Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17887) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

Dodano: 2.11.2018 15:24
Źródło: LM.pl

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

W ostatni dzień przed ciszą wyborczą kandydat na prezydenta Konina z ramienia Koalicji Obywatelskiej Platforma.Nowoczesna podziękował za udział w kampanii.

- Siła, która była widoczna w tej kampanii dodawała mi skrzydeł. Na końcówce mam jeszcze dużo energii i mam nadzieję, że wystarczy mi ona na początkową fazę związaną ze sprawowaniem funkcji prezydenta – mówi Piotr Korytkowski. - Prowadziliśmy tą kampanię w każdy możliwy sposób, ale prowadziliśmy ją fair wobec wszystkich, prezentując to co mamy do zaoferowania i nie prowadząc brudnej kampanii wyborczej – dodaje.

Kandydat podkreślił, że w najbliższą niedzielę w Koninie zetrą się dwie siły polityczne.

- Tu odbywa się jedna z ważniejszych bitew między siłą postępową, europejską, prawdomówną, obywatelską oraz siłą, która doprowadza Polskę do pewnych zachowań, które nam są dalekie, do sytuacji którą krytykuje i kontestuje wielu mieszkańców naszego kraju. Mam nadzieję, że ta walka w Koninie będzie dla nas walką zwycięską – mówi Piotr Korytkowski.

Podczas ostatniego przed drugą turą wyborów spotkania, oficjalnego poparcia udzielił m.in. Jacek Slanina z ZE PAK KWB „Konin”.

- Piotr Korytkowski podkreślił w swoim programie bardzo ważną rolę jaką w regionie pełni sektor paliwowo-energetyczny. Mówimy tu nie tylko o bezpieczeństwie energetycznym kraju, ale przede wszystkim o losie pracowników tych zakładów i ich rodzin. Piotr podszedł do sprawy wariantowo. Przeanalizował dwa możliwe warianty w zależności od tego co w ZE PAK się wydarzy – mówi Jacek Slanina. - Kilka dni temu usłyszałem z ust premiera polskiego rządu, że symbolicznie będzie Ościsłowo. Gdyby taka deklaracja padła 2 lata temu kiedy manifestowaliśmy pod Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska, albo przynajmniej rok temu jak manifestowaliśmy przed Sejmem w Warszawie to górnicy i energetycy skakaliby z radości. Dziś sytuacja powoli staje się krytyczna i chcę podziękować Piotrowi, że pochylił się nad tematem i buduje alternatywę w zależności od tego co może się w ZE PAK wydarzyć. Chciałbym cię prosić, żebyś kontynuował idee Józefa Nowickiego w zakresie ścisłej współpracy ze związkami zawodowymi w kopalni i elektrowni – dodaje.

Piotra Korytkowskiego wsparli też m.in. Małgorzata Waszak – radna sejmiku wielkopolskiego, Roman Byczyk – prezes Konińskiej Izby Gospodarczej, Roman Jaszczak – prezes „Medyk Konin”, Agnieszka Jeżak – Koniński Kongres Kobiet, Ireneusz Niewiarowski – Towarzystwo Samorządowe, prezes Banku Żywności w Koninie i prezes Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów, Karol Fritz – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 w Koninie oraz Katarzyna Wagner – Blues Hostel.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej
Slajd 1/21

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 1 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 2 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 3 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 4 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 5 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 6 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 7 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 8 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 9 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 10 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 11 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 12 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 13 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 14 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 15 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 16 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 17 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 18 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 19 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

Na finiszu kampanii. Poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej

slajd 20 z 21

„Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin” - mówi Piotr Korytkowski na finiszu kampanii wyborczej.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kto na Zenona Chojnackiego głos zielony kto na Korytkowskiego głos czerwony jak PZPR=SLD SB i Nowoczesna oraz ZSL.
Dodano: 2.11.2018 16:13    Przez: ~{POmarańcza}
SKĄD WY GO WZIĘLIŚCIE!!!???? CO ON ZROBIŁ DLA MIESZKAŃCÓW I DLA KONINA?????? NIE OSMIESZAJCIE SIEBIE I TEGO CZŁOWIEKA!!!!!!JEDYNY KANDYDAT NA PREZYDENTA TERAZ TO CHOJNACKI!
Dodano: 2.11.2018 16:05    Przez: ~prawda
A kuku - Korytkowski KŁAMCZUSZEK! Jacek Slanina nie pracuje już w ZE PAK KWB „Konin”, więc jak może wypowiadać się w jego imieniu? W sytuacji kłamstwa wyborczego należałoby złożyć pozew w trybie wyborczym!
Dodano: 2.11.2018 16:12    Przez: ~Obserwator życia
Jeśli wygra p. Korytkowski to tak rzeczywiście będzie, tylko się zamienią stołkami. Teraz była Koalicja SLD-PO, a potem będzie PO-SLD. Czy mieszkańcy Konina chcą aby tak było jak było, czy może chcą zmian ?
Dodano: 2.11.2018 15:46    Przez: ~Symp. PiS
Stołki pomiędzy kolesi już podzielone? 40 000 zł dla znajomków gotowe? Mówimy nie takiemu Koninowi. Trzeba zmian i trzeba ludzi z charakterem a nie kolesia z posiadowek.
Dodano: 2.11.2018 15:41    Przez: ~Społeczeństwo

