Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17889) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Wybory 2018. Z przyczyn od nas niezależnych, odwołujemy debatę

Dodano: 29.10.2018 11:42

Z przyczyn od nas niezależnych musimy odwołać debatę dwóch kandydatów na prezydenta Konina, którą zapowiadaliśmy na wtorek, 30 października br. o godz. 18.00 w MDK.

Choć zaplanowaliśmy debatę już wcześniej, a wyłonieni w pierwszej turze kandydaci: Zenon Chojnacki i Piotr Korytkowski, potwierdzili obecność w otwartej debacie, to niemalże w ostatniej chwili pojawiły się przeszkody. Ze względu na przyjazd do Konina premiera, w tym samym czasie, udział w debacie odwołał Zenon Chojnacki. Propozycja zmiany terminu, z powodu napiętego kalendarza wyborczego, nie spotkała się z pozytywną odpowiedzią ze strony Piotra Korytkowskiego. W związku z tym, zmuszeni jesteśmy odwołać spotkanie kandydatów zaplanowane na 30 października br.

Z góry przepraszamy mieszkańców i zainteresowanych debatą za zamieszanie. Zachęcamy już teraz do śledzenia na LM.pl wieczoru wyborczego - 4 listopada po godz. 21.00.

Redakcja LM.pl 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:debata prezydencka,   wybory 2018,   wybory samorządowe,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Widać kto dla kandydata jest najważniejszy - nie Wyborcy ale Pan Premier !!!!
Dodano: 29.10.2018 12:21    Przez: ~Doktor.
Zenon Chojnacki nie potrafił nawet zapanować na wczorajszej debacie nad chamskimi zachowaniami swojego sztabu, a myśli, że zapanuje nad miastem ha, ha.
Dodano: 29.10.2018 14:05    Przez: ~kato-cheta
Dla mnie to wybór rozumu, a nie serca. Zarówno PO (Lorek), jak i PiS (Waszkowiak) rządziło z SLD w Koninie. Teraz, kiedy lewicy już właściwie nie ma, a ja mam wybrać kto, to po tym co słucham i widzę wybiorę Korytkowskiego. Nie dlatego, że jakoś mi się super podoba, ale jest chociaż trochę dynamiczny, wiem, że będzie działał, szukał tych inwestorów, a nie tylko patrzył w stronę posła Czarneckiego, czy Mateuszka, co obiecał już wszystko i wszędzie. Poza tym nie wyobrażam sobie wiceprezydenta Szopy, Majewskiego lub Itman. To skrajność, której nie przyjmę.
Dodano: 29.10.2018 12:55    Przez: ~MArcin
Pan Korytkowski rzeczowy młody człowiek już w pierwszej turze mnie przekonał.
Dodano: 29.10.2018 12:23    Przez: ~Liza
Piotr Korytkowski z PO dogadał się z SLD i będzie wszystko po staremu. Pytanie do mieszkańców, będzie po staremu SLD-PO upadek, degradacja, wyjazd młodych czy damy szansę na zmianę i to miasto w końcu ktoś zmieni. Nie jestem fanem Zenona, ale jak ma być po staremu to zagłosuję na niego, bo przynajmniej jest szansa na zmianę. Tak to Będzie PO-SLD i po Koninie na kolejne lata więcej długów i rozwalonych mostów...
Dodano: 29.10.2018 14:12    Przez: ~Alfred Michalak

KOMENTARZE

Na V osiedlu jest tyle ładnego miejsca... Może zamiast wygranej w Kbo tezni której do dzisiaj nie widać postawić jakiś krzyż...
Dodano: 29.10.2018 12:20    Przez: ~mieszkaniec
Katecheta zapewne juz zrobil plany gdzie maja byc krzyze a gdzie tablice i popiersia miernot kaczych..
Dodano: 29.10.2018 12:43    Przez: ~Pn
debata była wczoraj , którą wygrał p.Chojnacki , Konina czeka na premiera :)
Dodano: 29.10.2018 13:05    Przez: ~młoda
@młoda - co zrobił? Wygrał to obce mus slowo.
