Dzisiaj jest poniedziałek 19 listopada 2018, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22567) SPORT FORUM FIRMY (5252) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Rozpoczęło się głosowanie na Wolontariusza ... (3)Ananasy z naszej klasy, czyli pierwszaki z SP 1, S ...

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

Dodano: 7.11.2018 13:21
Źródło: LM.pl

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

Miejsce, w którym turyści i mieszkańcy miasta mogą znaleźć wszelkie informacje dotyczącego tego co w Koninie się dzieje, istnieje od 3 lat. Pod koniec października 2015 roku CIM został oficjalnie otwarty w Budynku Usług Publicznych przy bulwarze nadwarciańskim. Teraz przyszedł czas na przeprowadzkę.

CIM przeniósł się do budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Wojska Polskiego. Póki co znaleźć go ciężko, bo brakuje oznaczeń. Znaki kierujące do CIM mają się pojawić niebawem. Centrum mieści się na parterze budynku, ale najłatwiej do niego trafić korzystając z drugiego wejścia.

- Na razie nie mamy jeszcze telefonu, ale jutro już powinno wszystko działać. Numer zostanie bez zmian – mówią pracownicy CIM.

Piętro budynku przy bulwarze przejmie „Kawka Karafka”, która do tej pory funkcjonuje tylko na dole obiektu.

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki
Slajd 1/12

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

slajd 1 z 12

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

slajd 2 z 12

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

slajd 3 z 12

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

slajd 4 z 12

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

slajd 5 z 12

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

slajd 6 z 12

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

slajd 7 z 12

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

slajd 8 z 12

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

slajd 9 z 12

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

slajd 10 z 12

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

Konin. Centrum Informacji Miejskiej działa po drugiej stronie rzeki

slajd 11 z 12

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zmieniło lokalizację. Teraz mieści się przy ul. Wojska Polskiego.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Są dwie strony CIMu i każda prowadzona przez kogo innego(i rozwinięcie skrótu inne), lepiej najpierw sprawdzić co się krytykuje.
Dodano: 7.11.2018 14:07    Przez: ~xyz
Na FB jest też profil fałszywy CIMu, który wprowadza ludzi w błąd. Informacje tam są wpisane przez jednego hejtera i za razem oplutego przez życie flustraya, co go żona kopła w dupę, nic nie potrafi i piszę te swoje wypociny okłamukące często ludzi. Zapraszam na oryginalny profil, jest tam zawsze sporo ciekawych informacji
Dodano: 7.11.2018 14:44    Przez: ~Maniulka
Dla niezorientowanych Centrum Informacji Miejskiej to Urząd Miasta ul. Wojska Polskiego 2, natomiast Centrum Informacji Miasta Konina to strona prywatna......
Dodano: 7.11.2018 14:45    Przez: ~ala
Czy podwyższono czynsz tej kawiarni,czy nadal kilkaset złotych miesięcznie?
Dodano: 7.11.2018 14:21    Przez: ~moi
A tak z ciekawości "Kawka, Karafka" to czyja własność ?
Dodano: 7.11.2018 15:43    Przez: ~czerwone lampki