KOMENTARZE

Nic się nie zmieni, kolejne pięć lat degrengolady wśród kolesi
Dodano: 02.11.2018 15:40    Przez: ~Społeczeństwo
Jeśli wygra p. Korytkowski to tak rzeczywiście będzie, tylko się zamienią stołkami. Teraz była Koalicja SLD-PO, a potem będzie PO-SLD. Czy mieszkańcy Konina chcą aby tak było jak było, czy może chcą zmian ?
Dodano: 02.11.2018 15:46    Przez: ~Symp. PiS
Sympatyku pis...jakich zmian swoich z pisu na stanowiska ? A co z ludźmi co nie są w żadnej partii maja pokończone studia i nie moga się dostać do urzędu żeby pracować ,bo wszystko obstawione swoimi kolesiami. I to z każda partią tak jest. Wasza partia tak samo robi ,a że kadry się kończą ,to i marni karierowicze. Dla przypomnienia ,co zrobiliście ze stadnina koni w Janowie ...w ciągu 2 lat straciła prestiż co wypracowywane było latami ,a to dzięki ludziom co nie mieli pojęcia ,a zostali tam dyrektorami z nadania partii. Takich chcemy zmian ? Bo ja nie. Na dzień dzisiejszy to ci kandydaci ,to jak wybór między cholerą a tyfusem .
Dodano: 02.11.2018 15:58    Przez: ~mieszkaniec
SKĄD WY GO WZIĘLIŚCIE!!!???? CO ON ZROBIŁ DLA MIESZKAŃCÓW I DLA KONINA?????? NIE OSMIESZAJCIE SIEBIE I TEGO CZŁOWIEKA!!!!!!JEDYNY KANDYDAT NA PREZYDENTA TERAZ TO CHOJNACKI!
Dodano: 02.11.2018 16:05    Przez: ~prawda
A kuku - Korytkowski KŁAMCZUSZEK! Jacek Slanina nie pracuje już w ZE PAK KWB „Konin”, więc jak może wypowiadać się w jego imieniu? W sytuacji kłamstwa wyborczego należałoby złożyć pozew w trybie wyborczym!
Dodano: 02.11.2018 16:12    Przez: ~Obserwator życia
Kto na Zenona Chojnackiego głos zielony kto na Korytkowskiego głos czerwony jak PZPR=SLD SB i Nowoczesna oraz ZSL.
Dodano: 02.11.2018 16:13    Przez: ~{POmarańcza}
Tylko Pan Chojnacki.Polak ,patriota ,człowiek ceniący wartości rodzinne.Ma Pan poparcie wielu osób
Dodano: 02.11.2018 16:19    Przez: ~ewa
Obaliliśmy komunę w Koninie ,teraz czas na PO
Dodano: 02.11.2018 16:21    Przez: ~darek
Do pewnych zachowań Polskę doprowadza Po czyli Koalicja Obywatelska,jesli ma to być kontynuacja ideii Nowickiego to Konin pójdzie na dno,bo w ten sposób pan Korytkowski pokazuje że nie ma żadnych dobrych pomysłów na nasze miasto Konin .To nie jest bitwa proszę pana tylko wolne wybory,bitwa to może być na głosy w Voice Poland,albo pod a Grunwaldem a tu rozsądni wyborcy wybiorą Pana Chojnickiego.N ie mniej jednak powodzenia życzę,choc swoje myślę.
Dodano: 02.11.2018 16:24    Przez: ~Ha
Lokalne media promują tylko jednego kandydata.Ale nam Polakom to nie przeszkadza i oddamy głos na patriotę ,człowieka uczciwego Zenona Chojnackiego
Dodano: 02.11.2018 16:30    Przez: ~witek
Jeśli wygra Korytkowski wyjeżdżam w Bieszczady Głosujemy na Pana Zenona Chojnackiego
Dodano: 02.11.2018 16:34    Przez: ~ewa
I na tych zdjęciach jest cały elektorat Pana Korytkowskiego dodamy jeszcze rodziny i kilku znajomych.
Dodano: 02.11.2018 16:45    Przez: ~xd
Lewica z PO zwiera szeregi, ale Konin głosuje na Pana Chojnackiego, Konin potrzebuje zmian.
Dodano: 02.11.2018 16:59    Przez: ~Mieszkaniec