Dodano: 29.10.2018 13:07    Przez: ~Pn
nie rozumiem czemu konińska opcja PO tak bardzo umniejsza i wyśmiewa zawód nauczyciela , to praca dla bardzo silnych emocjonalnie i wykształconych wszechstronnie ludzi
Dodano: 29.10.2018 13:24    Przez: ~pedagog
Zenon Chojnacki nie potrafił nawet zapanować na wczorajszej debacie nad chamskimi zachowaniami swojego sztabu, a myśli, że zapanuje nad miastem ha, ha.
Dodano: 29.10.2018 14:05    Przez: ~kato-cheta
Kto był na debacie ten wie, że Piotr Korytkowski sromotnie przegrał, zero merytoryki, bardzo słabo odpowiadał na pytania i został totalnie rozjechany. To jest powód odwołania debaty, Zenon Chojnacki mocno wygrał i teraz boją się żeby iść na debatę. Nawet nagrania z debaty nie ma na stronie, żeby ludzie nie widzieli jak słabego kandydata ma PO.
Dodano: 29.10.2018 14:09    Przez: ~Piotr Uciekł
Marna prowokacja na poziomie kodomity
Dodano: 29.10.2018 14:10    Przez: ~rr
Czemu komentarze krytykujące p. Korytkowskiego są usuwane ???
Dodano: 29.10.2018 14:11    Przez: ~ola
Piotr Korytkowski z PO dogadał się z SLD i będzie wszystko po staremu. Pytanie do mieszkańców, będzie po staremu SLD-PO upadek, degradacja, wyjazd młodych czy damy szansę na zmianę i to miasto w końcu ktoś zmieni. Nie jestem fanem Zenona, ale jak ma być po staremu to zagłosuję na niego, bo przynajmniej jest szansa na zmianę. Tak to Będzie PO-SLD i po Koninie na kolejne lata więcej długów i rozwalonych mostów...
Dodano: 29.10.2018 14:12    Przez: ~Alfred Michalak
Mateusz przyjedzie i ogłosi odkupienie elektrowni i kopalni
Dodano: 29.10.2018 14:16    Przez: ~U
Nigdy wiecej PO w Koninie
Dodano: 29.10.2018 14:23    Przez: ~Pn
Jezeli ma sie coś zmienic w Koninie to tylko pan Chojnacki chyba ze chcemy tu zeby konin kwitl dalej bu haha
Dodano: 29.10.2018 14:26    Przez: ~Yt
avatar Nie czarujmy się tylko polityczni debile popieraja qrwy i żłodziei, przeciez to oczywista oczywistość.Byłem w sobotę na bazarze a tam kapuś aktor z przydupasami rozdaje gazetki wydrukowane z kasy podatników czyli nas.Z dugiej strony w sklepiku poseł Galęba zapieprza za ladą, zatrudnia ludzi i wypracowuje dochód narodowy.Sam ten fakt nie pozwalł bymi nie zagłosować na zykłych pasożytów zerująch na ciężko pracujących Polakach.I to jest po za ideologią czy sympatiami politycznymi.
Dodano: 29.10.2018 14:30    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kobrzycki jeb.ny śmieciu jeszcze cię nikt nie odstrzelił ?
Dodano: 29.10.2018 14:43    Przez: ~Symp.PiS
Agresja ze strony pisu mnie przeraża. Głosowałem na pis i pana Choinackiego,ale teraz widzę, że to był wielki błąd. Chociaż w najbliższą niedzielę w jakimś stopniu to naprawie i z całą rodziną zagłosujemy na Pana Korytkowskiego. Oby tylko nie pis.
Dodano: 29.10.2018 15:46    Przez: ~Mieszkancy
Agresja ze strony PO mnie przeraża. Głosowałem na PO o Korytkowskiego,ale teraz widzę, że to był wielki błąd. Chociaż w najbliższą niedzielę w jakimś stopniu to naprawie i z całą rodziną zagłosujemy na Pana Chojnackiego. Oby tylko nie PO
Dodano: 29.10.2018 16:01    Przez: ~michał
Drogi Michale widać w panu ten jad i agresje. Tylko nie pis.
Dodano: 29.10.2018 16:14    Przez: ~I wszystko jasne
Oby nie katecheta.
