Dzisiaj jest czwartek 13 grudnia 2018, imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21815) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -2oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Czterech chętnych do kierowania biurem prez ... (28)"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (38)

Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba

Dodano: 14.11.2018 14:30
Źródło: LM.pl

Policja pod nadzorem prokuratury bada przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło w miejscowości Dąbrowice Stare, gm. Kościelec.

W miniony poniedziałek na drodze krajowej nr 92 zderzyły się dwa samochody osobowe: Opel Astra i Peugeot 307. Na miejscu pojawili się strażacy z Koła, Konina, a także OSP z Trzęśniewa, Krzymowa i Paprotni.

- Po przybyciu na miejsce ustalono, że oplem podróżował tylko kierowca, a peugeotem podróżowały dwie osoby – informuje Jacek Wiśniewski z Komendy Powiatowej PSP w Kole.

Kierowcy obu aut zdążyli opuścić je przed przyjazdem ratowników. W peugeocie uwięziona została pasażerka. Mundurowi wykonali do niej dostęp przy pomocy sprzętu hydraulicznego. Niestety będący na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon kobiety.

fot. KP PSP Koło

  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba
  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba
  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba
  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Kondolencje dla rodziny
Dodano: 14.11.2018 15:02    Przez: ~Re
Nie trudno się domyślić.. Prędkość... Wyprzedzanie... Uwierz mi, codziennie jezdze na tej trasie do pracy.. Codziennie modle sie zeby calo wrocic... Kierowcy traktuja pobocze jako caly pas...
Dodano: 14.11.2018 17:08    Przez: ~Ona
LM jak zwykle,szybki jak błyskawica
Dodano: 14.11.2018 21:15    Przez: ~Es
Po to zebys mial pytanie.
Dodano: 14.11.2018 15:33    Przez: ~😂
Niewinna pasażerka jadąca w jednym z samochodów zginęła, a taki lewicowy troll jak Pn żyje i obraża, gdzie tu sprawiedliwość ?
Dodano: 14.11.2018 18:34    Przez: ~Pytam

KOMENTARZE

A przyczyny wypadku? Okoliczności?
Dodano: 14.11.2018 15:00    Przez: ~Ja sam
Nie trudno się domyślić.. Prędkość... Wyprzedzanie... Uwierz mi, codziennie jezdze na tej trasie do pracy.. Codziennie modle sie zeby calo wrocic... Kierowcy traktuja pobocze jako caly pas...
Dodano: 14.11.2018 17:08    Przez: ~Ona
Świr z Peugeota jechał na czołowe. Zabił pasażerkę i okaleczył niewinną osobę.
Dodano: 15.11.2018 10:24    Przez: ~ELO
Do Elo i tu się zgodzę świr zabił własną żonę, matkę 7 mies córeczki.
Dodano: 15.11.2018 23:43    Przez: ~MBP
Kondolencje dla rodziny
Dodano: 14.11.2018 15:02    Przez: ~Re
Tyle jednostek straży ? po co ?
Dodano: 14.11.2018 15:28    Przez: ~RAKU
Po to zebys mial pytanie.
Dodano: 14.11.2018 15:33    Przez: ~😂
oni chyba mają płacone od akcji bo jak się ostatnio sąsiadce garnek spalił (poważnie tylko garnek się zjarał) to przyjechały 3 zastępy i z 12 strażaków, stali uśmiechnięci przed blokiem palili papieroski, niektórzy popijali soczki inni jogurty. Coraz częsciej widać że do byle czego jada tabuny strażaków, a gdzie oszczędności paliwa, a co jak rzeczywiście się wydarzy coś groźnego a oni wszyscy będa gdzies przy płomyczku w śmietniku?
Dodano: 14.11.2018 15:57    Przez: ~qaz
Ano po to zeby faworyzowane jednostki zarobily zobacz na konin jrg3 wszedzie jezdzi pala sie smieci na marantowskiej to sciagaja auta jednostki z daleka a nie te co maja najblizej
Dodano: 14.11.2018 17:19    Przez: ~Aaaaaa
Do małego palącego się śmietnika dyżurny wysyła dwie, trzy jednostki, a nie kiedy wóz z drabiną, kabaret na całego. Państwo bogate, płaci.
Dodano: 14.11.2018 16:54    Przez: ~Konin
Już nie koloryzuj, bo nigdy drabina nie jechała do kosza na śmieci, co to za plotki...
Dodano: 14.11.2018 22:47    Przez: ~bez komentarza
Co za bajki opowiadasz. Przez ostatnie kilka miesięcy śmietnik koło bloku palił się 4 czy 5 razy (jakiegoś podpalacza tu mamy) - zawsze przyjeżdża jeden wóz gaśniczy. Kilka lat temu na Zatorzu paliło się kilka śmietników - widać podpalacz zrobił sobie "maraton" - to też jeden wóz gasił i po chwili jechał do kolejnego śmietnika - widziałem to, bo akurat byłem na spacerze.
Dodano: 15.11.2018 13:58    Przez: ~98765432123456789
Dobre samochody i szarżują ile fabryka dała.
Dodano: 14.11.2018 16:56    Przez: ~BMW-ypadek
Polecam zapytać Panie które stoja tam przy drodze. Na pewno widziały zdarzenie
Dodano: 14.11.2018 17:43    Przez: ~Zzz
Twoja żona mama i siostra też tam stoją
Dodano: 14.11.2018 22:04    Przez: ~aaa
Niewinna pasażerka jadąca w jednym z samochodów zginęła, a taki lewicowy troll jak Pn żyje i obraża, gdzie tu sprawiedliwość ?
Dodano: 14.11.2018 18:34    Przez: ~Pytam
LM jak zwykle,szybki jak błyskawica
Dodano: 14.11.2018 21:15    Przez: ~Es
Mam pytanie a znacie imie nazwisko tej dziewczyny prozba
Dodano: 14.11.2018 21:40    Przez: ~Kasia
Jak coś piszesz , to pomóż sobie słownikiem ortograficznym.
Dodano: 14.11.2018 21:56    Przez: ~oo
Nir
Dodano: 14.11.2018 21:57    Przez: ~Kssia
Lena Kasprzak.....😭
Dodano: 14.11.2018 22:18    Przez: ~Skin
Znaliscie imie nazwisko tej dziewczyny
Dodano: 14.11.2018 21:41    Przez: ~Kasia
Naprawdę myślisz,że ktoś je napisze?
Dodano: 14.11.2018 21:45    Przez: ~Identity
A co juz chcesz ubezpieczenie zaproponowac ?
Dodano: 14.11.2018 21:51    Przez: ~Pzu
1 z 2
12>>