NIE dla Korytkowskiego od konińskich nauczycieli, za stwierdzenie, że nauczyciel nie nadaje się na prezydenta !
Dodano: 02.11.2018 17:08    Przez: ~marcin
Dość zdRadzieckich komuszych rządów w Koninie. Tylko pan Chojnacki na prezydenta!!!
Dodano: 02.11.2018 17:15    Przez: ~Antyfiut
Chcieli zareklamować Pana Korytkowskiego a ludzie tutaj własnie dają odpowiedź.Czym więcej się pokazujecie tym bardziej mamy was dość.
Dodano: 02.11.2018 17:16    Przez: ~PO won z Konina
P. Korytkowski słusznie zauważył, energii mu starczy tylko w początkowej fazie prezydentury, a potem wielkie nic. Kandydat realnie nie jest w stanie niczego zmienić, nie dajmy się nabrać. Poparcie Jaskowiaka i Trzaskowskiego jest nieistotne, bo oni konkurują z nami o te same środki . Tylko CHOJNACKI może przy wsparciu rządu coś zdziałać.
Dodano: 02.11.2018 17:29    Przez: ~Df
obaliliśmy komunę w Koninie teraz czas na pis-owski układ mafijny , naprawdę ? nie dla ciemnoty pis-owskiej .
Dodano: 02.11.2018 17:44    Przez: ~antypis
Każdy mądry Polak, mądry Koninianin poprze Pana Chojnackiego, nie wierzcie POlitykom z PO, nie ufajcie tym ludziom.
Dodano: 02.11.2018 18:26    Przez: ~Dobra rada
Slanina jest w dwóch radach nadzorczych spółek miehskich m. Konin stąd jego POparcue. Reprezentuje UKŁAD koniński.
Dodano: 02.11.2018 18:41    Przez: ~Lokalny patriota
SŁABY ODZEW! Zenek wygra!
Dodano: 02.11.2018 18:44    Przez: ~Prorok
Co p.Slanina marzy się kierownicze stanowisko ????? Wstyd!!!!
Dodano: 02.11.2018 18:57    Przez: ~Ościsłowo.
Mi jako patriotce po prostu byłoby wstyd zagłosować na jakiegokolwiek peowskiego członka. Głosuje na człowieka prawego. Na pana Zenona.
Dodano: 02.11.2018 19:39    Przez: ~babcia zdzisia
Komuchom z po śpieszno do koryta. Niedoczekanie wasze!
Dodano: 02.11.2018 19:44    Przez: ~Pn
Bufon Korytkowski „Wierzę, że po wyborach będę mógł wejść z podniesioną głową do magistratu i zmieniać Konin”a ja wierze ze Koninianie, nie pozwola na dalsza degradacje miasta
Dodano: 02.11.2018 21:08    Przez: ~T-rex
Z POparciem takich miernot jak Słonina ,Niewiar-sołtys, Gęsiarka ze Ślesina czy TW "aktor" bufon już może opłakiwać POrażkę !!!!
Dodano: 02.11.2018 21:23    Przez: ~Zębatka z POznania
Pisiorom śpieszno do koryta. Nie doczekanie Wasze!
Dodano: 02.11.2018 21:26    Przez: ~Pn
"Proszę o wsparcie programu Konina – miasta wartego Zachodu i Państwa głos w II turze wyborów na prezydenta miasta." Czytam na wszystkie strony i nie wiem o co chodzi Panie Korytkowski? Może jakiś polonista rozgryzie!!
Dodano: 02.11.2018 22:09    Przez: ~O co chodzi?
Stołki pomiędzy kolesi już podzielone? 40 000 zł dla znajomków gotowe? Mówimy nie takiemu Koninowi. Trzeba zmian i trzeba ludzi z charakterem a nie kolesia z posiadowek.
Dodano: 02.11.2018 15:41    Przez: ~Społeczeństwo
Twoi, głodni bracia z dobrej zmiany, już przebierają kulasami za stołkami. O czym piszesz, o zmianach: jak zacofana partia wprowadzi zmiany? Przecież u was końcówka kabla znajduje się na Nowogrodzkiej i bez zgody małego człowieka, nic nie zrobicie. Wy z tej dobrej zmiany wybralibyście krowę do rady, gdyby na boku miała logo waszej, umiłowanej (tfu) partii. Mnie frajerze, nie dopisuj do swojego społeczeństwa.
