Dzisiaj jest poniedziałek 24 czerwca 2019, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19539) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
29 / 23oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władze Koła będą sprawdzać i weryfikować deklaracj ... (0)Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...

Wyciek gazu w jednym z mieszkań na piątym osiedlu w Koninie

Dodano: 11.01.2019 08:51

Gaz w klatce. Wyciek gazu w jednym z mieszkań na piątym osiedlu w Koninie.

Dzisiaj po godzinie 7.00, na ul. 11 Listopada w Koninie, pojawiły się trzy wozy strażackie. W klatce jednego z bloków wyczuwalny był gaz. Mundurowi badali stężenie gazu specjalnym sprzętem.

Strażacy stwierdzili wyciek z butli przy jednej z kuchenek. Stężenie gazu w powietrzu nie zagrażało jednak bezpieczeństwu mieszkańców. Akcja zakończyła się po kilkunastu minutach. W tym czasie kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami na osiedlowych drogach.

  • Wyciek gazu w jednym z mieszkań na piątym osiedlu w Koninie
  • Wyciek gazu w jednym z mieszkań na piątym osiedlu w Koninie

autor: Mateusz Krzesiński 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   gaz w klatce,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

@wiesniak z alfa romeo Obecnie mamy do czynienia z pewnym paradoksem, bowiem więcej wieśniaków jest w miastach niż poza nimi. Dlaczego? Dlatego, że starsze pokolenie wychowane na wsi z dziada pradziada wymiera, o ile jeszcze można o nim mówić, młodzi wyjeżdżają albo za granicę, albo do innych miast, no bo co robić na wsi. A na wieś dla odmiany sprowadzają się mieszkańcy miast... A i faktem jest, że wypominanie przez jakiegoś blokowego szczura zakompleksionego (nie mylić z normalnymi Koninianami!) pochodzenia wiejskiego, zapominając przy tym jak jego szanowni rodzice, bądź dziadkowie przybyli z jakiejś wioski okolicznej, bądź co gorsza jeszcze dalszej (ludzie z różnych stron tu przybywali za pracą) jest co najmniej żałosne i nadaje się do niezwłocznego leczenia :D
Dodano: 11.01.2019 14:29    Przez: ~R.R.
Ale Ja (sąsiad z dołu) mam butle gazową i jak wyje...ie to pół bloku się rozwali, więc płać więcej i spróbuj dalej spać spokojnie
Dodano: 11.01.2019 11:18    Przez: ~sąsiad
@dobrze ci radze. najbardziej rozwalają mnie potomkowie wieśniaków z dziada pradziada, którzy przyjechali do "miasta" konina pracowac na łopacie, któzy to wyzywają mieszkańców okolicznych miejscowości twierdząc , że ci druszy sa wiekszymi wiesniakami, a zapominaja o tym ze kazdy z tych miastowych ma rodizne na wsi i jezdzi wpier..ac bogos w swieta do babki na wsi. Poziom idiotyzmu tych ludzi mnie przeraza. Mieszkaja w blochach m2 z dykty w jakims po komuszym miasteczku bez perspektyw ani dobrego klubu a czuja sie lepsi od ludzi z wlasnymi ogrodami, polami, lasami i wielkimi domami. Brawo! Brawo miastowi!
Dodano: 11.01.2019 13:53    Przez: ~wiesniak z alfa romeo
Dlatego zamawiając gaz pytajcie się czy firma ma koncesję z URE. Są paproki na rynku bez koncesji, którzy za dużej wagi do bezpieczeństwa nie przykładają. Ja mam przetestowaną jedną firmę, która bez sprawdzenia szczelności po podłączeniu butli z domu mi nie wyjdzie.
Dodano: 11.01.2019 11:35    Przez: ~margaretsj
Coś się działo w tym nudnym jak flaki z olejem Koninie,pewnie wszyscy w oknach,ło matko !
Dodano: 11.01.2019 11:35    Przez: ~Pyra

