Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17769) SPORT FORUM FIRMY (5467) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
4 / -2oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezydent odwołał się od decyzji o zamknięciu stra ... (1)W konińskim szpitalu kilkanaście osób czeka na wyn ... (5)

Wiceprezes Copacabany walczy z rakiem. Klub prosi o pomoc

Dodano: 9.01.2019 15:41
Źródło: LM.pl

Małgorzata Kasprzak, wiceprezes konińskiego klubu sportowego Copacabana, a prywatnie żona Dariusza Kasprzaka, walczy z nowotworem piersi. Klub prosi o finansowe wsparcie leczenia 52-latki.

Małgorzata Kasprzak to wiceprezes klubu sportowego Copacabana Konin, żona Dariusza Kasprzaka - w przeszłości konińskiego pięściarza, a obecnie trenera w Copacabanie. Miesiąc temu zdiagnozowano u niej nowotwór piersi z przerzutami do węzłów chłonnych. By walczyć z rakiem, Małgorzata Kasprzak musi otrzymać herceptynę. Lek nie jest jednak refundowany, a cztery jego podania kosztują ok. 50 tys. zł.

Z tego też powodu rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na leczenie koninianki. O pomoc apelują m.in. jej koledzy i koleżanki z Copacabany Konin. - Gosia zawsze była wsparciem dla klubu i olbrzymim wsparciem dla trenera Darka - zachęca klub do wsparcia akcji na swoim profilu na FB.

Rozpoczęła się już zbiórka pieniędzy dla Małgorzaty Kasprzak na portalu siepomaga.pl. Do tej pory środki na leczenie kobiety wpłaciło 165 osób, udało się uzbierać niemal piętnaście tysięcy złotych. Pieniądze wpłacać można TUTAJ.

fot. siepomaga.pl autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.