Dodano: 02.11.2018 16:12    Przez: ~Felek Stankiewicz
PO to POlityczne DNO, pamiętajmy o tym, wybierając człowieka prawego i bogobojnego, a przy tym kompetentnego jakim jest Pan Zenon Chojnacki, dokonamy dobrego wyboru dla Konina.
Dodano: 02.11.2018 16:56    Przez: ~Symp. PiS
Wpis symp. PiS (tfu) mnie osłabił! Leżę i tarzam się ze śmiechu!
Dodano: 02.11.2018 18:26    Przez: ~Felek Stankiewicz
Trzydzieści lat rządów Pałasz / Nowicki / KOALICJA SLD - PO . Teraz ma być zmiana . Na koalicję PO - SLD .Dolina energii , nowe spółki i po dwadzieścia na łapkę dla kolesi . No cóż , jeśli koninianie tego pragną .........
Dodano: 02.11.2018 15:44    Przez: ~Towarzysze Józefa
Czytasz chyba, że są tacy. W artykule masz podane: "Podczas ostatniego przed drugą turą wyborów spotkania, oficjalnego poparcia udzielił m.in. Jacek Slanina z ZE PAK KWB „Konin”. Widać są tacy co z prywatyzacji PAK-u skorzystali. Zapamiętajcie ich sobie bracia górnicy. Już Slanina za alternatywne miejsca pracy dla Was dziękuje. Jutro winno być oświadczenie górników i energetyków, że się od tego poparcia odcinają ... jak nie to nie płaczcie, że dostaniecie posady w nowych spółkach z wypłatą minus 1000zł i wiek emerytalny 67. W tym czasie 130 km dalej w Bełchatowie i cały Śląsk z JSW dostanie, utrzyma, wywalczy 1000zł podwyżki i wiek emerytalny jak dziś. Brawo, brawo górnicy. Wasz los w Waszych rękach. Byle Ślązak by w 3 msc taką sprawę załatwił: jak PiS negocjował odkupienie PAK trzeba było odejść od pracy na 3 msc a Solorz by Was odsprzedał, ale Wy laleczki jesteście. Macie sami na co zasłużyliście a My z naszych podatków wielkopo ...
Dodano: 02.11.2018 18:36    Przez: ~lo
Brawo P.Korytkowski na wiceprezydenta tylko Pałasza lub Nowickiego
Dodano: 02.11.2018 15:45    Przez: ~kelner
SLD-PO, a teraz PO-SLD , dobre co ?
Dodano: 02.11.2018 15:55    Przez: ~Barman
Och, Nowicki za wiceprezydenta miał Waszkowiaka, przez 4 lata. I tak PiS współrządził Koniniem, nie będąc formalnie w koalicji.
Dodano: 02.11.2018 21:57    Przez: ~Koniniak
Podobno ma być wice Lorek
Dodano: 02.11.2018 22:20    Przez: ~On
Tylko "Dobra Zmiana"- Glosuj na Zenona Chojnackiego !!!!!!!!!!!!Wyrzuc POpaprańcow na śmietnik historii
Dodano: 02.11.2018 15:46    Przez: ~T-rex
I pomyśl, że takie Kobrzyckie (schowane na czas kampanii) dorwą się do koryta. Nigdy.
Dodano: 02.11.2018 16:05    Przez: ~!@#
Czyli na prostactwo głosować x
Dodano: 02.11.2018 22:22    Przez: ~Q
Co robił p. NOWAK dla związkowców z PAK, KWB. Jak już nie ma p. Nowickiego, nagle poparcie od tylu osób. Jaka to obłuda. Byli za J.N teraz za PK. Czyli nic się nie zmieni. To przecież swoi jak wygra p. Korytkowski. Rządziło SLD i PO, to teraz będzie odwrotnie. Dalej będzie cwaniactwo, rozkładanie wspólnego mienia. Boją się, że p. Z. CHOJNACKI będzie im patrzył na ręce.
Dodano: 02.11.2018 15:47    Przez: ~uczciwa
Stawiając na PiS stawiasz na Dobrą Zmianę, a Konin potrzebuje Dobrych Zmian.
Dodano: 02.11.2018 18:29    Przez: ~Witek
Stawiając na pis,przyczynisz się do zatopienia konina.