KOMENTARZE

LM jak TVN!
Dodano: 11.01.2019 11:05    Przez: ~123
Dobrze że mieli sprawny ten specjalny sprzęt :) ha ha ha. LM zatrudnia chyba ludzi z POlitycznego nadania.
Dodano: 11.01.2019 20:47    Przez: ~dwq
Ludzie, pamiętajcie o tym, że butla z gazem w mieszkaniu, to tykająca bomba.
Dodano: 11.01.2019 11:08    Przez: ~Gazprom
Boję się gazu i dlatego w mieszkaniu mam kuchenkę elektryczną i choć ponoszę wyższe koszty użytkowania, to jednak śpię spokojnie nie obawiając się wybuchu gazu.
Dodano: 11.01.2019 11:12    Przez: ~Energa
Ale Ja (sąsiad z dołu) mam butle gazową i jak wyje...ie to pół bloku się rozwali, więc płać więcej i spróbuj dalej spać spokojnie
Dodano: 11.01.2019 11:18    Przez: ~sąsiad
sąsiad, ja Ciebie rozumiem, u mnie w bloku mieszkają starsi ludzie, którzy o instalację gazową nie dbają i kiedyś może nastąpić tragedia, wszystko w rękach Boga.
Dodano: 11.01.2019 12:10    Przez: ~Butla gazowa
Dlatego zamawiając gaz pytajcie się czy firma ma koncesję z URE. Są paproki na rynku bez koncesji, którzy za dużej wagi do bezpieczeństwa nie przykładają. Ja mam przetestowaną jedną firmę, która bez sprawdzenia szczelności po podłączeniu butli z domu mi nie wyjdzie.
Dodano: 11.01.2019 11:35    Przez: ~margaretsj
Coś się działo w tym nudnym jak flaki z olejem Koninie,pewnie wszyscy w oknach,ło matko !
Dodano: 11.01.2019 11:35    Przez: ~Pyra
Wieśniaku, uszanuj mieszkańców Konina, bo ciągle będziesz tu przyjeżdzał i korzystał z usług różnych instytucji i placówek Służby Zdrowia.
Dodano: 11.01.2019 12:16    Przez: ~Dobrze ci radzę.
@dobrze ci radze. najbardziej rozwalają mnie potomkowie wieśniaków z dziada pradziada, którzy przyjechali do "miasta" konina pracowac na łopacie, któzy to wyzywają mieszkańców okolicznych miejscowości twierdząc , że ci druszy sa wiekszymi wiesniakami, a zapominaja o tym ze kazdy z tych miastowych ma rodizne na wsi i jezdzi wpier..ac bogos w swieta do babki na wsi. Poziom idiotyzmu tych ludzi mnie przeraza. Mieszkaja w blochach m2 z dykty w jakims po komuszym miasteczku bez perspektyw ani dobrego klubu a czuja sie lepsi od ludzi z wlasnymi ogrodami, polami, lasami i wielkimi domami. Brawo! Brawo miastowi!
Dodano: 11.01.2019 13:53    Przez: ~wiesniak z alfa romeo
@wiesniak z alfa romeo Obecnie mamy do czynienia z pewnym paradoksem, bowiem więcej wieśniaków jest w miastach niż poza nimi. Dlaczego? Dlatego, że starsze pokolenie wychowane na wsi z dziada pradziada wymiera, o ile jeszcze można o nim mówić, młodzi wyjeżdżają albo za granicę, albo do innych miast, no bo co robić na wsi. A na wieś dla odmiany sprowadzają się mieszkańcy miast... A i faktem jest, że wypominanie przez jakiegoś blokowego szczura zakompleksionego (nie mylić z normalnymi Koninianami!) pochodzenia wiejskiego, zapominając przy tym jak jego szanowni rodzice, bądź dziadkowie przybyli z jakiejś wioski okolicznej, bądź co gorsza jeszcze dalszej (ludzie z różnych stron tu przybywali za pracą) jest co najmniej żałosne i nadaje się do niezwłocznego leczenia :D
Dodano: 11.01.2019 14:29    Przez: ~R.R.
Wymieniajcie tą uszczelkę w butli i dobrze dokręcajcie wąż reduktora, wtedy nie będzie takich akcji.
Dodano: 11.01.2019 12:30    Przez: ~mieszkaniec
zakazac gazu w blokach
Dodano: 11.01.2019 12:31    Przez: ~lulu
to niech dociągną gaz ziemny. Wtedy se mogą zakazywać
Dodano: 11.01.2019 12:34    Przez: ~kowalski
ZAWSZE zakrecam zawór gazu w butki jak jej nie uzywam. ZAWSZE!
Dodano: 11.01.2019 13:58    Przez: ~21231231
Ciekawe jest ostatnie zdanie: W tym czasie kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami na osiedlowych drogach."... Wygląda na to, że w innym czasie takich utrudnień nie ma?To i tak cud, że trzy wozy strażackie zdołały tam dojechac, wjechać, podjechać jak najbliżej hehe... W tamtym rejonie są generalnie utrudnienia, jeden z pasów drogi jest w zasadzie notorycznie zajęty parkującymi autami, parkingów właściwie jak na lekarstwo, a jadące w przeciwnych kierunkach auta muszą bardzo uważać, by nie pocałować się lusterkami - ktoś kto projektował te drogi dojazdowe zrobił to zupełnie bez wyobraźni - chodniki szerokie, krawężniki wysokie, parkingów zdecydowanie za mało, a aut przybywa - pamietam czasy, gdy o szczyt bloku 11 Listopada 25 odbijałem piłką tenisową, by sobie poćwiczyć, a dzisiaj to niepojęte hehe. Pracuję w małym, starym niemieckim miasteczku, gdzie całe centrum, naprawdę duży obszar znajduje się nad dwupoziomowym, podziemnym parking ...
Dodano: 11.01.2019 16:30    Przez: ~Observer
Wczoraj cztery strzeże przy banku PKO. Co tam się działo?
Dodano: 11.01.2019 18:56    Przez: ~Gl
Straże*