Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba

Dodano: 14.11.2018 14:30
Źródło: LM.pl

Policja pod nadzorem prokuratury bada przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło w miejscowości Dąbrowice Stare, gm. Kościelec.

W miniony poniedziałek na drodze krajowej nr 92 zderzyły się dwa samochody osobowe: Opel Astra i Peugeot 307. Na miejscu pojawili się strażacy z Koła, Konina, a także OSP z Trzęśniewa, Krzymowa i Paprotni.

- Po przybyciu na miejsce ustalono, że oplem podróżował tylko kierowca, a peugeotem podróżowały dwie osoby – informuje Jacek Wiśniewski z Komendy Powiatowej PSP w Kole.

Kierowcy obu aut zdążyli opuścić je przed przyjazdem ratowników. W peugeocie uwięziona została pasażerka. Mundurowi wykonali do niej dostęp przy pomocy sprzętu hydraulicznego. Niestety będący na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon kobiety.

fot. KP PSP Koło

  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba
  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba
  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba
  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kondolencje dla rodziny
Dodano: 14.11.2018 15:02    Przez: ~Re
Nie trudno się domyślić.. Prędkość... Wyprzedzanie... Uwierz mi, codziennie jezdze na tej trasie do pracy.. Codziennie modle sie zeby calo wrocic... Kierowcy traktuja pobocze jako caly pas...
Dodano: 14.11.2018 17:08    Przez: ~Ona
LM jak zwykle,szybki jak błyskawica
Dodano: 14.11.2018 21:15    Przez: ~Es
Po to zebys mial pytanie.
Dodano: 14.11.2018 15:33    Przez: ~😂
Niewinna pasażerka jadąca w jednym z samochodów zginęła, a taki lewicowy troll jak Pn żyje i obraża, gdzie tu sprawiedliwość ?
Dodano: 14.11.2018 18:34    Przez: ~Pytam

KOMENTARZE

A przyczyny wypadku? Okoliczności?
Dodano: 14.11.2018 15:00    Przez: ~Ja sam
Nie trudno się domyślić.. Prędkość... Wyprzedzanie... Uwierz mi, codziennie jezdze na tej trasie do pracy.. Codziennie modle sie zeby calo wrocic... Kierowcy traktuja pobocze jako caly pas...
Dodano: 14.11.2018 17:08    Przez: ~Ona
Świr z Peugeota jechał na czołowe. Zabił pasażerkę i okaleczył niewinną osobę.
Dodano: 15.11.2018 10:24    Przez: ~ELO
Do Elo i tu się zgodzę świr zabił własną żonę, matkę 7 mies córeczki.
Dodano: 15.11.2018 23:43    Przez: ~MBP
Kondolencje dla rodziny
Dodano: 14.11.2018 15:02    Przez: ~Re
Tyle jednostek straży ? po co ?
Dodano: 14.11.2018 15:28    Przez: ~RAKU
Po to zebys mial pytanie.
Dodano: 14.11.2018 15:33    Przez: ~😂
oni chyba mają płacone od akcji bo jak się ostatnio sąsiadce garnek spalił (poważnie tylko garnek się zjarał) to przyjechały 3 zastępy i z 12 strażaków, stali uśmiechnięci przed blokiem palili papieroski, niektórzy popijali soczki inni jogurty. Coraz częsciej widać że do byle czego jada tabuny strażaków, a gdzie oszczędności paliwa, a co jak rzeczywiście się wydarzy coś groźnego a oni wszyscy będa gdzies przy płomyczku w śmietniku?
Dodano: 14.11.2018 15:57    Przez: ~qaz
Ano po to zeby faworyzowane jednostki zarobily zobacz na konin jrg3 wszedzie jezdzi pala sie smieci na marantowskiej to sciagaja auta jednostki z daleka a nie te co maja najblizej
Dodano: 14.11.2018 17:19    Przez: ~Aaaaaa
Do małego palącego się śmietnika dyżurny wysyła dwie, trzy jednostki, a nie kiedy wóz z drabiną, kabaret na całego. Państwo bogate, płaci.
Dodano: 14.11.2018 16:54    Przez: ~Konin
Już nie koloryzuj, bo nigdy drabina nie jechała do kosza na śmieci, co to za plotki...
Dodano: 14.11.2018 22:47    Przez: ~bez komentarza
Co za bajki opowiadasz. Przez ostatnie kilka miesięcy śmietnik koło bloku palił się 4 czy 5 razy (jakiegoś podpalacza tu mamy) - zawsze przyjeżdża jeden wóz gaśniczy. Kilka lat temu na Zatorzu paliło się kilka śmietników - widać podpalacz zrobił sobie "maraton" - to też jeden wóz gasił i po chwili jechał do kolejnego śmietnika - widziałem to, bo akurat byłem na spacerze.
Dodano: 15.11.2018 13:58    Przez: ~98765432123456789
Dobre samochody i szarżują ile fabryka dała.
Dodano: 14.11.2018 16:56    Przez: ~BMW-ypadek
Polecam zapytać Panie które stoja tam przy drodze. Na pewno widziały zdarzenie
Dodano: 14.11.2018 17:43    Przez: ~Zzz
Twoja żona mama i siostra też tam stoją
Dodano: 14.11.2018 22:04    Przez: ~aaa
Niewinna pasażerka jadąca w jednym z samochodów zginęła, a taki lewicowy troll jak Pn żyje i obraża, gdzie tu sprawiedliwość ?
Dodano: 14.11.2018 18:34    Przez: ~Pytam
LM jak zwykle,szybki jak błyskawica
Dodano: 14.11.2018 21:15    Przez: ~Es
Mam pytanie a znacie imie nazwisko tej dziewczyny prozba
Dodano: 14.11.2018 21:40    Przez: ~Kasia
Jak coś piszesz , to pomóż sobie słownikiem ortograficznym.
Dodano: 14.11.2018 21:56    Przez: ~oo
Nir
Dodano: 14.11.2018 21:57    Przez: ~Kssia
Lena Kasprzak.....😭
Dodano: 14.11.2018 22:18    Przez: ~Skin
Znaliscie imie nazwisko tej dziewczyny
Dodano: 14.11.2018 21:41    Przez: ~Kasia
Naprawdę myślisz,że ktoś je napisze?
Dodano: 14.11.2018 21:45    Przez: ~Identity
A co juz chcesz ubezpieczenie zaproponowac ?
Dodano: 14.11.2018 21:51    Przez: ~Pzu
1 z 2
12>>