Dzisiaj jest środa 19 grudnia 2018, imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20896) SPORT FORUM FIRMY (5274) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
1 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kramsk. Znaleziono ciało 53-latka, który zmarł z w ... (1)Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (14)

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

Dodano: 21.11.2018 14:21

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę.

W towarzystwie żony, partyjnych kolegów i koalicjantów, Piotr Korytkowski przeszedł przez plac Wolności, aby w murach Urzędu Miejskiego w Koninie rozpocząć pięcioletnią kadencję jako prezydent. W drzwiach gabinetu czekał na niego Józef Nowicki. - Z insygniami władzy przyszedłem – powiedział na wejściu Piotr Korytkowski. - Mam nadzieję, że wiele informacji zostanie mi przekazanych, ale proszę, żeby było więcej tych pozytywnych niż negatywnych – zwrócił się do Józefa Nowickiego. - Te negatywne zamiotę pod dywan – zażartował Józef Nowicki. - A potem będą wychodzić – odpowiedział P. Korytkowski.

Potem panowie sfotografowali się przy fotelu prezydenckim. - Proszę zatrzymać, aby starczyło na dwie kadencje – powiedział J. Nowicki. - Jestem przygotowany na wszystko – zadeklarował P. Korytkowki. - Aż tak źle nie będzie – odpowiedział J. Nowicki.

Następnie ustępujący, jak i nowy prezydent Konina, zamknęli się w gabinecie, aby ustalić szczegóły przekazania władzy. Tego samego dnia odbyły się już pierwsze spotkania, między innymi z profesorem A.Madajem, autorem ekspertyzy o stanie technicznym przeprawy przez Wartę.

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy
Slajd 1/15

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 1 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 2 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 3 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 4 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 5 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 6 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 7 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 8 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 9 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 10 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 11 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 12 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 13 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

Aż tak źle nie będzie - powiedział J. Nowicki swojemu następcy

slajd 14 z 15

Piotr Korytkowski po zaprzysiężeniu w ratuszu przeszedł do Urzędu Miejskiego, aby od Józefa Nowickiego przejąć gabinet i władzę. Urzędowanie zaczął od spotkań, między innymi z prof. A. Madajem, autorem ekspertyzy technicznej przeprawy przez Wartę. 

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Lorek jest jak chorągiew na wietrze. Jest wszędzie tam, gdzie widzi jakiekolwiek korzyści. Ten człowiek nie posiada honoru, lojalności i szacunku do samego siebie.
Dodano: 21.11.2018 15:15    Przez: ~Kastro
Źle nie będzie narazie podwyżka ciepla huta się nie rozbudowuje i dworca brak super
Dodano: 21.11.2018 14:43    Przez: ~Jak
To Lorek teraz popiera już Korytkowskiego? A to ciekawe:-)
Dodano: 21.11.2018 14:45    Przez: ~wyborca
Szkoda tego miasta że tak się nie rozwija jak Września chociaż tyle lat tu nic nie zrobili
Dodano: 21.11.2018 14:42    Przez: ~xmen
Dokładnie jak ja słyszałem przed wyborami od wyborców wszyscy tylko nie PiS to gdzie tu logika i dobro miasta. Tam gdzie wygrał PiS miasta mają ogromną szansę na rozwój PiS rządzi PiS im da a Konin tak jak był czarna dziura. Na nic nie będzie, będą tylko podwyżki i nic więcej. Gratuluję wyborca tego chcieliście to bedziecje mieć.
Dodano: 21.11.2018 15:00    Przez: ~Marek