Dodano: 29.10.2018 16:17    Przez: ~Tylko nie pis
Czekałem na prezentację i debatę obydwu kandydatów do fotela Prezydenta, szkoda, że z przyczyn obiektywnych została odwołana. Pan Zenon Chojnacki wypada znacznie lepiej od swojego konkurenta i bije go na głowę kompetencją i dlatego trzeba wybrać go na Prezydenta na najbliższą kadencję.
Dodano: 29.10.2018 16:29    Przez: ~Symp. PiS
Czy to prawda, że Lorek będzie wiceprezydentem, gdyby wygrał Korytkowski?
Dodano: 29.10.2018 16:30    Przez: ~@
Mój brat bliźniak, analfabeta znowu pyskuje! Braciszku od tego jazgotu, to uśliniłeś się jak buldog. Sierpuchowa dość w Polsce, a tym bardziej w Koninie! Byłem na ostatniej debacie i tam, obserwując pisowski tłum doszedłem do wniosku, że nie mają nawet zydla, a chwalą się ławką kandydatów na synekury. Jest kilku Misiewiczów, co to nogami przebierają, żeby dopchać się do władzy. Kotlet, czy to prawda? Więcej, dobra zmiana odciągnęła Pyrę od lewicy i zajął miejsce na debacie po prawicy i udawał wyjca z Madagaskaru. Pan Chojnacki oczywiście może uczciwy, ale zawód katechety, to za mało, żeby być prezydentem. Zostań pan w radzie i podnoś pan rączkę.
Dodano: 29.10.2018 16:34    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego
Te Bliźniak Kobrzyckiego ty lisie farbowany nie dorastasz do pięt Panu Kobrzyckiemu a twoje lewackie wpisy na nikim nie robią wrażenia
Dodano: 29.10.2018 17:05    Przez: ~siostra
NIE ZNAM ANI JEDNEGO ANI DRUGIEGO,NIE JESTEM ZA ZADNA PARTIA CZY UGUPOWANIEM, ALE PO WYSŁUCHANIU DEBATY WIEM JEDNO, ZAGŁOSUJĘ NA CZŁOWIEKA KTÓREMU BYM ZAUFAŁ, A TYM CZŁOWIEKIEM JEST PAŃ ZENON CHOJNACKI.
Dodano: 29.10.2018 21:22    Przez: ~Tomasz
BMW i wszystko jasne! o
Dodano: 29.10.2018 21:35    Przez: ~Pn
Obejrzałem debate w necie. Wyglądało to tak jakby facet rozmawiał z pobudzonym chłoptasiem. W rolę faceta wcielił się Zenon Chojnacki a chłoptasia Piotr Korytkowski. Zważywszy na niewielką różnice wieku między kandydatami - 7 lat, świadczy to o małej dojrzałości emocjonalnej kandydata Koalicji na urząd prezydenta m.Konina. Konin potrzebuje faceta na prezydenta, Piotruś pomimo swoich skończonych 50 lat musi jeszcze trochę dojrzeć.
Dodano: 29.10.2018 23:50    Przez: ~Obserwator życia
Kto jest na lmie widzi że znowu komentarze są sterowane ale ludzie nie są głupi wiedzą że konin potrzebuję zmiany o 180 stopni a kandydat po to kontynuacja polityki Józefa w niedzielę skończy tak jak swój koalicjant A jak nie to konin przegra i straci ostatnia szanse na odbicie się od dna
Dodano: 30.10.2018 06:49    Przez: ~D
Do koninianin- w kampanii ktoś puszcza bujdy na temat rzekomego dobrego wykształcenia i młodości kandydata Koalicji. Korytkowski ma 50 lat i jest po zaocznej geografii. Więc nie jest ani młody ani lepiej wykształcony.
Dodano: 30.10.2018 08:59    Przez: ~Pogodynek
ale tu śmiesznie jeden drugiego wyzywa jak patologia
Dodano: 30.10.2018 09:27    Przez: ~ide po popcorn
Mieszkancy V osiedla głosują na Piotra Korytkowskiego.
Dodano: 30.10.2018 11:06    Przez: ~Tylko nie pis
Stary Konin również za Korytkowskim.
Dodano: 30.10.2018 11:08    Przez: ~Haha
Chorzeń też będzie tak głosować.
