Dzisiaj jest sobota 14 grudnia 2019, imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20470) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
4 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sprawdzali dostępność konińskich gabinetów ginekol ... (1)Hit w Pucharze Polski. Medyk w ćwierćfinale z Górn ... (1)

MotoMikołaje z atrakcjami dla podopiecznych Domu Dziecka

Dodano: 24.11.2018 14:25
Źródło: LM.pl

MotoMikołaje po raz 10. spędzą z podopiecznymi Domu Dziecka w Nowym Świecie dzień pełen wrażeń.

Kilkunastu motocyklistów z konińskiego klubu „Memento Mori” już 1 grudnia zmieni się w św. Mikołajów. W biało-czerwonych świątecznych przebraniach, wyruszą rano do Domu Dziecka, skąd zabiorą 22 podopiecznych na mikołajkową przygodę.

Wśród planowanych atrakcji znajdą się m.in. kręgle, trampoliny, jazda konna i sala zabaw. Nie zabraknie przystanków na pyszne jedzenie, a imprezę zakończy wspólne ognisko.

  • MotoMikołaje z atrakcjami dla podopiecznych Domu Dziecka
  • MotoMikołaje z atrakcjami dla podopiecznych Domu Dziecka

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Świetna akcja dzieciaki czekają na takie atrakcje . Szacunek Panowie motocykliści za zaangażowanie , poświęcony czas i wielkie serce powodzenia !
Dodano: 24.11.2018 14:39    Przez: ~Liza

KOMENTARZE

Świetna akcja dzieciaki czekają na takie atrakcje . Szacunek Panowie motocykliści za zaangażowanie , poświęcony czas i wielkie serce powodzenia !
Dodano: 24.11.2018 14:39    Przez: ~Liza
Mam nadzieję, że to nie te same MOTO-MIKOŁAJE które w ciepłe noce na dają spać dzieciakom złośliwie i celowo produkując hałas.
Dodano: 24.11.2018 14:57    Przez: ~Mam nadzieję
to ci sami nic nie warci do grobu z nimi
Dodano: 24.11.2018 19:21    Przez: ~jw
To teraz rozlicze się z nimi za nieprzespane noce. A może odpuszcze bo przecież do maja można spokojnie spać. GRATULACJE a mówili że bandziory bez serca.
Dodano: 24.11.2018 22:08    Przez: ~Ali
proponuję im aby bezpiecznie jeździli
Dodano: 24.11.2018 15:44    Przez: ~taxi
ŚNIEG ,MROŹ , MOTOR NA LAWECIE , I SANIE NA LAWECIE ,CHYBA ,ŻE KARETKĄ ,LUB STRAŻĄ , LUB POCZTĄ ?. ...
Dodano: 24.11.2018 16:58    Przez: ~L
Chciałbym być dzieciakiem, bym od Mikołaja dostał prezent.
Dodano: 24.11.2018 17:43    Przez: ~Pn
Czy Koledzy z pod sztandaru Memento MoriPrzyjmą na czas wyjazdu "Mikołaja" z grupy"Route 125" ?
Dodano: 25.11.2018 17:01    Przez: ~mirage
kilkunastu ?? przecież ich tam jest może z 7 maks. do tego naczalstwo jeździ sobie w ciepłym autobusiku. Przynajmniej tak było w poprzednich latach. Wątpliwe aby coś zmienili w tym roku. To takie farbowane motomikołaje hah, sami do autobusiku, licząc na innych. Prawdziwi motomikołaje to ci, którzy bez względu na temp. chcą faktycznie przebrać się w strój mikołaja i usiąść na siodełko motocykla bez względu na pogodę. Dla tych ludzi szacunek, a tym którzy nazywają się motomikołajami , ale tyłka w tym dniu nie posadzą na motocyklu proponuję nagrać kabaret ze swoim udziałem
Dodano: 26.11.2018 20:20    Przez: ~Prawdziwy Motomikołaj
Dokładnie :)
Dodano: 27.11.2018 08:40    Przez: ~Je
Pozytywnej reakcji jednak przewaga,wiec na pohybel wrogom:Sądeccy "motomikołaje" ze swoją akcją trafili do ogólnopolskiego radia.Nas również żaden hate nie złamie.
Dodano: 27.11.2018 20:12    Przez: ~mirage
was ? tzn kogo ?
Dodano: 29.11.2018 23:15    Przez: ~bionicle
https://www.facebook.com/1000039613 wywiadu, pełna profeska. Odpowiedzi ala Pietru.
Dodano: 29.11.2018 20:58    Przez: ~Fan
https://www.facebook.com/1000039613