Dodano: 02.11.2018 21:35    Przez: ~mieszkaniec
Chojnacki ? Facet jest kompletnie nikim, katecheta udający eksperta od energetyki :))) ściskający się z hejterem Tarczyńskim. Stojący obok Morawieckiego, kiedy ten bujdy opowiadał o Ościsłowie...
Dodano: 02.11.2018 21:59    Przez: ~Koniniak
A Korytkowski to kto?Obiecuje dolinę energii na której się nie zna kompletnie,o jakiś fabrykach bateryjek też gada.Człowieku ogarnij się.
Dodano: 02.11.2018 22:25    Przez: ~koninianka
O Ościsłowie prawdę mówił Pan Chojnacki i mu wierzymy i cała brać górnicza głosuje na Zenka ,żony też bierzemy i teściowe również.
Dodano: 02.11.2018 22:27    Przez: ~górnik
Każda opcja polityczne u władzy będzie dobra byleby nie była to pisobolszewia czego dowody obserwujemy codziennie. Niekompetencja, kolesiostwo, przekupstwo polityczne, bezwład umysłowy i ruchowy, bezwolność decyzyjna oraz cała gama niesprawności intelektualno osobowych oraz organizacyjno-decyzyjnych jest immanentną cechą PiSowskich aparatczyków. Najlepszym dowodem jest brak umiejętności zorganizowania obchodów 11 listopada.
Dodano: 02.11.2018 15:48    Przez: ~Zdzich@
kurna, ale dowaliłeś koleś.... to się nazywa strzelić sobie w kolano :)
Dodano: 02.11.2018 15:51    Przez: ~obserwator
Zdzich lewacki filozof, ile są warci ludzie nie wierzący w Boga ?
Dodano: 02.11.2018 16:13    Przez: ~Wierzący
Zdzich znów lewackie wypociny pisze.Głosuję na Zenona
Dodano: 02.11.2018 16:32    Przez: ~ala
Do tej pory obchody 11 listopada przy rządach PiS były ok ,największe burdy celowo wywołane to za czasów PO było być może teraz właśnie w Warszawie będą jakieś rozruchy no bo przecież prezydentem jest Trzaskowski z PO więc czego tu się spodziewać dobrego?Zdzich@ spojrzyj daleko wstecz jak to było gdy władze miało PO a potem gadaj.Nie ma czegoś takiego jak Pisobolszewik!
Dodano: 02.11.2018 16:38    Przez: ~Ha
Aj Waj .Jedż do Bronka może jeszcze ma kawałek orła z czekolady,ale też stoperan
Dodano: 02.11.2018 18:46    Przez: ~Brexit
@wierzący ty lepiej idź do kościoła wyspowiadać się ze swojego jadu do drugiego człowieka.
Dodano: 02.11.2018 21:39    Przez: ~xxx
Brawo lm. Promować, promować. Ostatnie godziny, byle informacja wysoko wisiała jutro. I tu cytat o watasze... albo nie :)
Dodano: 02.11.2018 15:48    Przez: ~pozdrawiam mieszkańców
Poparcie, he, hea ile towarzysz Slanina miał głosów ?
Dodano: 02.11.2018 15:50    Przez: ~pompeusz
SLD i PO to Komuchy nic sie niezmieni
Dodano: 02.11.2018 20:36    Przez: ~zmiana
Nawet będąc obiektywnym,to widzę takie parcie na szkło Korytkowskiego że strach się bać,z jak podniesioną głową będzie chodził ten pan jakby wygrał,z drugiej strony skromność pana Chojnackiego, rzadkość u ludzi,u polityków tym bardziej.... wybór jest oczywisty
Dodano: 02.11.2018 22:44    Przez: ~su_arez@wp.pl
Konin potrzebuje zmian w zarządzaniu miastem, dobrych zmian, a takowe może wprowadzić tylko Pan Zenon Chojnacki, przy pełnym poparciu rządu, a więc warto postawić na dobrego i sprawdzonego "konia".
Dodano: 02.11.2018 15:51    Przez: ~Symp. PiS
1 z 8
12345678>>