Dodano: 30.10.2018 11:12    Przez: ~Koninianin
Jest tu wiele żałosnych komentarzy głupców, którzy gadają głupoty bo popierają PO a nie wiedzą dlaczego i dlatego jadą po PIS też nie uzasadniając swoich wypowiedzi... Głupcy... po prostu głupi ludzie....
Dodano: 30.10.2018 13:25    Przez: ~;)
Do wszystkich wyborców PiS: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI OKŁAMAŁ DZISIAJ WSZYSTKICH GÓRNIKÓW W SPRAWIE OŚCISŁOWA!!!!!!! To skandal, żeby premier Polski posługiwał się bezczelnym kłamstwem. Za kogo wy nas macie pisowcy?? Za idiotów? O nie, co to to nie, żaden górnik na was nie zagłosuje!!
Dodano: 30.10.2018 21:33    Przez: ~górnik
Widać kto dla kandydata jest najważniejszy - nie Wyborcy ale Pan Premier !!!!
Dodano: 29.10.2018 12:21    Przez: ~Doktor.
Pinokio Matokuszek naobiecuje ciemnocie i se pojedzie. Oczywiscie z obietnic nic nie pozostanie....
Dodano: 29.10.2018 12:44    Przez: ~Pn
Debata już była i to wczoraj. Z ust kandydata PO usłyszelismy recenzje filmu kler a nie program wyborczy.
Dodano: 29.10.2018 12:52    Przez: ~Żenada
Wczoraj kandydat Po już pokazał swoja butę i brak szacunku dla drugiego człowieka, wystarczy.
Dodano: 29.10.2018 13:07    Przez: ~koniniak
Chcesz nam coś powiedzieć czego nie wiemy? Tzn. że Korytkowski wybiera się na spotkanie z premierem? Bo chyba nie chcesz nam powiedzieć, że dla kandydata Korytkowskiego najważniejszy jest Wyborca. Skoro Korytkowski w tym studiu LM nie wiedział ile wynosi dług miasta Konin to faktycznie nie szanuje wyborców. Korytkowskiemu nawet licznik długo miasta Konin z czerwonymi cyframi nie pomoże. Za to Korytkowskiego szanuje SLD Konin i popiera go jako gwaranta dalszych rządów PO-SLD w Koninie. Gratulacje. Swoją drogą kto pamięta wizytę Tuska w Koninie w 2011 i słowa: "Moim zdaniem przyszłością kopalni jest trwała współpraca z PAK, po jego prywatyzacji przez giełdę .... Jeśli to nadal będzie państwowe, to może zmarnieć ... Dlatego przestrzegam przed takimi magikami, którzy uważają, że państwowe jest najlepsze, bo w przypadku Konina to jest nieprawda". Zapraszam do Bełchatowa i sąsiednich gmin oglądać jak miasto "marnieje" a Konin i PAK "rozkwita" pod r ...
Dodano: 29.10.2018 13:38    Przez: ~lo
To co doktorku miał powiedzieć Zenon premierowi ? Nie sory gadaj sobie sam na placu ja tu z korytkowskim podebatuje? Myślisz że jakby Tusk przyjechał to korytkowski by inaczej zrobił? A taka wizyta może przynieść tylko same dobre rzeczy dla regionu
Dodano: 29.10.2018 14:19    Przez: ~C
Doktorek do pana Zenona przyjezdza sam premier a do pana korytkowskiego może przyjechać co najwyżej jakis posel z nowoczesnej czy z Po i pospraszyc krzyzami czy ruskami
Dodano: 29.10.2018 14:37    Przez: ~Yt
Platfusy nawet Dyndała do was nie przyjechał i wam łyso
Dodano: 29.10.2018 15:12    Przez: ~nie dla PO
Debaty są żenujace i tak, bo to przypomina bardziej kłótnie niż spokojna debatę ,nie bój się pan Chojnacki ceni sobie wyborców,ale skoro Premier przyjeżdża to chyba to jest ważniejsze niż kłótnia i swawole z Panem Korytkowskim.
