się dzieje wokół niego ponieważ kariera gitarzysty przesłoniła mu Gminę.
Dodano: 22.10.2018 20:20    Przez: ~kazik
Grzesiu wam pokaże różki, znam go i wy na nim się też poznacie. W kopalni już się na nim poznali teraz czas na was. Powodzenia poddani :)
Dodano: 22.10.2018 21:43    Przez: ~Lotto
12345 O czym ty mówisz, chyba coś ci się pomyliło. Mylisz fakty. dowiedz się o co chodzi , a później pisz. Nie ośmieszaj się.
Dodano: 22.10.2018 21:54    Przez: ~54321
Słyszeliście że podobno grzelok mówi że Janek mu obiecał fotel vice wójta po wygranych wyborach
Dodano: 22.10.2018 22:17    Przez: ~Piotrek korytkowski
54321 było trzeba być na zebraniach byś wiedział, a nie pisał teraz o ośmieszaniu :)
Dodano: 22.10.2018 22:37    Przez: ~12345
A kto sprzedał ulicę Cmentarną? Sprzedał, wałki kręcił, odszedł i g, mu zrobiliście Kazimierzoki.
Dodano: 23.10.2018 01:42    Przez: ~Archiwista
Gdzies pisali ze ktos z Kazimierza byl TajnymWspolpracownikiem sluzb .
Dodano: 23.10.2018 07:50    Przez: ~Obywatel
Tiaaaa Grzegorz mówi że nie dla pieniędzy idzie. Znam jego rodzinę pazerni na kasę w łyżce by utopii. Rodzinę widzą jak do grobu idzie i majątek trzeba przejąć.
Dodano: 23.10.2018 09:10    Przez: ~Uu
Maciejewski nie będzie brał kredytów w gminie wszystko zrobi że swojego portfela. Ma dużo kasy. Nie będzie zadluzal gminy
Dodano: 23.10.2018 09:41    Przez: ~Hasha
Maciejewski otworzy w kozarzewie przedszkole a dyrektorka zostanie pani nozewska. Już ustalone.
Dodano: 23.10.2018 12:04    Przez: ~Radny
Ludzie co wy piszecie inteligentny jeszcze nie znacie ale poznacie.
Dodano: 24.10.2018 12:57    Przez: ~ii
Pani nozewska wkręci swoją curunie co po uniw prawo a u prywaciarza fv przelicza za najnizsza
Dodano: 24.10.2018 13:36    Przez: ~Miss
W Ślesinie niczym w Korei .
Dodano: 22.10.2018 16:51    Przez: ~mieszkaniec
Serdecznie gratuluję kolejnej kadencji - brawo Mariusz :)
Dodano: 22.10.2018 18:54    Przez: ~Mikorzyn
pisałem że was pykniemy :) dziekuje, dobranoc
Dodano: 22.10.2018 19:39    Przez: ~Wyborca
Po co mam się wynosić do Korei jak ja już mieszkam w Korei. A ty jak się cieszysz wyboru Mariusza to nie znaczy, że z Tobą mają się wszyscy cieszyć. Ściska mi żal, że pod takimi rządami w cenzurze włodarz Ślesina trzyma mieszkańców takich jak TY.
Dodano: 22.10.2018 21:04    Przez: ~brawo ja!
indi super wreszcie szansa ze burmistrzem bedzie ktos z sompolna
Dodano: 22.10.2018 17:01    Przez: ~ttt
Se moze pomarzyc...
Dodano: 22.10.2018 22:18    Przez: ~Pn
Golina brawo wy
Dodano: 22.10.2018 17:02    Przez: ~Jo
Gratulacje dla nowego burmistrza Kleczewa . Pytanie tylko czy się dogada z radnymi(starymi) ?Mam tylko taką małą nadzieję że nie da się omamić "Starej Gwardii) a to może być bardzo trudne .
Dodano: 22.10.2018 17:22    Przez: ~Czy coś się zmieni?
Przeprowadź audyt i do prokuratury . Jak chcesz przejść następną kadencje to działaj. Spróbuj naprawić błędy tej mafii
Dodano: 22.10.2018 17:32    Przez: ~Kleczewiak
Dostałeś wielka szansę. Postaraj się tego nie popsuć Wesolowsk już dawno powinien wyjechać na teczkach.
Dodano: 22.10.2018 17:36    Przez: ~Michal
Pierwsze to Stasia Maciejewskiego wysli na ministrantaA później niech płaci za wiatraki
Dodano: 22.10.2018 17:39    Przez: ~Iza
To jest wielki sukces mieszkańców teraz trzeba rozbić tą grupę nierobów i oszustow
Dodano: 22.10.2018 19:39    Przez: ~Rysiu
Marek twoje otoczenie Cię zniszczyło.
Dodano: 22.10.2018 19:51    Przez: ~Wertyu
Sprawdzic podstawy budowy parkingu dla Rolplan danbudu betonu na gminnej ziemi
Dodano: 22.10.2018 19:58    Przez: ~Mieszkaniec 1
Żałoba i płacz w urzędzie i podległych jednostkach
Dodano: 22.10.2018 20:01    Przez: ~1234
Ciekawe czy jutro standardowo pracownicy urzędu pojawią się na targu zrobić zakupy
Dodano: 22.10.2018 20:10    Przez: ~Sprzedawca
No chyba Stacha jako zastępcy nie zostawi, bo byłby to kompletny strzał w kolano.
