Dzisiaj jest sobota 23 marca 2019, imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22163) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 7oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (0)Golina. Czekali i się doczekali. Radni podnieśli d ... (12)

Wyciek gazu w jednym z mieszkań na piątym osiedlu w Koninie

Dodano: 11.01.2019 08:51

Gaz w klatce. Wyciek gazu w jednym z mieszkań na piątym osiedlu w Koninie.

Dzisiaj po godzinie 7.00, na ul. 11 Listopada w Koninie, pojawiły się trzy wozy strażackie. W klatce jednego z bloków wyczuwalny był gaz. Mundurowi badali stężenie gazu specjalnym sprzętem.

Strażacy stwierdzili wyciek z butli przy jednej z kuchenek. Stężenie gazu w powietrzu nie zagrażało jednak bezpieczeństwu mieszkańców. Akcja zakończyła się po kilkunastu minutach. W tym czasie kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami na osiedlowych drogach.

  • Wyciek gazu w jednym z mieszkań na piątym osiedlu w Koninie
  • Wyciek gazu w jednym z mieszkań na piątym osiedlu w Koninie

autor: Mateusz Krzesiński 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   gaz w klatce,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

@wiesniak z alfa romeo Obecnie mamy do czynienia z pewnym paradoksem, bowiem więcej wieśniaków jest w miastach niż poza nimi. Dlaczego? Dlatego, że starsze pokolenie wychowane na wsi z dziada pradziada wymiera, o ile jeszcze można o nim mówić, młodzi wyjeżdżają albo za granicę, albo do innych miast, no bo co robić na wsi. A na wieś dla odmiany sprowadzają się mieszkańcy miast... A i faktem jest, że wypominanie przez jakiegoś blokowego szczura zakompleksionego (nie mylić z normalnymi Koninianami!) pochodzenia wiejskiego, zapominając przy tym jak jego szanowni rodzice, bądź dziadkowie przybyli z jakiejś wioski okolicznej, bądź co gorsza jeszcze dalszej (ludzie z różnych stron tu przybywali za pracą) jest co najmniej żałosne i nadaje się do niezwłocznego leczenia :D
Dodano: 11.01.2019 14:29    Przez: ~R.R.
Ale Ja (sąsiad z dołu) mam butle gazową i jak wyje...ie to pół bloku się rozwali, więc płać więcej i spróbuj dalej spać spokojnie
Dodano: 11.01.2019 11:18    Przez: ~sąsiad
@dobrze ci radze. najbardziej rozwalają mnie potomkowie wieśniaków z dziada pradziada, którzy przyjechali do "miasta" konina pracowac na łopacie, któzy to wyzywają mieszkańców okolicznych miejscowości twierdząc , że ci druszy sa wiekszymi wiesniakami, a zapominaja o tym ze kazdy z tych miastowych ma rodizne na wsi i jezdzi wpier..ac bogos w swieta do babki na wsi. Poziom idiotyzmu tych ludzi mnie przeraza. Mieszkaja w blochach m2 z dykty w jakims po komuszym miasteczku bez perspektyw ani dobrego klubu a czuja sie lepsi od ludzi z wlasnymi ogrodami, polami, lasami i wielkimi domami. Brawo! Brawo miastowi!
Dodano: 11.01.2019 13:53    Przez: ~wiesniak z alfa romeo
Dlatego zamawiając gaz pytajcie się czy firma ma koncesję z URE. Są paproki na rynku bez koncesji, którzy za dużej wagi do bezpieczeństwa nie przykładają. Ja mam przetestowaną jedną firmę, która bez sprawdzenia szczelności po podłączeniu butli z domu mi nie wyjdzie.
Dodano: 11.01.2019 11:35    Przez: ~margaretsj
Coś się działo w tym nudnym jak flaki z olejem Koninie,pewnie wszyscy w oknach,ło matko !
Dodano: 11.01.2019 11:35    Przez: ~Pyra