Dodano: 29.10.2018 15:13    Przez: ~Ha
Amber Gold,czysciciele kamienic,upadlanie seniorow w warszawskich kamienicach, eksmisje,mafia Vatowska, sprzedaz majatku polskiego,Kopalnia KWB Konin,Elektrownia,buta ,pycha,nie szanowanie polskiego społeczeństwa.I jeszcze Aktor i wszystko jasne! CHCECIE przedstawicieli tego ugrupowania w Koninie.
Dodano: 29.10.2018 15:20    Przez: ~Zmartwychwstaly Warszawiak
Tam gdzie kandydaci z PiS-u zostaną Prezydentami miast, tam te miasta będą się rozwijać przy pełnym poparciu Warszawy. Jeśli w Koninie Prezydentem zostanie kandydat z PiS-u Pan Zenon Chojnacki, to będzie plus dla miasta.
Dodano: 29.10.2018 16:39    Przez: ~Symp. PiS
Wierutne kłamstwo
Dodano: 29.10.2018 16:46    Przez: ~tylko nie pis
Pn to nie durnoty tylko cytaty z Donalda Tuska. Wiń Tuska tyle durnot nagadał i tyle lat mu konińska sztama SLD i PO nie przeszkadzała. Jak dziś tak popatrzy człowiek z dystansu to SLD ma więcej honoru niż PO. SLD dziś jest małą partia i ledwie co ich PO wciąga do koalicji anty PiS. SLD czuje niesmak iść w parze z PO. A PO niesmaku tam nie czuje i każdego diabła do tańca zaprasza. Zaś w Koninie to SLD rozgrywało PO stołkami jak dzieci; PO było ich przystawką i to tanią przystawką.
Dodano: 29.10.2018 20:42    Przez: ~Lo
Przyjazd Matousza do Konina jest wydarzeniem wiekopomnym gdyż chłop ten ogłosi wielkie inwestycje. I tak zbudowany zostanie na Warcie port pełnomorski [tuż koło kładki], a w Malincu zostanie zbudowany kosmodrom z którego wyznawcy PiSa i podlonych aberracji będą mogli polecieć w kosmos bez biletu ale i też bez możliwości powrotu. Co do pierwszej zapowiedzi można snuć wątpliwości ale co do kosmodromu to powinniśmy wszyscy jak jeden mąż pomysłowi przyklasnąć.
Dodano: 29.10.2018 12:21    Przez: ~Zdzich@
Hahaha, dobreMyślę, że dużo się nie pomyliłeś.
Dodano: 29.10.2018 12:23    Przez: ~wyborca
A dlaczego w Malińcu???
Dodano: 29.10.2018 12:27    Przez: ~tak se mysle
Zdzich trochę żółci sobie utoczyłeś,lżej.Żałosne te twoje lewackie wpisy
Dodano: 29.10.2018 12:34    Przez: ~srich
Ryżu, misek ryżu dla mieszkańców Konina!!!
Dodano: 29.10.2018 12:35    Przez: ~Koniniak
Też tak wczoraj japę darłeś że chcesz ryżu.Głodzą cię w domy czy co?
Dodano: 29.10.2018 12:45    Przez: ~xd
Dla stabilizacji Miasta Konin pod nieudolnymi rządami koalicji SLD i PO, które przez tyle lat rządziły być może wybawieniem jest interwencja rządu i pieniędzy państwowych. Jak w mieście przemysłowym i dużym terytorialnie od 24 lat SLD i PO minimum od 8 lat nie potrafiły przygotować terenów inwestycyjnych dla przemysłu, którymi był zainteresowany VW to już nic nie zrobią. Następna taka okazja za 10-15 lat. Do tego czasu Konin nie przetrwa. Reprywatyzacja PAK i Ościsłowo dadzą z dodatkową dekadę czasu. Jakby się udało dostać jakieś zamówienia przemysłowe, mechaniczne dla 300 a z czasem 500 pracowników pod modernizację armii to też nie będzie źle. Zawsze to lepiej niż wielkie akcje Nowickiego, czyli zatrudnienie szwaczek przy meblach tapicerowanych (nieudane) czy fabryka styropianu. Zapewniam: nawet Państwowe przy swojej niedoskonałości jest lepsze niż dziś to co mamy (a raczej czego nie mamy). Gorzej już być nie może.
