Dzisiaj jest środa 21 sierpnia 2019, imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19034) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (1)

Noc Sylwestrowa w Koninie. W hali Rondo i pod gołym niebem 

Dodano: 4.12.2018 13:25

Opera Light i Kobiety Świata oraz koncerty Golden Life i Sylwii Dziardziel z grupą TMS. – tak zapowiada się Noc Sylwestrowa w Koninie. Na wydarzenie zaprasza prezydent Konina.

Tradycyjnie 31 grudnia w naszym mieście odbędą się dwa koncerty. Pierwszy z nich rozpocznie się o godz. 20.00 w hali Rondo. Artyści warszawskiej Opery Light wystąpią z programem „Kobiety Świata”. W centrum tego przedstawienia muzycznego jest kobieta i jej niezwykle barwne kreacje, występujące w utworach klasyki wokalnej: operowej, operetkowej i musicalowej. W spektaklu zobaczymy, kobiety, m.in. z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Ameryki i innych krajów, „ubrane” w charakterystyczne cechy narodowe. Gra aktorska oraz oprawa kostiumowa, nadają przedstawieniu charakter show, łącząc w sobie dwa pozornie odległe bieguny muzyczne klasykę i rozrywkę.

Bilety na spektakl „Kobiety Świata” kosztują 20 zł i będą do nabycia od 12 grudnia 2018 od godz. 16.00 w Konińskim Domu Kultury.

Na tych, którzy zdecydują się powitać Nowy Rok pod chmurką czekają dwa koncerty. O 23.15 na placu przed Konińskim Domem Kultury wystąpi Sylwia Dziardziel z grupą TMS. Będą też życzenia noworoczne i toast za pomyślność w 2019 roku. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Golden Life znany z takich przebojów jak „Helikopter”, „Życie choć piękne tak kruche jest” czy „Wszystko to co mam”. Całość zakończy pokaz sztucznych ogni. Wstęp wolny!

Organizatorami Nocy Sylwestrowej są: Miasto Konin, Koniński Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji W Koninie.

  • 1544019544-308er1-sylwester_1.jpg

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Na całym świecie ludzie witają Nowy Rok pod gołym niebem i tak będzie również w Koninie i to mi się podoba.
Dodano: 4.12.2018 15:47    Przez: ~K-n
Widzę, że nie masz pojęcia o organizacji imprez. Takie rzeczy ustala się przynajmniej pół roku wcześniej.
Dodano: 4.12.2018 16:04    Przez: ~Gość+
Dlaczego Łelem nic nie pisze o koncercie charytatywnym w którym dla chorej Jagienki wystąpi Marek Piekarczyk?
Dodano: 4.12.2018 21:51    Przez: ~ciekawy
Super. Pani Sylwia jest świetną wokalistką. Warto posłuchać
Dodano: 4.12.2018 15:54    Przez: ~M
kol- czytaj ze zrozumieniem w hali Rondo, a bilety rozprowadza KDK.
Dodano: 4.12.2018 18:32    Przez: ~ANtyPiS

KOMENTARZE

W końcu koncert sylwestrowy w odpowiednim miejscu. KDK to najlepsze miejsce. Zgromadzi na pewno dużo ludzi.!!! Super!
Dodano: 04.12.2018 14:31    Przez: ~kol
kol- czytaj ze zrozumieniem w hali Rondo, a bilety rozprowadza KDK.
Dodano: 04.12.2018 18:32    Przez: ~ANtyPiS
Dlaczego Łelem nic nie pisze o koncercie charytatywnym w którym dla chorej Jagienki wystąpi Marek Piekarczyk?
Dodano: 04.12.2018 21:51    Przez: ~ciekawy
A będzie Korytkowski który jest jak połączenie Trzaskowskiego i Petru?
Dodano: 06.12.2018 11:56    Przez: ~hahaha
Jakie miasto takie gwiazdy 'wieczoru'
Dodano: 04.12.2018 14:44    Przez: ~Gość
Dokładnie ale nie ma się co dziwić każdy wie że rządy PO-SLD nie potrafią rządzić tylko kraść.
Dodano: 04.12.2018 18:42    Przez: ~elo
dziadek nas nie zawiodl. Chór zalatwil jak co roku! dzieki dziadek! ubawimy sie fest
Dodano: 05.12.2018 08:23    Przez: ~mlodszi
Apelik smoleński będzie ?
Dodano: 04.12.2018 15:24    Przez: ~Symp.PiS
Zenon tez uważam ,że xd to zły człowiek.
Dodano: 04.12.2018 21:10    Przez: ~Symp.PiS
żenada, nowy Prezydent i beznadziejny Sylwester pod chmurką cd. imprez beznadziejnych po Nowickim.
Dodano: 04.12.2018 15:27    Przez: ~mieszkaniec...
Na całym świecie ludzie witają Nowy Rok pod gołym niebem i tak będzie również w Koninie i to mi się podoba.
Dodano: 04.12.2018 15:47    Przez: ~K-n
Widzę, że nie masz pojęcia o organizacji imprez. Takie rzeczy ustala się przynajmniej pół roku wcześniej.
Dodano: 04.12.2018 16:04    Przez: ~Gość+
ten chór to sprawka nowickiego. Mieli byc jako gwiazda wieczoru skaldowie i czerwone gotary ale graja w ciechocinku
Dodano: 05.12.2018 08:24    Przez: ~123
Super. Pani Sylwia jest świetną wokalistką. Warto posłuchać
Dodano: 04.12.2018 15:54    Przez: ~M
Nowy zarządca w Koninie i zaraz trochę lepsza komunikacja. Jozo to był dopiero oszołom. Lewica która sponsorowala kościół, to dopiero dno ideologiczne.
Dodano: 04.12.2018 17:54    Przez: ~Anarchizm
Rzeczywiście Pani Sylwia Dziardziel jest super. Ale czy ten zespół zagra coś po polsku, bo ta nazwa taka jakaś ? No i czy gra tam też jakiś saksofon, akordeon, trąbka, skrzypce i coś jeszcze, czy tylko sami druciarze ?
Dodano: 04.12.2018 17:58    Przez: ~Duo Coral
Po pierwsze jest tam błąd, jak zwykle LM... już niebawem nowy plakat będzie !!!
Dodano: 04.12.2018 21:48    Przez: ~wiem
No super miejsce przed KDK właściwe no i nareszcie fajne kapele
Dodano: 04.12.2018 21:45    Przez: ~jola
W końcu coś w nowym Koninie A nie ten plac umarłych na starym KoninieBrawo!
Dodano: 04.12.2018 23:30    Przez: ~Grand
Grand gratuluje myślenia że na Nowym to świat żywych
Dodano: 04.12.2018 23:53    Przez: ~***
A ojciec Tadeusz będzie? Może Adrian?
Dodano: 05.12.2018 10:57    Przez: ~A-psik
1 z 2
12>>