Dzisiaj jest poniedziałek 18 marca 2019, imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22621) SPORT FORUM FIRMY (5307) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 4oC
Jutropogoda
7 / 1oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie startują Mistrzostwa Polski Juniorów w B ... (1)Festiwal Kultur Miast Partnerskich w pierwszą nied ... (6)

Ślesin. Mikołaj z alpakami pojawił się w Domu Pomocy Społecznej

Dodano: 10.12.2018 13:38
Źródło: LM.pl

Przebrane za renifery alpaki przywiozły św. Mikołaja do Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie. Odbyła się tam integracyjna zabawa mikołajkowa.

Mieszkańcy DPS zaprezentowali przed gośćmi ze środowiskowych domów samopomocy w Ślesinie i Głębockim program artystyczny o tematyce bożonarodzeniowej. Jednak największą atrakcją dla wszystkich było pojawienie się św. Mikołaja w towarzystwie alpak.

- Przybycie Mikołaja do placówki było niewątpliwie ekscytującym wydarzeniem i sprawiło naszym mieszkańcom oraz gościom dużo radości. Wiem, że niektórzy z podopiecznych już odliczają dni do jego wizyty w przyszłym roku – mówi Joanna Wołyńska, dyrektor DPS w Ślesinie.

Każdy z uczestników zabawy otrzymał podarunek. Nie zabrakło wspólnych tańców, śpiewania kolęd i degustacji przygotowanych przysmaków.

fot. Starostwo Powiatowe w Koninie

  • Ślesin. Mikołaj z alpakami pojawił się w Domu Pomocy Społecznej
  • Ślesin. Mikołaj z alpakami pojawił się w Domu Pomocy Społecznej
  • Ślesin. Mikołaj z alpakami pojawił się w Domu Pomocy Społecznej
  • Ślesin. Mikołaj z alpakami pojawił się w Domu Pomocy Społecznej

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Każdy człowiek chciałby być zdrowy, piękny i bogaty, ale tak nie jest niestety, rodzą się ludzie ułomni, chorzy i oni potrzebują opieki ze strony ludzi zdrowych. A więc każdy gest dobroci od nas zdrowych, dla nich chorych jest czymś pięknym i zasługującym na pochwałę. Niech też mają odrobinę tej symbolicznej radości.
Dodano: 10.12.2018 16:10    Przez: ~Symp. PiS

KOMENTARZE

Uśmiech ludzi mówi nam bardzo dużo. Ale zaraz pójdzie hejt jakby ich to tyczyło. Każdy poszedł spać tak szczęśliwy jak widać tu
Dodano: 10.12.2018 14:35    Przez: ~I to jest gest
Narodziła się nam nowa (świecka) tradycja.
Dodano: 10.12.2018 15:08    Przez: ~912
jeśli świecka - o.k. pytanie jak długo, bo jak znam życie....
Dodano: 10.12.2018 16:00    Przez: ~zx
Ktoś w końcu poświęci alpaki.
Dodano: 10.12.2018 20:39    Przez: ~912
Każdy człowiek chciałby być zdrowy, piękny i bogaty, ale tak nie jest niestety, rodzą się ludzie ułomni, chorzy i oni potrzebują opieki ze strony ludzi zdrowych. A więc każdy gest dobroci od nas zdrowych, dla nich chorych jest czymś pięknym i zasługującym na pochwałę. Niech też mają odrobinę tej symbolicznej radości.
Dodano: 10.12.2018 16:10    Przez: ~Symp. PiS
Wszystko co się dzieje na tym padole jest za zgodą i wolą bożą - tak twierdzą wychowankowie plebanów !!! Jednocześnie potwierdza to fakt ułomności jego stwórcy!!!! Tak trzymać i nie popuszczać !!!! nawet naiwnym
Dodano: 10.12.2018 18:34    Przez: ~Erwin
Erwin wrogość do Boga Cię zgubi, pamiętaj, że Bóg jest doskonały pod każdym względem, tylko człowiek błądzi i jest ułomny, doskonałym przykładem jesteś Ty. Piekło do którego zmierzasz już na Ciebie czeka, a tam będziesz cierpiał męki całą wieczność, z piekła nie ma wyjścia, tam będziesz płakał i zgrzytał zębami, no chyba nie z radości ?
Dodano: 10.12.2018 18:55    Przez: ~Chrzescijanin
Spoko. Oglądam Trwam, słucham Radia Maryja, raz w miesiącu na tackę daję 1 PLN, po kolędzie dam 50 PLN.
Dodano: 10.12.2018 20:44    Przez: ~katolik
Co wy z tym bogiem wyskakujecie, jeszcze wierzycie w te bajki wymyślone przez grupę cwaniaków w celu wyciągania od ludzi pieniędzy.
Dodano: 10.12.2018 19:58    Przez: ~Q
W cwaniaków nie wierzymy ale w Boga tak.
Dodano: 10.12.2018 20:42    Przez: ~wierzący
Bóg w sercu człowieka powinien być zawsze na pierwszym miejscu.
Dodano: 11.12.2018 12:28    Przez: ~Chrz...
Zastanawia fakt że o Ślesinie piszę sie tylko pozytywne artykuły. Dlaczego nie podano do publicznej wiadomości, że na drugiej sesji uchwalono podwyżki PODATKU I ZA ŚMIECI
Dodano: 10.12.2018 22:34    Przez: ~SPONSORING
Podwyżki podatku i za odpady komunalne nie dotyczą tylko Ślesina. Niestety każda gmina ma ten sam problem. Obecna władza w Warszawie podnosi ceny prądu, paliwa. Koszty rosną niestety my zwykli mieszkańcy musimy za to wszystko płacić. Jakby kolega Sopobsoring był w temacie to wiedziałby, że gmina Ślesin nawet po podwyższkach ma najniższe podatki w całym Powiecie. Ewenementem jest podatek rolny, który w porównaniu z innymi gminami jest naprawdę niski...
Dodano: 11.12.2018 06:58    Przez: ~Do sponsoring
Podwyżek cen prądu nie odczujemy gdyż rząd nam zrekompensuje je, a ceny paliwa nie są zależne od nas, a więc nie kłam.
Dodano: 11.12.2018 12:31    Przez: ~OPEC
Załamany to jesteś Ty OPEC. Afera KNF układ Zygmunta Solorza z Morawieckim, dotacje dla oligarchy Rydzyka. Wybory parlamentarne już nie długo. Ludzie mają dość!!!
Dodano: 12.12.2018 06:56    Przez: ~OPEC Pisuar
Proszę zapoznac się z artykułami na LM o podatkach i cenach śmieci innych gmin i wtedy komentować wpis.
Dodano: 12.12.2018 21:55    Przez: ~Sponsoring
Zbysiu Helinski ty żyjesz☺ Zbysiu brakuje nam twojego codziennego spaceru na ulicy Przemysłowej w Koninie.nawet nie wiesz jak tęsknimy😟😟😟😟Pozdrawiamy Zbyszku
Dodano: 11.12.2018 08:24    Przez: ~TMR
No heyka. Niestety ale nie żyję. Pozdrawiam :)
Dodano: 11.12.2018 16:16    Przez: ~Zbyszek
A gdzie jest komentarz o kierowniczce ośrodka dla niepełnosprawnych w Głębockim. Prawda tak mocno zabolała. Mogła się zastanowić dużo wcześniej nad swoim postępowaniem. Ten smród o niej będzie się zawsze wydobywał za krzywdę osób niepełnosprawnych.
Dodano: 11.12.2018 20:56    Przez: ~taka prawda
J w pokaze wam swoje oblicze