Dzisiaj jest środa 21 sierpnia 2019, imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19064) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 15oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dzień Niepodległości Ukrainy obchodzony 24 sierpni ... (1)Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Dwa złota ... (0)

Ślesin. Mikołaj z alpakami pojawił się w Domu Pomocy Społecznej

Dodano: 10.12.2018 13:38
Źródło: LM.pl

Przebrane za renifery alpaki przywiozły św. Mikołaja do Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie. Odbyła się tam integracyjna zabawa mikołajkowa.

Mieszkańcy DPS zaprezentowali przed gośćmi ze środowiskowych domów samopomocy w Ślesinie i Głębockim program artystyczny o tematyce bożonarodzeniowej. Jednak największą atrakcją dla wszystkich było pojawienie się św. Mikołaja w towarzystwie alpak.

- Przybycie Mikołaja do placówki było niewątpliwie ekscytującym wydarzeniem i sprawiło naszym mieszkańcom oraz gościom dużo radości. Wiem, że niektórzy z podopiecznych już odliczają dni do jego wizyty w przyszłym roku – mówi Joanna Wołyńska, dyrektor DPS w Ślesinie.

Każdy z uczestników zabawy otrzymał podarunek. Nie zabrakło wspólnych tańców, śpiewania kolęd i degustacji przygotowanych przysmaków.

fot. Starostwo Powiatowe w Koninie

  • Ślesin. Mikołaj z alpakami pojawił się w Domu Pomocy Społecznej
  • Ślesin. Mikołaj z alpakami pojawił się w Domu Pomocy Społecznej
  • Ślesin. Mikołaj z alpakami pojawił się w Domu Pomocy Społecznej
  • Ślesin. Mikołaj z alpakami pojawił się w Domu Pomocy Społecznej

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Każdy człowiek chciałby być zdrowy, piękny i bogaty, ale tak nie jest niestety, rodzą się ludzie ułomni, chorzy i oni potrzebują opieki ze strony ludzi zdrowych. A więc każdy gest dobroci od nas zdrowych, dla nich chorych jest czymś pięknym i zasługującym na pochwałę. Niech też mają odrobinę tej symbolicznej radości.
Dodano: 10.12.2018 16:10    Przez: ~Symp. PiS

KOMENTARZE

Uśmiech ludzi mówi nam bardzo dużo. Ale zaraz pójdzie hejt jakby ich to tyczyło. Każdy poszedł spać tak szczęśliwy jak widać tu
Dodano: 10.12.2018 14:35    Przez: ~I to jest gest
Narodziła się nam nowa (świecka) tradycja.
Dodano: 10.12.2018 15:08    Przez: ~912
jeśli świecka - o.k. pytanie jak długo, bo jak znam życie....
Dodano: 10.12.2018 16:00    Przez: ~zx
Ktoś w końcu poświęci alpaki.
Dodano: 10.12.2018 20:39    Przez: ~912
Każdy człowiek chciałby być zdrowy, piękny i bogaty, ale tak nie jest niestety, rodzą się ludzie ułomni, chorzy i oni potrzebują opieki ze strony ludzi zdrowych. A więc każdy gest dobroci od nas zdrowych, dla nich chorych jest czymś pięknym i zasługującym na pochwałę. Niech też mają odrobinę tej symbolicznej radości.
Dodano: 10.12.2018 16:10    Przez: ~Symp. PiS
Wszystko co się dzieje na tym padole jest za zgodą i wolą bożą - tak twierdzą wychowankowie plebanów !!! Jednocześnie potwierdza to fakt ułomności jego stwórcy!!!! Tak trzymać i nie popuszczać !!!! nawet naiwnym
Dodano: 10.12.2018 18:34    Przez: ~Erwin
Erwin wrogość do Boga Cię zgubi, pamiętaj, że Bóg jest doskonały pod każdym względem, tylko człowiek błądzi i jest ułomny, doskonałym przykładem jesteś Ty. Piekło do którego zmierzasz już na Ciebie czeka, a tam będziesz cierpiał męki całą wieczność, z piekła nie ma wyjścia, tam będziesz płakał i zgrzytał zębami, no chyba nie z radości ?
Dodano: 10.12.2018 18:55    Przez: ~Chrzescijanin
Spoko. Oglądam Trwam, słucham Radia Maryja, raz w miesiącu na tackę daję 1 PLN, po kolędzie dam 50 PLN.
Dodano: 10.12.2018 20:44    Przez: ~katolik
Co wy z tym bogiem wyskakujecie, jeszcze wierzycie w te bajki wymyślone przez grupę cwaniaków w celu wyciągania od ludzi pieniędzy.
Dodano: 10.12.2018 19:58    Przez: ~Q
W cwaniaków nie wierzymy ale w Boga tak.
Dodano: 10.12.2018 20:42    Przez: ~wierzący
Bóg w sercu człowieka powinien być zawsze na pierwszym miejscu.
Dodano: 11.12.2018 12:28    Przez: ~Chrz...
Zastanawia fakt że o Ślesinie piszę sie tylko pozytywne artykuły. Dlaczego nie podano do publicznej wiadomości, że na drugiej sesji uchwalono podwyżki PODATKU I ZA ŚMIECI
Dodano: 10.12.2018 22:34    Przez: ~SPONSORING
Podwyżki podatku i za odpady komunalne nie dotyczą tylko Ślesina. Niestety każda gmina ma ten sam problem. Obecna władza w Warszawie podnosi ceny prądu, paliwa. Koszty rosną niestety my zwykli mieszkańcy musimy za to wszystko płacić. Jakby kolega Sopobsoring był w temacie to wiedziałby, że gmina Ślesin nawet po podwyższkach ma najniższe podatki w całym Powiecie. Ewenementem jest podatek rolny, który w porównaniu z innymi gminami jest naprawdę niski...
Dodano: 11.12.2018 06:58    Przez: ~Do sponsoring
Podwyżek cen prądu nie odczujemy gdyż rząd nam zrekompensuje je, a ceny paliwa nie są zależne od nas, a więc nie kłam.
Dodano: 11.12.2018 12:31    Przez: ~OPEC
Załamany to jesteś Ty OPEC. Afera KNF układ Zygmunta Solorza z Morawieckim, dotacje dla oligarchy Rydzyka. Wybory parlamentarne już nie długo. Ludzie mają dość!!!
Dodano: 12.12.2018 06:56    Przez: ~OPEC Pisuar
Proszę zapoznac się z artykułami na LM o podatkach i cenach śmieci innych gmin i wtedy komentować wpis.
Dodano: 12.12.2018 21:55    Przez: ~Sponsoring
Zbysiu Helinski ty żyjesz☺ Zbysiu brakuje nam twojego codziennego spaceru na ulicy Przemysłowej w Koninie.nawet nie wiesz jak tęsknimy😟😟😟😟Pozdrawiamy Zbyszku
Dodano: 11.12.2018 08:24    Przez: ~TMR
No heyka. Niestety ale nie żyję. Pozdrawiam :)
Dodano: 11.12.2018 16:16    Przez: ~Zbyszek
A gdzie jest komentarz o kierowniczce ośrodka dla niepełnosprawnych w Głębockim. Prawda tak mocno zabolała. Mogła się zastanowić dużo wcześniej nad swoim postępowaniem. Ten smród o niej będzie się zawsze wydobywał za krzywdę osób niepełnosprawnych.
Dodano: 11.12.2018 20:56    Przez: ~taka prawda
J w pokaze wam swoje oblicze