KOMENTARZE

Szkoda tego miasta że tak się nie rozwija jak Września chociaż tyle lat tu nic nie zrobili
Dodano: 21.11.2018 14:42    Przez: ~xmen
interpunkcja ważna rzecz
Dodano: 21.11.2018 14:45    Przez: ~miś
Prawa ręka Józefa Nowickiego, ustępującego prezydenta Konina będzie miała teraz nowe zadania w magistracie. Uważam, że prezydent Piotr Korytkowski ma absolutne prawo, by to stanowisko obsadzić bezproblemowo stąd zwróciłam się do prezydenta Józefa Nowickiego o przeniesienie mnie na niższe stanowisko i do tego się przychylił – wyjaśnia nam Joanna Szydłowska. – Po rozmowie z panem prezydentem, zdecydował, że będę teraz zastępcą kierownika wydziału kultury. Joanna Szydłowska kierownikiem biura prezydenta Konina została w 2012 roku
Dodano: 21.11.2018 15:19    Przez: ~Dorwali się do koryt
Jeszcze Pani dyrektor MDK niech zrezygnuje
Dodano: 21.11.2018 15:42    Przez: ~Zzz
No cóż powodzenia Panie Prezydencie Piotrze Korytkowski w niełatwej roli sprawowania Prezydentury w Koninie, gdzie wiele rzeczy pada, a miasto się stacza.
Dodano: 21.11.2018 15:56    Przez: ~Symp. PiS
Nie będzie tak ale po rozmowie prezydent Korytkowski osiwiał i zamówił pomoc psychologa
Dodano: 21.11.2018 16:16    Przez: ~Wyborca
Na jutro wejdzie CBA i jak miło wystartuje nowa kadencja :)
Dodano: 21.11.2018 16:18    Przez: ~A potem ABW i Policja
Akurat MDK się rozwija. Zobaczcie na ich ofertę i ilość chętnych. Zazdrość nie popłaca.
Dodano: 21.11.2018 16:54    Przez: ~Rodzic
Slajd nr 8 - "sPOwiedź"
Dodano: 21.11.2018 18:07    Przez: ~CZarny to widzę
Panie Korytkowski. Bada Pan podobnie jak poseł Nowak sprawę ciepła i jest to dla Pana szokujące? Nie wie Pan czasem kto był przewodniczącym komisji infrastruktury do 2018 roku i z urzędu zajmował się ciepłem dla Konina? Jaka jest Pana opinia na ten temat?
Dodano: 21.11.2018 18:07    Przez: ~pytam
Nie pamiętam i proszę o następny zestaw pytań.
Dodano: 21.11.2018 18:09    Przez: ~odpowiadam
Poza tym co mnie to wszystko g..no obchodzi i obchodziło. Teraz ja rządzę i koniec pytań.
Dodano: 21.11.2018 18:11    Przez: ~odPOwiadam
Mieszkańcy głosując na PO które od lat rządzi z SLD skazało miasto na wymarcie. Będziecie mieć to na swoim sumieniu.
Dodano: 21.11.2018 18:46    Przez: ~darko
Film z przejścia z urzędu do urzędu jak by to był jakiś aktor z hollywoodu WTF? Rób Pan swoje byle dobrze bo cie za 4 lata rozliczą Choć ON z PO to pewnie i tak nakradnie
Dodano: 22.11.2018 11:36    Przez: ~WTF
nie dostaniecie od rządu nic, ani grosza, na to zasłużyliście wybierając PO
Dodano: 22.11.2018 12:48    Przez: ~jorek
Bycie zastępcą kierownika wydziału kultury wymaga KULTURY.
Dodano: 22.11.2018 14:51    Przez: ~pyta
No i dorwał się do KORYTKa
Dodano: 21.11.2018 14:43    Przez: ~Koniec miasta
Ale czy konińskie "koryto" jest pełne ? Zadłużenie miasta wynosi 109 mln zł, czy nowy Prezydent nadal będzie zadłużał Konin ? Przydałaby się kasa z Warszawy, gdyby tak Prezydentem został człowiek z PiS-u to co innego, nie byłoby tematu.
Dodano: 21.11.2018 15:51    Przez: ~Symp. PiS
PiS też wiecznie, w Warszawie rządzić nie będzie.
Dodano: 21.11.2018 16:17    Przez: ~Aaa
Nic nie jest wieczne i ciebie kiedyś na cmentarz wyniosą.
Dodano: 21.11.2018 16:41    Przez: ~Grabarz
Zadłużenie to ponad 130. Mln
Dodano: 21.11.2018 19:00    Przez: ~Rz
Źle nie będzie narazie podwyżka ciepla huta się nie rozbudowuje i dworca brak super