KOMENTARZE

LM jak TVN!
Dodano: 11.01.2019 11:05    Przez: ~123
Dobrze że mieli sprawny ten specjalny sprzęt :) ha ha ha. LM zatrudnia chyba ludzi z POlitycznego nadania.
Dodano: 11.01.2019 20:47    Przez: ~dwq
Ludzie, pamiętajcie o tym, że butla z gazem w mieszkaniu, to tykająca bomba.
Dodano: 11.01.2019 11:08    Przez: ~Gazprom
Boję się gazu i dlatego w mieszkaniu mam kuchenkę elektryczną i choć ponoszę wyższe koszty użytkowania, to jednak śpię spokojnie nie obawiając się wybuchu gazu.
Dodano: 11.01.2019 11:12    Przez: ~Energa
Ale Ja (sąsiad z dołu) mam butle gazową i jak wyje...ie to pół bloku się rozwali, więc płać więcej i spróbuj dalej spać spokojnie
Dodano: 11.01.2019 11:18    Przez: ~sąsiad
sąsiad, ja Ciebie rozumiem, u mnie w bloku mieszkają starsi ludzie, którzy o instalację gazową nie dbają i kiedyś może nastąpić tragedia, wszystko w rękach Boga.
Dodano: 11.01.2019 12:10    Przez: ~Butla gazowa
Dlatego zamawiając gaz pytajcie się czy firma ma koncesję z URE. Są paproki na rynku bez koncesji, którzy za dużej wagi do bezpieczeństwa nie przykładają. Ja mam przetestowaną jedną firmę, która bez sprawdzenia szczelności po podłączeniu butli z domu mi nie wyjdzie.
Dodano: 11.01.2019 11:35    Przez: ~margaretsj
Coś się działo w tym nudnym jak flaki z olejem Koninie,pewnie wszyscy w oknach,ło matko !
Dodano: 11.01.2019 11:35    Przez: ~Pyra
Wieśniaku, uszanuj mieszkańców Konina, bo ciągle będziesz tu przyjeżdzał i korzystał z usług różnych instytucji i placówek Służby Zdrowia.
Dodano: 11.01.2019 12:16    Przez: ~Dobrze ci radzę.
@dobrze ci radze. najbardziej rozwalają mnie potomkowie wieśniaków z dziada pradziada, którzy przyjechali do "miasta" konina pracowac na łopacie, któzy to wyzywają mieszkańców okolicznych miejscowości twierdząc , że ci druszy sa wiekszymi wiesniakami, a zapominaja o tym ze kazdy z tych miastowych ma rodizne na wsi i jezdzi wpier..ac bogos w swieta do babki na wsi. Poziom idiotyzmu tych ludzi mnie przeraza. Mieszkaja w blochach m2 z dykty w jakims po komuszym miasteczku bez perspektyw ani dobrego klubu a czuja sie lepsi od ludzi z wlasnymi ogrodami, polami, lasami i wielkimi domami. Brawo! Brawo miastowi!
Dodano: 11.01.2019 13:53    Przez: ~wiesniak z alfa romeo
@wiesniak z alfa romeo Obecnie mamy do czynienia z pewnym paradoksem, bowiem więcej wieśniaków jest w miastach niż poza nimi. Dlaczego? Dlatego, że starsze pokolenie wychowane na wsi z dziada pradziada wymiera, o ile jeszcze można o nim mówić, młodzi wyjeżdżają albo za granicę, albo do innych miast, no bo co robić na wsi. A na wieś dla odmiany sprowadzają się mieszkańcy miast... A i faktem jest, że wypominanie przez jakiegoś blokowego szczura zakompleksionego (nie mylić z normalnymi Koninianami!) pochodzenia wiejskiego, zapominając przy tym jak jego szanowni rodzice, bądź dziadkowie przybyli z jakiejś wioski okolicznej, bądź co gorsza jeszcze dalszej (ludzie z różnych stron tu przybywali za pracą) jest co najmniej żałosne i nadaje się do niezwłocznego leczenia :D
Dodano: 11.01.2019 14:29    Przez: ~R.R.
Wymieniajcie tą uszczelkę w butli i dobrze dokręcajcie wąż reduktora, wtedy nie będzie takich akcji.
Dodano: 11.01.2019 12:30    Przez: ~mieszkaniec
zakazac gazu w blokach
Dodano: 11.01.2019 12:31    Przez: ~lulu
to niech dociągną gaz ziemny. Wtedy se mogą zakazywać
Dodano: 11.01.2019 12:34    Przez: ~kowalski
ZAWSZE zakrecam zawór gazu w butki jak jej nie uzywam. ZAWSZE!
Dodano: 11.01.2019 13:58    Przez: ~21231231
Ciekawe jest ostatnie zdanie: W tym czasie kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami na osiedlowych drogach."... Wygląda na to, że w innym czasie takich utrudnień nie ma?To i tak cud, że trzy wozy strażackie zdołały tam dojechac, wjechać, podjechać jak najbliżej hehe... W tamtym rejonie są generalnie utrudnienia, jeden z pasów drogi jest w zasadzie notorycznie zajęty parkującymi autami, parkingów właściwie jak na lekarstwo, a jadące w przeciwnych kierunkach auta muszą bardzo uważać, by nie pocałować się lusterkami - ktoś kto projektował te drogi dojazdowe zrobił to zupełnie bez wyobraźni - chodniki szerokie, krawężniki wysokie, parkingów zdecydowanie za mało, a aut przybywa - pamietam czasy, gdy o szczyt bloku 11 Listopada 25 odbijałem piłką tenisową, by sobie poćwiczyć, a dzisiaj to niepojęte hehe. Pracuję w małym, starym niemieckim miasteczku, gdzie całe centrum, naprawdę duży obszar znajduje się nad dwupoziomowym, podziemnym parking ...
Dodano: 11.01.2019 16:30    Przez: ~Observer
Wczoraj cztery strzeże przy banku PKO. Co tam się działo?
Dodano: 11.01.2019 18:56    Przez: ~Gl
Straże*