Dodano: 22.10.2018 20:47    Przez: ~xyz
Strachu z michalakiem zostaną mechanizmami w komunalne bo potrafią naprawiać lawety
Dodano: 23.10.2018 05:56    Przez: ~Palestyna
Sorry mechanikami
Dodano: 23.10.2018 05:57    Przez: ~Palestyna
Irek podobno idzie do danbudu płytki kłaść a stachu plandeki będzie grzał u wasika
Dodano: 23.10.2018 06:02    Przez: ~Budzik
A co będzie z panem od funduszy unijnych gienkiem k.
Dodano: 23.10.2018 07:34    Przez: ~Zero dotacji
Chłopak ma papiery na traktor z przyczepami to pewnie się zachaczy na fermie u wozniaka
Dodano: 23.10.2018 10:11    Przez: ~Znajomy
Kilku radnych( konkretnie troje) że starej gwardii,którzy zostali wybrani ponownie( wygrali małą ilością głosów) powinni natychmiast zrezygnować.Pani i Panowie,okażcie resztki chonoru i oddajcie swoje miejsca w radzie gminy.Przez ostatnie cztery lata nie zrobiliście absolutnie NIC,więc dla dobra gminy i mieszkańców że swoich okręgów wyborczych,zróbcie to dla nas i zrezygnujcie póki jeszcze czas.( Radni z BK,N i BG i okolic).
Dodano: 23.10.2018 15:32    Przez: ~Wyborca 123
burmistrz nowy mlody a sznurki bedzie pociagal Kozl....ki cos mi sie wydaje
Dodano: 23.10.2018 20:32    Przez: ~wybor
Do wobor- zdecydowanie nie będzie K.pociągał za sznurki.Obawa jest zupełnie inna.Starzy- nowi radni mogą blokować każdą inicjatywę nowego burmistrza. Wczoraj nie było w gminie nikogo z kierownictwa,nowi- starzy radni wraz z w/w mieli nadzwyczajne zebranie że swoim dotychczasowym szefem.Naradzili się już,jak udupić nowego burmistrza,którego wybrało ponad 51%mieszkańców.Nie mogą poradzić sobie z porażką,a sami są właśnie taką totalną porażką.
Dodano: 23.10.2018 21:26    Przez: ~Ja123
Może powinien pogadać z 3 kontrkand....on wie coś na temat . Sam może nie dać rady niestety
Dodano: 23.10.2018 21:39    Przez: ~Mąż zaufania
Nic nie zrobię. Jak tylko Wesołowski odejdzie wszyscy o nim zapomnia . Kierownictwo będzie musiało wziąść się do pracy albo szukać nowego zajęcia. Jeszcze parę tygodni i o dziadku wszyscy zapomnę. Może nie prokuratura
Dodano: 24.10.2018 04:51    Przez: ~Kleczewiak123
Burmistrz poniósł dotkliwa porażka. Przegrał w 1 turze. Pogratuluj rywalowi , przeproś i poproś o litość.
Dodano: 24.10.2018 04:58    Przez: ~Obserwator
Marek Stachu Gienek Irek itd muszą rozumieć że ich czas się skończył. Już wszyscy dogadają się z nowym burmistrzem.
Dodano: 24.10.2018 06:06    Przez: ~Obserwator
No to w Kramsku nareszcie skończy się klan kolesi i fanka Dropa Dorotka nie dała rady...
Dodano: 22.10.2018 17:29    Przez: ~mani 78
Nie masz pojęcia co piszesz.
Dodano: 22.10.2018 18:45    Przez: ~zet
80% mieszkańców gminy Kramsk też nie miało pojęcia gdzie stawia krzyżyk...pukni się zet
Dodano: 22.10.2018 19:31    Przez: ~rengo67
Czas na mloda pania aby cos do gminy sciagnac powalczyc ze smoguem. Powalczyc o dotacje unijne. Powalczyc o termomodernizacje
Dodano: 22.10.2018 21:22    Przez: ~Suweren
Do rengo67, jak nie wiesz gdzie się stawia krzyżyk to nie obrażaj innych osób. Mieszkańcy Kramska bardzo dobrze wiedzieli gdzie postawić krzyżyk. Cała ta gmina to jeden wielki cyrk, może nowy wójt w końcu zrobi tu porządek.
Dodano: 22.10.2018 21:24    Przez: ~FXone
Ciekawe czy beda spotkania z mieszkancami. Moze ktos powie jak sciagnac do Kramska. Nowa jakosc. Foprowadzic gaz. Do gminy do wszystkich wsi z gminy. Poprawic chodniki. Najwazniesze walka z kopciuchamy
Dodano: 22.10.2018 21:43    Przez: ~Wyborca
Ciekawe czy kandydaci beda chcieli debaty wspolnej oko w oko z mieszkancami. Popularnosc sasiedzka to nie wszystko.
Dodano: 22.10.2018 21:56    Przez: ~Mieszkaniec
Do SuwerenJa ta młoda Pani zostanie wójtem to za sznureczki będą pociągać radni pokroju P. Krenca a młodej pani będzie się tylko wydawało że zarządza i właśnie dlatego ją wystawili.
Dodano: 24.10.2018 13:19    Przez: ~Nowa energia a starzy radni?
Brawo Pis co to sie ba tych wsiach dzieje
Dodano: 22.10.2018 17:32    Przez: ~Pn
Na razie lize twoj piss rany ivszuka winnego porazki. Liczyli na 50% a tu nyndza 30%.
Dodano: 22.10.2018 22:20    Przez: ~Pn
1 z 7
1234567>>