Dzisiaj jest środa 19 grudnia 2018, imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20904) SPORT FORUM FIRMY (5274) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
1 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kramsk. Znaleziono ciało 53-latka, który zmarł z w ... (0)Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (14)

Rychwał - Złotkowy. Radarowy wyświetlacz prędkości przy drodze

Dodano: 4.12.2018 15:19
Źródło: LM.pl

Radarowy wyświetlacz prędkości stanął na odcinku pomiędzy Rychwałem, a miejscowością Złotkowy.

W ramach przebudowy drogi powiatowej nr 3249P na odcinku Rychwał – Złotkowy wykonano nową nawierzchnię, zjazdy, chodniki, a także krawężników i studzienek. Na tym jednak się nie skończyło. Żeby zwiększyć bezpieczeństwo na tym odcinku drogi oraz ograniczyć prędkość, zamontowany został radarowy wyświetlacz prędkości. Urządzenie zasilane jest fotowoltaicznie.

Koszt całej inwestycji to ok. 1,5 mln zł.

fot. Stefan Dziamara

  • Rychwał - Złotkowy. Radarowy wyświetlacz prędkości przy drodze
  • Rychwał - Złotkowy. Radarowy wyświetlacz prędkości przy drodze

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Szkoda że p.burmistrz nie pomyslał, że lepiej by było taki gadżet zrobić na obwodnicy Rychwała, gdzie auta pędzą, są naprawdę miejsca bardziej niebezpieczne niż to na Złotkowy.
Dodano: 4.12.2018 21:40    Przez: ~Rado

KOMENTARZE

daje daje będę wiedział ile motorem jadę może rekord pobije z 300
Dodano: 04.12.2018 17:28    Przez: ~moto
Forza Horizon
Dodano: 04.12.2018 21:18    Przez: ~Hołek
A co ty dziamarra masz wspólnego z drogami powiatowymi? Podszywanie się pod cudzą pracę jest karalne.
Dodano: 04.12.2018 19:31    Przez: ~komuch
Promowanie komunizmu i innych totalitaryzmów również.
Dodano: 04.12.2018 20:21    Przez: ~Prokurator
Szkoda że p.burmistrz nie pomyslał, że lepiej by było taki gadżet zrobić na obwodnicy Rychwała, gdzie auta pędzą, są naprawdę miejsca bardziej niebezpieczne niż to na Złotkowy.
Dodano: 04.12.2018 21:40    Przez: ~Rado
Pan burmistrz nie ma licznika przy swoim wyścigowym rowerze. Jadąc z Rychwała na Grochowy, nowym asfaltem luknie na radar i już wie ile w nim pary!!!
Dodano: 04.12.2018 21:57    Przez: ~Jan
Ciekawe skąd jest starosta?
Dodano: 05.12.2018 06:58    Przez: ~Stanislaw
1.500.000 PLN za ten badziew! HAHAHAHHAHAHAHAHA ja pier.ole. Tak sie doi kase publiczną.!!!!!!!!!. za 1,5 mln PLN to mozna tam postawic patrol policji codziennie przez 20 lat i jeszcze ku..wa zostanie kasy dla policjantów na pączki... !,5 banki za ten badziew nic nie wnoszacy w bezpieczenstwo....3
Dodano: 05.12.2018 08:13    Przez: ~WON!!!!
Za sam radar sześć tys. , drogi i chodniki tyle kosztowały ....
Dodano: 05.12.2018 08:21    Przez: ~Ajgo
Taki radar burmistrz powinien postawić w Urzędzie gminy. Urzędniczki pracują tam za karę. Siedzą i nie wykonują swoich podstawowych obowiązków albo zamykają swoje miejsce pracy y o 10. Na wszystko mają czas zwłaszcza Pani Ola. Myślę, że najwyższy czas przewietrzyć urząd. WSTYD....
Dodano: 11.12.2018 15:12    Przez: ~Wstyd
W Sławsku jest takie urządzenie.Działało na kierowców kilka dni . Potem się zorientowali i już nikt nie zwraca uwagi. Widziałam kierowcę testującego 127 km. Tuż przed ostrym zakrętem.W niedzielę już jeden wyleciał prosto w bramę.
Dodano: 06.12.2018 10:24    Przez: ~Agnieszka