KOMENTARZE

Kto tam w ogóle chodzi???
Dodano: 07.11.2018 13:39    Przez: ~Ciekawy
takie punkty są w każdym mieście - tylko ameby umysłowe jak : Janusze i Grażynki z synami Brajanami i córkami Dżesikami nie potrafią z nich korzystać.
Dodano: 07.11.2018 13:49    Przez: ~Fujara
a co to jest to CIM? żadne miasto nie posiada czegoś takiego w okolicy tylko takie jak poznań czy warszawa :D załatwia się tam jakieś sprawy urzędowe? to ma zastosowanie jak muzeum miasta tak? czy kupię tam bilet MZK ?
Dodano: 07.11.2018 14:14    Przez: ~efe
Uważam że CIM nie ma szans konkurować z LM.PL przecież to potężna firma informacyjna nie tylko regionu konin a wszyskie pieniążki CIM powinien brać lm.pl
Dodano: 07.11.2018 14:17    Przez: ~lm.pl
Po co to zlikwidować a pieniądze przeznaczyć na Święta dla potrzebujących z wynagrodzeń pracowników oraz różnego rodzaju kosztów utrzymania !
Dodano: 07.11.2018 15:18    Przez: ~do Likwidacji
Nikt tego nie znajdzie. Sztuczne stworzone stanowisko pracy byle dać rodzince pracę.
Dodano: 07.11.2018 16:00    Przez: ~eeeee
Dobre miejsce. Mają tam kibel, jak widać. Więc można będzie wypróżniać się do woli- za friko. A nie w kiblu za miliony. Chodzę na ryby w te okolice, więc jak będzie taka potrzeba, to skorzystam, Wędki mi popilnują i dzień im zleci jakoś szybciej. A i utrzymanie toalety (w tym- muszli klozetowej w należytej czystości) też zajmie im trochę czasu. Bardzo dobra decyzja. To chyba już ostatnia ustępującego włodarza?... Czy jeszcze jakieś fajerwerki na koniec?
Dodano: 07.11.2018 16:14    Przez: ~Dżozo
Rozumiem, że tam mi powiedzą kto zarobił na wadliwej przeprawie i kto jeszcze zarobi. Powiedzą mi kto stracił na wadliwej przeprawie? Jeżeli tak, to popieram takie upowszechnianie informacji o Koninie. Niech każdy się dowie oficjalnie bez spekulacji. Brawo, super inicjatywa.
Dodano: 07.11.2018 17:29    Przez: ~synekura
to prawda, też często wchodzę tam skasztanić się jak przyciśnie
Dodano: 07.11.2018 18:14    Przez: ~ajj
W Koninie nie ma niczego ciekawego do zwiedzania, bo to co było zostało wyburzone za zgodą UM. Jest tylko słup milowy i nic więcej. Konin, to architektoniczne PRL. I nic ani nikt już tego nie zmieni. To brzydkie miato-blokowisko
Dodano: 07.11.2018 18:34    Przez: ~Franek
Hejt na hejcie I znowu Hejt. Kampania się skończyła a w komentarzach gorycz i żółć. Nie macie nic ciekawego w życiu? Wyjdzie na spacer i uśmiechnijcie się do ludzi bo w takim mieście i państwie to daleko nie zajedziemy.
Dodano: 07.11.2018 20:22    Przez: ~Hejt
hejt był i będzie, połowa koniniaków nie jest zadowolona z tego co tu się dzieje
Dodano: 07.11.2018 20:36    Przez: ~kobra
przecież w Koninie nie ma turystów, to jakiś żart?
Dodano: 07.11.2018 20:43    Przez: ~jola
Turyści są. Jest I CIM I CIT
Dodano: 07.11.2018 20:45    Przez: ~Citigo
W innych miastach, a nawet takim Kaliszu i centrum pracuje z 8 osób . U nas bida. Tylko dwóch, mogę mnie zatrudnić
Dodano: 07.11.2018 20:46    Przez: ~Ja po pracę
Centrum Informacji powinno być np w Urabanowskiej albo w Zemelce tak by się bardziej sprawdzali w działalności
Dodano: 07.11.2018 20:47    Przez: ~Konstruktywna
Przyjdzie Piotrek i zrobi roszady. Reorganizacja nieunikniona
Dodano: 07.11.2018 20:48    Przez: ~Xcv
A gdzie są zatrudnieni z nadania pierwsi pracownicy? Konkurs wygrali młody Sękowski i Brzezińska w urzędzie popłoch i wystawili figurantów....ciekawie ciekawie
Dodano: 07.11.2018 21:08    Przez: ~Figuranci
Nikt. A wystarczyło postawić dwa infomaty na starówce,po jednym w Ślesinie i Licheniu a efekt byłby zdecydowanie lepszy a koszty zapewne byłyby mniejsze jak rok funkcjonowania tego tworu.