Dodano: 29.10.2018 13:46    Przez: ~lo
@lo - nie opowiadaj durnot bo na wymioty mnie bierze jak je widzę...
Dodano: 29.10.2018 14:09    Przez: ~Pn
Wybierzmy Pana Zenona Chojnackiego na Prezydenta Konina, bo tylko on zagwarantuje nam mieszkańcom Dobre Zmiany w zarządzaniu Koninem.
Dodano: 29.10.2018 16:52    Przez: ~Symp. PiS
Pn wyborca PO i jego merytoryczne, kultularne, europejskie komentarze. Cóż. Ja już od wyborców PO przestałem oczekiwać merytoryki i danych. Same emocje a im bliżej wyborów do Sejmu to będzie obrażanie. Co sie dziwić jak koniński wyborca PO wierzy, że stacja wodorowa marszałka z PO uratuje region, wprowadzi innowacje i miejsca pracy. Oświadczam, że nawet tych miejsc pracy będzie średnio 27 bo dziś tyle średnio 1 mln inwestycji kosztuje 1 dobre miejsce pracy w przemyśle.
Dodano: 29.10.2018 20:46    Przez: ~Lo
do: ~Zdzich@. Wpadł do Konina Wrona z PO, sprowadził kolesi urządzili płatny parking przed szpitalem a chora biedota musi się tułać po okolicznych osiedlach. Słuchając starych esbeckich doradców i doradczyń zemścił się na uczestnikach strajku. Wiele wykształconych pielęgniarek i innych osób poszło na zieloną trawkę a miała być "zielona wyspa". Do dzisiaj te decyzje czkają się mieszkańcom Konina. Precz z komuną, precz z PO. Dosyć nakrzywdziliście mieszkańców tego miasta.
Dodano: 29.10.2018 23:33    Przez: ~Precz z POiSLD
Pan Korytkowski rzeczowy młody człowiek już w pierwszej turze mnie przekonał.
Dodano: 29.10.2018 12:23    Przez: ~Liza
@Liza bo to jedyny powazny kabdydat.
Dodano: 29.10.2018 12:47    Przez: ~Pn
Młody ? Ktos pomylil chyba kandydata z Michalem Kotlarskim?
Dodano: 29.10.2018 12:54    Przez: ~Pierwsza zona
Pan Chojnacki jedyny kandydat na Prezydenta,którego Polacy w Koninie wybiorą
Dodano: 29.10.2018 12:58    Przez: ~ewa
Właśnie pierwsza żona.Bardzo ci współczuję
Dodano: 29.10.2018 12:59    Przez: ~Anti
Jakiś nerwowy i nieopanowany wczoraj ten z PO był.
Dodano: 29.10.2018 13:09    Przez: ~kk
Przeciez pani ula z pelo uczyla katechezy a pan nowak z pelo jest szafarzem w Kosciele im.M.Kolbe....wiec o co chodzi z tym katechetą....o ktorego katechete chodzi...bo juz sie gubimy
Dodano: 29.10.2018 16:00    Przez: ~Ministrant
Pan Korytkowski powinien już w pierwszej turze przegrać z kretesem i byłby spokój.Polacy zagłosować na Chojnackiego.Jedyna nadzieja na Konin bez tęczy,dalszej reprywatyzacji,bez emigrantów.
Dodano: 29.10.2018 16:04    Przez: ~ewa
Jaki jest stosunek p. Korytkowskiego do legalnej aborcji i do związków homoseksualnych ?
Dodano: 29.10.2018 16:49    Przez: ~Pytam
Dlaczego szef PO Grzegorz Schetyna nie przyjechał do Konina i nie POparł kandydata z PO na Prezydenta ? Czyżby go zbagatelizował i spisał na straty ?
Dodano: 29.10.2018 16:55    Przez: ~Symp. PiS
Jest mlodzsy niz Chojnacki i dobrze wyksztalcony !!!
Dodano: 29.10.2018 17:27    Przez: ~koninianin
Kazdy tylko nie PIS !!!!