Dodano: 21.11.2018 14:43    Przez: ~Jak
Był Radnym 3 kadencję, w tym koalicjantem Wie doskonale co się dzieje w mieście i mimo to startował. Więc teraz niech nie udaje tylko poprawia poprzednika jeśli tak jak twierdził w kampanii sądzi że jest lepszy
Dodano: 21.11.2018 15:33    Przez: ~Monar
I odrzucenie wniosku o geotermię
Dodano: 21.11.2018 15:38    Przez: ~Zzz
Niestety, czy to Korytkowski czy Chojnacki to i tak obie te osoby będą sterowane przez posłów albo kierownictwo z góry. J jedynie Nowicki bez zaplecza krajowego wiedział jak różnych problemów wychodzić. Wiadomo, że Nowickiego już nie zobaczymy ale obawiam się że obecny Prezydent nie da rady.....bynajmniej jako radny był bezradny
Dodano: 21.11.2018 15:59    Przez: ~Monia
Jakoś wiedział i nic prócz obietnic nie robił.
Dodano: 21.11.2018 16:19    Przez: ~Aaa
Jako prezydent miasta Konin powinien pan interweniować w sprawie tak drastycznej podwyżki ciepła dla mieszkańców.Naprawde jest to ogromna przesada .
Dodano: 21.11.2018 17:07    Przez: ~Ha
~Ha jak mieszkańcom się nie POdobają ceny ciepła to niech się wyprowadzą do ciepłych krajów. Tam ostatnio PO zaproszeniu mentorki Tuska robi się luźniej. Można też na francuskie ulice, gdzie pałą rozgrzewa kochający Macrona ochroniarz.
Dodano: 21.11.2018 18:21    Przez: ~ciepło
Podwyżkę ciepła zapowiedzieli jeszcze przed wyborami wiec juz nie przypisujcie mu tego
Dodano: 22.11.2018 07:44    Przez: ~ja
No tak, bo Huta wg Ciebie to spółka miejska?! Do zaślepionych propagandą... To, że coś w mieście jest nie oznacza, że do miasta należy i że włodarze miasta mogą tym zarządzać. Jeśli tak uważasz, Jak, to może niech prezydent spróbuje pozarządzać twoim domem gdzie co i jak ma być i wtedy będziesz krzyczeć, że to zamach, bo to twoje.
Dodano: 22.11.2018 08:13    Przez: ~Nieznosząca populizmu
Sami tak wybraliście bo byle nie pis byle nie katechera to teraz mieszksncy za to zapłaca i to nie w pdzenosni tylko z własnej kieszeni np podwyżka ciepła
Dodano: 22.11.2018 08:41    Przez: ~Brawo wy
Wymiana zdań znamienna...
Dodano: 21.11.2018 14:44    Przez: ~czytacz
Bardzo. Eksprezydent traktuje wszystkich, jakby mieli pod nosem mleko w proszku. Ciężko rozstać się z władzą, nawet jeśli rozkazów słucha tylko kilkaset osób.
Dodano: 22.11.2018 00:55    Przez: ~Francja Arogancja
To Lorek teraz popiera już Korytkowskiego? A to ciekawe:-)
Dodano: 21.11.2018 14:45    Przez: ~wyborca
Tam gdzie wiatr zawieje.
Dodano: 21.11.2018 15:59    Przez: ~Tam i ja
To TYPowy karierowicz,POdnóżek dla każdego-byle przy korycie !!!!!
Dodano: 21.11.2018 18:10    Przez: ~WILKowiok
Ludzie... Jesteście żenująco beznadzejni... Na wasz słaby jad, nawet "żal nic tu nie pomoże".
Dodano: 21.11.2018 18:18    Przez: ~Bartek
Przecież to koleżka partyjny, to jak ma nie POpierać. Zobaczymy kto jeszcze, bo teraz czas zapłaty za kampanię przyjdzie.
Dodano: 21.11.2018 22:36    Przez: ~Max
Przecież był zły, że to nie jego wystawiono na kandydata na prezydenta. Poza tym, czy p. Lorek dostał wypowiedzenie jak p. Łukaszewski? jestem ciekawa, ponieważ krąży wieść, że p. Lorek na zwolnieniu l4 przebywa. Tylko jeśli tak to jak to jest, że zdrowy na tyle by paradować po mieście, a chory by odebrać wypowiedzenie?
Dodano: 22.11.2018 08:18    Przez: ~Ciekawa
Lolus zawsze zwarty i gotowy by pokazać się w mediach. A podobna ma robotę w swietlicy...? A kiedyś tak go brzydzily układy na których teraz sam jedzie...