Dodano: 08.11.2018 07:43    Przez: ~mr.konkret
Czy Centrum może podać informacje ile pamiątek o Koninie sprzedało w 2018 roku?
Dodano: 08.11.2018 08:37    Przez: ~Lokalny obserwator
o widac twarze, które brały intensywny udział w kampanii Józefa N.
Dodano: 07.11.2018 13:40    Przez: ~biuro_konin
Oczywiscie ze tak.To jest jasne nawet dla ludzi nie wtajemniczonych.Pewnie bardzo dobrze pracowali przy wyborach to dostali nagrode.Kto jest zazdrosny...
Dodano: 07.11.2018 17:33    Przez: ~Adam
Poziom wypowiedzi pracowników CIM na Facebooku jest poniżej krytyki i kultury. Do tego stopnia, że byłam pewna o prywatnym charakterze tej instytucji a nie przynależności do UM. Dziwne że nikt nie sprawuje nad nimi kontroli: nie chodzi o to kogo popierają czy wypowiadają się pozytywnie ALE o sposób/ poziom tych wypowiedzi.
Dodano: 07.11.2018 13:50    Przez: ~Stephen
Są dwie strony CIMu i każda prowadzona przez kogo innego(i rozwinięcie skrótu inne), lepiej najpierw sprawdzić co się krytykuje.
Dodano: 07.11.2018 14:07    Przez: ~xyz
chyba sami pracownicy cim to pisali
Dodano: 07.11.2018 14:16    Przez: ~zyx
Na FB jest też profil fałszywy CIMu, który wprowadza ludzi w błąd. Informacje tam są wpisane przez jednego hejtera i za razem oplutego przez życie flustraya, co go żona kopła w dupę, nic nie potrafi i piszę te swoje wypociny okłamukące często ludzi. Zapraszam na oryginalny profil, jest tam zawsze sporo ciekawych informacji
Dodano: 07.11.2018 14:44    Przez: ~Maniulka
Dla niezorientowanych Centrum Informacji Miejskiej to Urząd Miasta ul. Wojska Polskiego 2, natomiast Centrum Informacji Miasta Konina to strona prywatna......
Dodano: 07.11.2018 14:45    Przez: ~ala
Czy ten chlopak to nie jest ze sztabu wyborczego Józia.To sie chłopak wykazał.
Dodano: 07.11.2018 17:26    Przez: ~Xyz
Tą fakową stronę na Facebooku prowadzi niejaki Waldemar. Wszyscy wiedzą co z niego za ziółko
Dodano: 07.11.2018 18:02    Przez: ~Marysia
Dzięki za informację. Nie miałem pojęcia że są 2 strony! Będę szukał tej drugiej. Jeżeli opieram swoje zdanie na tej fałszywej to przepraszam pracowników CIM
Dodano: 08.11.2018 07:08    Przez: ~Stephen
CIM najlepszy, to uwielbienie dla Józefa było rozbrajające.
Dodano: 08.11.2018 08:26    Przez: ~
Nie do końca wiem dlaczgo kawka karafka przejęłą budynek? A CIM przerzucono w miejsce gdzie nigdy nikt nie trafi... czy Centrum Informacji Miejskiej nie powinno mieścić się w jakimś dobrym i dostępnym miejscu?
Dodano: 07.11.2018 13:56    Przez: ~wtf?
Czy podwyższono czynsz tej kawiarni,czy nadal kilkaset złotych miesięcznie?
Dodano: 07.11.2018 14:21    Przez: ~moi
I o to chodzi, żeby nikt nie trafił.
Dodano: 07.11.2018 15:59    Przez: ~Koninianka
W każdym szanującym się mieście takie centra znajdują się przy Rynkach Starego Miasta, a w Koninie? Chyba faktycznie chodzi o to, żeby nikt głowy nie zawracał. Tylko po co te pozory?
Dodano: 07.11.2018 14:11    Przez: ~Ala
Taka spokojna robota i dwie osoby na etacie,po to żeby jeden drugiemu parzył kawe ,rozpusta w biały dzień
Dodano: 07.11.2018 14:47    Przez: ~Podciotek
Dokladnie..
Dodano: 07.11.2018 15:36    Przez: ~Ciotka
A jak się nudzą to i jakieś barabara może być, przecież i tak nikt tam ich nie znajdzie.
Dodano: 07.11.2018 15:53    Przez: ~Kryka
Tatus albo dziadzius załatwił to maja , na pewno więcej zarabiają niz pracownicy fizycznie pracujący po 12 h i gdzie tu sprawiedliwość. Fajne miejsce ale malo przydatne powinni tam siedzieć w ramach wolnego czasu / zainteresowań.
Dodano: 07.11.2018 18:47    Przez: ~Takilajf
Najbardziej niezużyteczna robota świata... praca w CIM