Dodano: 29.10.2018 17:29    Przez: ~lzs
Ba nawet dzisiaj obiecywał przed Ratuszem z Panem Stenke bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla seniorow.No ale oczywiście po wyborach
Dodano: 29.10.2018 21:52    Przez: ~kto wam uwierzy
Po komuna rządziła 8 lat i co kradli sprzedawali Polske za Judaszowe srebniki takiego chcecie Konina ,,tylko Zenon Chojnacki może coś zmienic mnie nie trzeba przekonywać do dobra ,
Dodano: 29.10.2018 12:27    Przez: ~Xzt
Horda spragnionych Misiewiczy czeka, widać ich zza pleców Chojnackiego, na debacie już wyli.
Dodano: 29.10.2018 12:36    Przez: ~Zbulwersowany
A platfusy buczeli jak usłyszeli prawdę
Dodano: 29.10.2018 12:40    Przez: ~PO to dno
katecheta może jedynie krzyzukow nastawiac i popiersi kurdupla ny mu sie przymilic. Nic wiecej.
Dodano: 29.10.2018 12:49    Przez: ~Pn
Jest alternatywa, Rosja, albo Europa. Kto głosuje na PIS, to głosuje na Rosję, bo PIS, to kryptokomuna i ukryta opcja prorosyjska.
Dodano: 29.10.2018 13:22    Przez: ~tedo
Co on ci moze zmienic naiwny czlowieku , przeciez przez caly czas byl v- ce Przewodniczacym Rady Miasta i co mial wladze i nic z tego !!!!
Dodano: 29.10.2018 13:28    Przez: ~cccc
Nir strasz nie strasz bo sie zesrasz
Dodano: 29.10.2018 15:36    Przez: ~Yt
Elektorat PO jest prymitywny i chamski, widać to po zamieszczanych wpisach, my zaś prawdziwi Polacy i Patrioci jesteśmy elitą polskiego społeczeństwa, wiadomo pierwszy sort.
Dodano: 29.10.2018 17:02    Przez: ~Symp. PiS
Ta zaoczna geografia i to dopiero wtedy, gdy papierka zabrało w UW? A nazwisko 1 teścia pamiętasz?! Nie ma jak "profesjonalne przygotowanie" do objęcia funkcji...Piotruś, nie rób z siebie błazna! Ludzie w Koninie wiedzą i pamiętają.
Dodano: 29.10.2018 21:04    Przez: ~kolega z UW
Jesli wygra koleś z PO to bedzie swiadczyło o tym że mieszkańcy są wspólnikami tych złodzieji albo frajerami co daja sie okradać i udają ze wszystko jest ok.
Dodano: 29.10.2018 12:35    Przez: ~Partia Oszustów
Święte słowa. Amen.
Dodano: 29.10.2018 12:37    Przez: ~rafał z Zatorza
Święte słowa? Nie amen tylko analfabeta...
Dodano: 29.10.2018 12:40    Przez: ~Kibic
No proszę, wierni w pislamie już obrażają porządnych mieszkańców Konina.
Dodano: 29.10.2018 12:41    Przez: ~5 osiedle za Korytkowskim
Kibic a za PO ? A kto przed kilkoma laty szczekał donald matole twoj rzad obalą kibole ?
Dodano: 29.10.2018 12:48    Przez: ~@kibic
A po co nam nowi złodzieje, tym razem z PIS? Wygłodniali i spragnieni stołków misiewicze w rok rozkradliby całe miasto.
Dodano: 29.10.2018 13:08    Przez: ~mex
Za to obecnym ciągle mało skoro tak zaciekle pchają się po raz n-ty na stołki.
Dodano: 29.10.2018 15:21    Przez: ~@mex
Zmiana Prezydenta w Koninie z komunisty na człowieka prawego jest niezbędna, a więc poprzyjmy kandydata z PiS-u.
Dodano: 29.10.2018 17:12    Przez: ~Witek
4 listopada powiemy NIE dla kandydata PO
Dodano: 29.10.2018 12:35    Przez: ~maniek
4 listopada powiemy TAK dla przyszłości Konina, wybierając Piotra Korytkowskiego.
Dodano: 29.10.2018 12:36    Przez: ~wybiorca
listopada powiemy TAK dla przyszłości Konina, wybierając Zenona Chojnackiego
Dodano: 29.10.2018 12:41    Przez: ~Po to dno
Chojnacki przegra i to bedzie dobry dzien dla Konina.
