Dzisiaj jest czwartek 27 czerwca 2019, imieniny: Władysława, Maryli, Władysławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20332) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 13oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina do Madrytu. Tancerka "Rytmixu" na scenie ... (0)Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)

Konin. W MDK odbył się III Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej

Dodano: 10.01.2019 10:20

W Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbył się III Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej.

Festiwal jest odpowiedzią na zwiększone zainteresowanie konkursami muzycznymi dzieci i młodzieży z szkół podstawowych i gimnazjów. W naszym rejonie większość konkursów wokalnych odbywa się w sezonie wiosennym oraz letnim, dlatego tematyka zimowa i świąteczna doskonale uzupełnia propozycję dla uczniów szkół z powiatów: konińskiego, słupeckiego, tureckiego i kolskiego.

Celem festiwalu jest oprócz prezentacji dorobku artystycznego wymiana pomysłów oraz kultywowanie naszej tradycji narodowej związanej ze świętami Bożego Narodzenia.

Na scenie zaprezentowało się 52 uczestników w trzech kategorii wiekowyc z powiatów: konińskiego, kolskiego, tureckiego i słupeckiego. Komisja artystyczna w składzie: Mariusz Urbaniak- przewodniczący, Anna Ciesielka i Wojtek Kajzer postanowiła nagrodzić w kategorii I - szkoły podstawowe klasy 1-3: Łyskawa Ante, Ziemniak Aleksandra, Liczbińska Milena. W kategorii II - szkoły podstawowe klasy 4-6 Gostkowska Marta, Rybacka Michalina, Czerniejewska Maria. W kategorii III - szkoły podstawowe klasy 7-8 i gimnazja: Kowalewska Wiktoria, Żelichowska Kinga, Świderski Jakub.

Koordynatorem festiwalu jest Justyna Wysocka.

Fot. MDK w Koninie 

  • Konin. W MDK odbył się III Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MDK Konin,   festiwal piosenki światecznej,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.