Dodano: 07.11.2018 15:16    Przez: ~H
Kitujesz! Czytaj uważnie komentarze to dowiesz sie, że elementem tej pracy może być organizacja kampanii wyborczej piastujacego aktualnie urząd prezydenta miasta. Co prawda raz na kilka lat i bez efektu, ale jednam cos tam robią :) a jutro nawet będzie telefon w nowym biurze. Pojutrze oewnie nowy pracownik bo nowa władza też będzie musiała swoich koalicjantów z ruchów miejskich gdzieś posadzić i skanalizować ich aktywność w biurokratyczną papierkologie. Im mniej użyteczną tym lepiej.
Dodano: 07.11.2018 23:37    Przez: ~Lo
Decyzja o tym ,że Kafka dostanie cały budynek została podjęta przed wyborami przez prezydenta i wice .Swoją drogą CiM to fajna , niestresująca praca .Dla swoich oczywiście . Dla przypomnienia - zaczęło się od postawienia dziwnego szaletu za kolosalne pieniądze kilka lat temu .
Dodano: 07.11.2018 15:30    Przez: ~Dla swoich wszystko
A tak z ciekawości "Kawka, Karafka" to czyja własność ?
Dodano: 07.11.2018 15:43    Przez: ~czerwone lampki
Oczywiscie ze dla swoich....porownajcie zdjecia z wyborow
Dodano: 07.11.2018 17:29    Przez: ~Sylwia
Kawka karafka żeby to jeszcze cos ciekawego bylo , ceny z kosmosu a po zmianie lokalizacji to nawet nie ma co zjeść .
Dodano: 07.11.2018 18:49    Przez: ~Ups
Skoro jest to wynajem od miasta, czyli od Nas to zapytam: ile Nowicki im krzyknął za metr? Ludzi nie znam i o nic nie posądzam. Jednak przeczuwam, że Nowicki wybudował coś za milion by teraz to wynajmować za śmieszne pieniądze; poniżej cen rynkowych by tylko coś w tym kiblu siē działo bo taka od lat mają ambicje na bulwary. Jak9ś zawsze podejrzewam że ekonomicznie to sie nie spina i taka przyszłość geotermi wróżę: "Aaa. Pilnie wynajme gorące źródła. Wartość infrastruktury 150 milionów. Kosz użyczenia: 800 tys rocznie."
Dodano: 07.11.2018 23:43    Przez: ~Lo
Na to żeby wynająć ten budynek nie było chętnych. W końcu pojawił się najemca ale warunkiem było to że wezmą całość. Wystarczy policzyć czy zimą przy paru stolikach na dole byliby w stanie się utrzymać a tak miasto ma jakiś przychód zamiast kosztów ale to i tak nie zmieni mojego zdania że postawienie tam kibla zamiast np: pawilonów do wynajęcia to taka sama decyzja jak pomysł z budową stateczku.
Dodano: 08.11.2018 07:53    Przez: ~mr.konkret
Mr. konkret: znasz cenę najmu? Podaj. Na 80% będzie śmiesznie niska. Nie mam nic do najmującego. Nic. Chętnie za to zobaczę mechanizm działania władzy za Nasze pieniądze. Najpierw budowa szaletu za milion; potem pomysły na kapitanat tramwaju co nie pływa i nie ma rozkładu jazdy; potem CIM; teraz wynajem. Koszt najmu jest ciekawy bo może pokazać topienie na każdym kroku Naszej kasy. Porównajmy to do developera co buduje obiekt za 1 mln na wynajem i jakie on czynsze oferuje a zobaczymy jak miasto gospodaruje naszymi pieniędzmi. Nic więcej. Najmującemu życzę Klientów by biznes się opłacał, ale cenie jaką dostało miasto chętnie poznam.
Dodano: 08.11.2018 08:52    Przez: ~lo
kolejne gniazdko dla pasozytów,a złodzieje przy korycie wypinaja klaty- działaja ale w temacie potrzebnym jak swini siodło.Patologia do kwadratu narkotyczny zwid złodzieji i aferałów.
Dodano: 07.11.2018 15:56    Przez: ~Ax
Dobra, ale po co ten CIM? Przecież nawet jak byli na bulwarach a człowiek przechodził obok nich, to widział, że nikt tam nie przychodzi. Raz kiedyś widziałem jak ktoś tam był!!! Ale był to pracownik budowlany gdy coś tam robili obok tego budynku!No i szanujmy się, w Koninie nie ma turystów i nie będzie, no przepraszam :)
Dodano: 07.11.2018 15:56    Przez: ~Kryka
1 z 5
12345>>