Dodano: 29.10.2018 12:51    Przez: ~Pn
Pytanie za 100 pkt... czy ma być tak samo jak od 24 lat,z lekką kosmetyczną zmianą na PO-sld (przedtem to SLD-po ,bo SLD rozdawało karty) czy jednak konieczny rozwój Konina, którego nie stać na zmarnowanie kolejnych 5 lat przez te same osoby, które miały okazję się wykazać,a wykazały się jedynie dbaniem o synekury dla swoich rodzin, pociotków itd.
Dodano: 29.10.2018 14:44    Przez: ~su_arez@wp.p
POlitycy PO dali się POznać aż nadto, kiedy sprawowali władzę przez 8 lat swoich nieudolnych rządów, czy chcecie aby człowiek z PO został Prezydentem Konina, bo ja nie.
Dodano: 29.10.2018 18:14    Przez: ~Witek
Ludzie cenzurę na wprowadzą.!!! ,,Jak zostanę prezydentem zadbam o wartościowy repertuar kin i przedstawień,,.Czy my jeszcze zyjemy w wolnym demokratycznym kraju czy już w Polsce wyznaniowej
Dodano: 29.10.2018 12:36    Przez: ~Nie dla PiS
Jaką cenzurę puknij się.Nie dla PO w Koninie
Dodano: 29.10.2018 12:38    Przez: ~Po to dno
Do Nie dla Pis.Nie,, my zyjemy w Polsce rozkradzionej ,rozszabrowanej przez pelowskich cwaniaków od osmiorniczek i zegarkow
Dodano: 29.10.2018 22:56    Przez: ~Obudzcie sie Ludzie
Konińskie media powinny się ze ze sobą dogadać i zrobić jedną debatę a nie 3 czy 4 organizowane w różnym czasie i miejscu- bez sensu . Dogadujcie się między sobą - mniejsze koszty dla was , jeden czas a kandydaci mogą przez poświęcić czas na spotkania z mieszkańcami
Dodano: 29.10.2018 12:38    Przez: ~Ela
Amber Gold,czysciciele kamienic,upadlanie seniorow w warszawskich kamienicach, eksmisje,mafia w nieruchomosciach, sprzedaz majatku polskiego,Kopalnia KWB Konin,Elektrownia,buta ,pycha,nie szanowanie polskiego społeczeństwa.I jeszcze Tw Aktor.I wszystko jasne!
Dodano: 29.10.2018 13:11    Przez: ~Chcecie tego w Koninie ?
I taka debata była w niedzielę w ratuszu, film jest na stronie przeglądu. Po obejrzeniu stwierdzam, że prowadzenie, pytania i atmosfera sto razy ciekawsze niż na debatach lm. Nawet dzisiejsza minidebata w studio Teleskopu poznańskiego była o niebo lepsza niż te popłuczyny lmowskie, więc chyba nie ma czego żałować, że do takiej debaty nie doszło. Nie byłem przekonany do pana Chojnackiego, ale po tym co zobaczyłem i usłyszałem, zagłosuję na niego, bo ma więcej zadatków na dobrego prezydenta niż pan Korytkowski. To nie jest łatwe zadanie, a pan Chojnacki nie jest kandydatem moich marzeń, ale powtarzam - prezydentem będzie lepszym niż kandydat KO.
Dodano: 29.10.2018 21:27    Przez: ~see
Tak straszna nienawiść j zaciekłość w wyznawcach PIS ,że aż brzydcy są
Dodano: 29.10.2018 12:40    Przez: ~OLA
Tak straszna nienawiść j zaciekłość w platfusach ,że aż brzydcy są
Dodano: 29.10.2018 12:49    Przez: ~ALA
Konkrety
Dodano: 29.10.2018 15:26    Przez: ~Brexit
Totalna opozycja zionie nienawiścią do prawego rządu PiS-u, rządu który wprowadza dobre zmiany dla Polaków. PiS to partia pro-społeczna, pro-polska.
Dodano: 29.10.2018 18:20    Przez: ~Witek
Proszę podać przykład a nie gadać ploty jak głupek jakiś...