Dodano: 22.11.2018 18:43    Przez: ~Anna
Pierwszy Ułan zawsze sobie znajdzie konia na którym można jeździć ;) A do Urzędu wróci....na razie jest na L4, ludzie przywykną do nowych układów, i wtedy Ułan wyskoczy jak Filip z konopii ;) Na razie świetlica "na przeczekanie"....
Dodano: 10.12.2018 13:52    Przez: ~kkk
Pięknie wygląda nasza nowa Pierwsza Dama.
Dodano: 21.11.2018 14:51    Przez: ~Gość
Jasne...
Dodano: 21.11.2018 15:26    Przez: ~Pudelek
Pięknie ? Ja bym zamienił na lepszy "model", na młodszą i atrakcyjniejszą.
Dodano: 21.11.2018 16:59    Przez: ~Mężczyzna
Pierwszy sort.
Dodano: 21.11.2018 17:30    Przez: ~Ali
Przesada i to POważna z tym "pięknie" też się POsunęła.Czas robi swoje !
Dodano: 21.11.2018 18:13    Przez: ~Ta pierwsza prawdziwa
"Pięknie wygląda nasza nowa Pierwsza Dama" i to wszystko co nam Pan Korytkowski może zaoferować. Lepsze to niż nic.
Dodano: 21.11.2018 18:26    Przez: ~j-esteta ...pie
To ta pani w mdławym skafanderku?
Dodano: 21.11.2018 19:33    Przez: ~Irena
do mężczyzna. To jest nowszy model ;)
Dodano: 21.11.2018 23:35    Przez: ~Zzz
Jak nowszy to słabiutka.
Dodano: 22.11.2018 00:10    Przez: ~na starszy?
Wyborcy którzy głosowali na Pana Korytkowskiego pewnie nie wiedzieli co robią. Już słychać że pieniędzy żadnych dla Konina od rządu nie będzie. Już wiadomo że Koninska geotermia nie będzie dofinansowana. Pamiętaj w Polsce karty narazie rozdaje PiS i oni decydują komu co. W kole wygrał PiS i zobaczycie jak miasto będzie się rozwijać.
Dodano: 21.11.2018 14:54    Przez: ~Antoni Wolny
Niestety, smutna prawda.
Dodano: 21.11.2018 14:59    Przez: ~gość
Dokładnie jak ja słyszałem przed wyborami od wyborców wszyscy tylko nie PiS to gdzie tu logika i dobro miasta. Tam gdzie wygrał PiS miasta mają ogromną szansę na rozwój PiS rządzi PiS im da a Konin tak jak był czarna dziura. Na nic nie będzie, będą tylko podwyżki i nic więcej. Gratuluję wyborca tego chcieliście to bedziecje mieć.
Dodano: 21.11.2018 15:00    Przez: ~Marek
"...w Polsce karty narazie rozdaje PiS i oni decydują komu co." Trochę honoru Antoś... Gdyby w Polsce rządziła III Rzesza to też byś im właził do tyłka jak volksdeutsch?
Dodano: 21.11.2018 15:27    Przez: ~xXx
PO jest totalną opozycją w stosunku do rządu PiS-u, a więc totalnym wrogiem, jak więc wrogowi pomagać, który wszędzie cię zwalcza ? Gdyby PO była konstruktywną opozycją, to co innego.
Dodano: 21.11.2018 16:05    Przez: ~Symp. PiS
Gdzie to usłyszałeś Antoni? Od premiera czy byłego prezesa KNF? Ludzie! Co Wy za bzdury wypisujecie? Przecież jeżeli to jest prawda to jest to kryminał! Ale nadchodzi kres tego rządu i tej władzy i jeżeli tym razem nie rozliczą tych szkodników i ignorantów to moja wiara w jakąkolwiek władzę dosięgnie dna! Choć i tak już jest blisko...
Dodano: 21.11.2018 16:07    Przez: ~Jolo
Tylko PiS może zmienić Polskę na lepsze i to robi, ale z trudem przy wielkim oporze opozycji i Brukseli.
Dodano: 21.11.2018 16:47    Przez: ~Witek
Zmienić chamie to możesz ale skarpety bo już nam linoleum odchodzi.
Dodano: 21.11.2018 18:16    Przez: ~Żona Witka
Marek ! A w jakich to miastach pis wygrał wybory prezydenckie ? Najwieksze ma 65 tysięcy mieszkańców Zamość (ok. 65 tys. mieszkańców), wspomniany Chełm (ok. 64 tys. mieszkańców) i Stalowa Wola (ok. 63 tys. mieszkańców). Także przestań pisać propagandę,bo większosć miast a wszystkie duże to pis przegrał,bo ludzie nie ciemni jak na wiochach i wschodzie i dali kopa socjalistycznym karłom przeszłości.
