Dzisiaj jest środa 20 lutego 2019, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21166) SPORT FORUM FIRMY (5296) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komuna ... (7)Obywatel Łotwy skazany za staranowanie bramek na a ... (10)

Koło. Burmistrz ogłasza 16 stycznia dniem żałoby w mieście

Dodano: 15.01.2019 14:50

Decyzją burmistrza Koła - Krzysztofa Witkowskiego, w związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, środa, 16 stycznia br. zostaje ogłoszona dniem żałoby na terenie miasta.

W tej sprawie w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Kole ukazało się stosowne zarządzenie. W dokumencie włodarz informuje o opuszczeniu do połowy masztu flagi miasta Koła na budynkach zajmowanych przez urząd oraz jednostki organizacyjne oraz odwołanie wszelkich miejskich imprez o charakterze rozrywkowym.

Burmistrz zwraca się z apelem do organizatorów imprez o charakterze rozrywkowym o ich odwołanie bądź ograniczenie.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Koło,   burmistrz,   Krzysztof Witkowski,   dzień żałoby,   Paweł Adamowicz,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Dlaczego te tragiczne wydarzenie jest wykorzystywane politycznie ?? przez różnych pop...ców ?
Dodano: 15.01.2019 16:31    Przez: ~Mundek
To zaczyna być chore....
Dodano: 15.01.2019 18:18    Przez: ~ChoraPL
To już przesada z tym Adamowiczem.Górnicy zginęli.Dziewczynki się spaliły,codziennie ginie wiele uczciwych ludzi ,dzieci,matek i ojców.To wszystkim oddajcie taki hołd.Co ma Koło do Gdańska pytam ?
Dodano: 15.01.2019 19:47    Przez: ~jolka
Cały kraj płacze, szloch się niesie na cały świat, to ni był człowiek a anioł.
Dodano: 15.01.2019 18:35    Przez: ~Gdańsk
Telewizji nie daje się oglądać, wszędzie Adamowicz.
Dodano: 16.01.2019 18:31    Przez: ~Telewidz

KOMENTARZE

BRAWO PANIE BURMISTRZU!
Dodano: 15.01.2019 15:28    Przez: ~stop PIS
Burmistrz z PO ?
Dodano: 15.01.2019 18:30    Przez: ~Tak ?
Popłakałem sie że wzruszenia.
Dodano: 15.01.2019 15:57    Przez: ~Józek
A ja ze śmiechu i nie tylko.
Dodano: 15.01.2019 16:06    Przez: ~alejaja
Loża tak kazała?
Dodano: 15.01.2019 16:07    Przez: ~ajwaj
Dlaczego te tragiczne wydarzenie jest wykorzystywane politycznie ?? przez różnych pop...ców ?
Dodano: 15.01.2019 16:31    Przez: ~Mundek
Można zbić niezły kapitał POlityczny na śmierci człowieka, każda okazja jest dobra dla oPOzycji.
Dodano: 15.01.2019 17:13    Przez: ~Wojtek
Zeby wszystkie bezmozgi pytaly.
Dodano: 15.01.2019 17:57    Przez: ~Q
bedzie swiętym beatyfikacja w moskwie pierwszego maja na placu defilad szkoda taki wielki ilu mial znajomych komunizm to wielka rodzina
Dodano: 15.01.2019 17:24    Przez: ~lenin
Do lenin- jednak jest to prawda co mówi o tobie moja znajoma: "Jesteś zrobiony o wpół do szóstej rano, na parapecie i to miękkim ...
Dodano: 15.01.2019 17:47    Przez: ~nina
Widać że ze wsi jestes i mało wiesz. Poziom zerówki.
Dodano: 15.01.2019 17:48    Przez: ~Mmm
Tacy właśnie jesteście świętojebliwi pisowcy co to w każdą niedzielę na mszy udając miłosiernych a chwilę później wiadomo co sobą reprezentujecie...
Dodano: 15.01.2019 23:32    Przez: ~Michał
A prostactwo prawicowe jak zwykle nie odpuszcza, jaki trzeba miec zryty leb zeby nie rozumiec takiej tragedii. jurek nie odchodz, nie zwracaj uwagi na szarancze.
Dodano: 15.01.2019 17:55    Przez: ~Q
Q nie wypowiadaj się lewaku .I nie wyzywaj ludzi.
Dodano: 15.01.2019 19:43    Przez: ~XD
To zaczyna być chore....
Dodano: 15.01.2019 18:18    Przez: ~ChoraPL
Lenin, ja myślę, że beatyfikacja na nowego świętego tym razem nie będzie w Moskwie, a w Tel Awivie
Dodano: 15.01.2019 18:28    Przez: ~HASKALA
Jeszcze trochę, a pomniki będą mu stawiać i ogłoszą świętym.
Dodano: 15.01.2019 18:33    Przez: ~Gdańsk
Jak karłowi l-mu z Żoliborza
Dodano: 15.01.2019 19:47    Przez: ~Pn
Byle nie z moich podatków. Q niech stawia nawet cztery ale za swoje
Dodano: 15.01.2019 19:50    Przez: ~ola
Pn do budy ale to już .Cebulę masz ???
Dodano: 15.01.2019 19:51    Przez: ~ewa
Pn sam jesteś karzeł siwiejący .Kaczyński przy tobie jak magnat wygląda.Nie zapominaj że cie znam
Dodano: 15.01.2019 19:53    Przez: ~ewa
ewa, wiem. Ale kiedyś pogardziłaś mną, dałaś mi kosza... teraz do Ciebie się nie przyznaję. NIE ZNAM CIĘ !!!
Dodano: 15.01.2019 20:02    Przez: ~Pn
Dziś zgłaszam do prokuratury pana pod nickiem Pn za sianie nienawiści
Dodano: 15.01.2019 20:35    Przez: ~CBA
Jest podejrzenie,że to ktoś zatrudniany przez LM.
Dodano: 16.01.2019 07:40    Przez: ~rutkosiu
Cały kraj płacze, szloch się niesie na cały świat, to ni był człowiek a anioł.
Dodano: 15.01.2019 18:35    Przez: ~Gdańsk
1 z 2
12>>