Dodano: 21.11.2018 18:29    Przez: ~emigrant
~Żona Witka wam kury szczać prowadzać, a nie PO linoleum chadzać. Chamstwo z was wychodzi i nikogo nie na te wasze salony nie nabierzecie.
Dodano: 21.11.2018 18:32    Przez: ~POstkomuno
~Żona Witka wam kury szczać prowadzać, a nie PO linoleum chadzać. Chamstwo z was wychodzi i nikogo te wasze salony nie nabierzecie.
Dodano: 21.11.2018 18:34    Przez: ~POstkomuno
@Marek - wiesz w ilu miastachvwygral PiS. W.... 4! W 107 nie wygtal wiec nie pier....l frazesow.
Dodano: 21.11.2018 20:45    Przez: ~Pn
Józef żegnaj
Dodano: 21.11.2018 15:00    Przez: ~Naklejka
Jeszcze zapłaczesz jeden z drugim za Józefem. Teraz zacznie się bagno. Zobaczycie pożyjemy zobaczymy. Już wiadomo Konin bez geotermiKonin z potwyzka ciepła. Brawo wyborcy.
Dodano: 21.11.2018 15:11    Przez: ~Paulina
Z tym płaczem to nie przesadzaj, ale na pewno będzie gorzej za Prezydentury Pana Korytkowskiego, nadeszły chude lata dla Konina, a to spowodowali lewicowi wyborcy PO.
Dodano: 21.11.2018 16:08    Przez: ~Symp. PiS
Bagno, które Józek sam zrobił.
Dodano: 21.11.2018 16:22    Przez: ~Aaa
Pan Józef Nowicki to jest gość z klasą, umiał łączyć, nie wiązały go żadne ograniczeninia, mógł samodzielnie decydować z kim rozmawiać I podejmować najlepsze dla Konina decyzje. Małemu Koninowi dawno odsuniętemu na boczny tor będzie brakowało takiego prezydenta. Tu jest garstka wyborców I ani POPIS ani żadna inna partia władzy już nigdy nie będzie się Koninem interesowała. Tu trzeba porozumienia ponad wszystkimi. Na koniec łeb bym urwał temu co mu doradził albo nie odradził tych idiotycznych bilbordòw. I jeszcze Pan Józef Nowicki na koniec zachował się wspaniale. Obiecał pomoc Górnikowi Konin I pomógł znalazł sponsora. Wielkie dzięki w imieniu przede wszyskim dziciaków niech trnują I kształtują swoje osobowości. Niech nowy prezydent pamięta Górniku, tak mało tych symboli to nasza wspaniała historia
Dodano: 21.11.2018 18:22    Przez: ~Ali
Na kolana PiSdzielce typu Symp.PiS ,Witek ,PO, to dno,xd itp! Modlić się z katechetą o zdrowie dla nowego Prezydenta Konina .
Dodano: 21.11.2018 15:03    Przez: ~Płaszczak
Ot i " kultura" zwolennika Pana Prezydenta.Proszę przyjąć wyrazy współczucia!
Dodano: 21.11.2018 15:44    Przez: ~obserwator
Ten wyżej jest typowym przedstawicielem lewackiego elektoratu totalnej opozycji, to bandyta POlityczny, wszędzie pluje i ubliża pod różnymi podpisami, zero kultury, taka jest oPOzycja.
Dodano: 21.11.2018 16:17    Przez: ~Koninianin
E pajacu PO debilu Pn nawet jak zmienisz nick to kazdy wie ze to ty.wal.schetyne smieciu.
Dodano: 21.11.2018 17:54    Przez: ~Tusk zdrajca
Na kolana kmiotki od kurdupla albo wypier.alać do Torunia do Papy Tadzia !
Dodano: 21.11.2018 18:01    Przez: ~Płaszczak
Płaszczak ty debil jesteś ja to cale PO
Dodano: 22.11.2018 11:54    Przez: ~USA
Ali ty chyba chory jestes i pewnie z temperatura....ha....ha
Dodano: 22.11.2018 13:55    Przez: ~Xyz
Lorek jest jak chorągiew na wietrze. Jest wszędzie tam, gdzie widzi jakiekolwiek korzyści. Ten człowiek nie posiada honoru, lojalności i szacunku do samego siebie.
Dodano: 21.11.2018 15:15    Przez: ~Kastro
Święta prawda !!!!
Dodano: 21.11.2018 18:15    Przez: ~BUFON
Podobno ma nową pracę w swietlicy