Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19025) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 19oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Firma radnej sejmiku prowadzi stację benzynową w Poznaniu?

Dodano: 23.01.2019 17:30

Jak informuje dzisiejsza Wyborcza. pl Poznań, radna sejmiku wielkopolskiego, Zofia Itman ma firmę, która zajmuje się prowadzeniem stacji Orlen w Poznaniu

Na stronie Wyborcza.pl Poznań można przeczytać, że „Zofia Itman, radna sejmiku wielkopolskiego z ramienia PiS, ostatnio bezrobotna, prowadzi w Poznaniu nową stację państwowego koncernu Orlen”. Chodzi o nowo otwartą stację przy ul. Hetmańskiej prowadzoną przez firmę Z. Itman. 

Zofia Itman w minionych latach prowadziła biuro posła PiS - Witolda Czarneckiego w Koninie. W minionej kadencji była wiceprzewodnicząca sejmiku wielkopolskiego z PiS. W obecnej kadencji sejmiku też jest radną. Poza tym udziela się w Klubie Gazety Polskiej, który ma siedzibą w Koninie przy ul. Błaszaka. To dzięki jej staraniom, gdy była radną miejską, jedno z rond w mieście, nazwano imieniem pary prezydenckiej, która zginęła w katastrofie smoleńskiej. 

- Wiem, że się o to starała, że podjęła wiele działań w tym kierunku już jakieś 2 lata temu, informowała mnie o tym, że takie działania podjęła – mówi o tym Witold Czarnecki, poseł PiS z okręgu konińsko – gnieźnieńskiego i odsyła do Z. Itman po szczegółowe informacje na temat jej nowej działalności. - Na stacji nie byłem - dodaje. 

Próbujemy się kontaktować z radną, aby uzyskać więcej informacji, ale jak do tej pory, bezskutecznie.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Zofia Itman,   radna sejmiku,   stacja benzynowa,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pokora praca umiar 😲 tak brzmiały hasła polityków PiS...i co wy na to.? Gdzie wasza skromność umiar .Jestescie pazerni na kasę, stanowiska, zaszczyty. Nie macie prawa oceniać poprzednie rzady jestescie tacy sami.
Dodano: 23.01.2019 18:29    Przez: ~😐
Wcześniej Zofia miała zarejestrowaną działalność na ul. Błaszaka 2 tam gdzie Klub Gazety Polskiej (lokal od miasta). Pytam... JAKIM PRAWEM???!!!
Dodano: 23.01.2019 19:02    Przez: ~PYTAM???!!!
Trzeba się najpierw zapisać do PIS, żeby dostać w ajencje taką stacje!!!
Dodano: 23.01.2019 18:55    Przez: ~wrrr!!!!
To sie nie wydaje tylko tak jest.
Dodano: 23.01.2019 18:30    Przez: ~Miś
A gdzie służba ojczyznie ideałom wierze. Puste słowa przed wyborami pełne gęby frazesów mieliście. Kłamczuchy
Dodano: 23.01.2019 21:02    Przez: ~Koniec PiS

KOMENTARZE

Pokora praca umiar 😲 tak brzmiały hasła polityków PiS...i co wy na to.? Gdzie wasza skromność umiar .Jestescie pazerni na kasę, stanowiska, zaszczyty. Nie macie prawa oceniać poprzednie rzady jestescie tacy sami.
Dodano: 23.01.2019 18:29    Przez: ~😐
Tacy sami? Chyba zartujesz. Zarzucali PO afere Amber a sami zrobili Get Backa 3x wiekszego. Pomijam arnie Pisiewiczy z programu KORYTO plus czy 2 paniusie od Glapinskiego zarabiajace 5x tyle, co premier czy prezydent. PO moze i jadło ośmiorniczki... pojedyncze sztuki ale DOJNA zmiana je ich cale.... wagony.... Dlugo by wymieniac grzechy pazwrnosci, obzarstwa etc...
Dodano: 23.01.2019 20:32    Przez: ~Pn
Ale afera,a od 1 lutego stare komuchy,żeby was kły rozbolały wszystkich jak na komendę.
Dodano: 24.01.2019 08:08    Przez: ~poszołwon
O ile dobrze widzę to ta Pani przesiadła się ze starej Toyoty Yaris wartej z 2-3 tysięcy do nowego BMW wartego z 200-300 tysięcy. Chyba zapiszę się do PIS.
Dodano: 24.01.2019 12:12    Przez: ~Killer
Ościsłowo?????
Dodano: 24.01.2019 16:05    Przez: ~???????.
Ciekawe co na to Jarek?
Dodano: 24.01.2019 19:08    Przez: ~Ja
Jakie Pani Zofia Itman ma wykształcenie, czy ma chociaż maturę? Wykształcenie pani Zofii owiane jest wielką tajemnicą?????? Dlaczego??????
Dodano: 25.01.2019 10:13    Przez: ~tak zapytam???????????
O jej a Ilu z PO prowadzi przychodnie które też są Państwowe i co ?
Dodano: 23.01.2019 18:30    Przez: ~sasa
A MIAŁO BYĆ INACZEJ!
Dodano: 23.01.2019 19:15    Przez: ~wrk**w
Przychodnie w Polsce są prywatne,czyż nie.
Dodano: 23.01.2019 21:06    Przez: ~moi
Przychodnie nie są państwowe, są prywatne i muszą się starać o umowę z NFZ.
Dodano: 23.01.2019 22:59    Przez: ~qwerty
Ościsłowo!!!!!!
Dodano: 24.01.2019 15:13    Przez: ~?????
jest do wzięcia stacja Orlen na Spółdzielców,kto chętny?
Dodano: 23.01.2019 18:48    Przez: ~Qń
Trzeba się najpierw zapisać do PIS, żeby dostać w ajencje taką stacje!!!
Dodano: 23.01.2019 18:55    Przez: ~wrrr!!!!
To jest mój podpis.
Dodano: 24.01.2019 16:04    Przez: ~Qń
pewno otworzyla dzalolnosc gospodarcza.
Dodano: 23.01.2019 18:51    Przez: ~mast
Tak otworzyła i gdzie tu sensacja. Co z tego że orlen, byle Kowalski może też prowadzić taką stację
Dodano: 24.01.2019 10:01    Przez: ~ythtjt
A to tak każdy, zwłaszcza ostatnio bezrobotny - czyli bez kapitału, może sobie stację paliw państwowego koncernu prowadzić? To ciekawe.
Dodano: 24.01.2019 16:43    Przez: ~strapiony wnuś
Wcześniej Zofia miała zarejestrowaną działalność na ul. Błaszaka 2 tam gdzie Klub Gazety Polskiej (lokal od miasta). Pytam... JAKIM PRAWEM???!!!
Dodano: 23.01.2019 19:02    Przez: ~PYTAM???!!!
To chyba jest bezprawne.
Dodano: 23.01.2019 20:47    Przez: ~Bilon
@Bilon - na razie im wolno ale zapewne odpowiednie sluzvy w odpowiednim czasie zapukaja do icg drzwi o 6 rano...
Dodano: 23.01.2019 20:53    Przez: ~Pn
A jakim prawem nie?lokal wynajmowany działalność zarejestrowana, żal kilku osobom. Każdy ma prawo do prywatnej działalności, nawet polityk. Nagonka może trwać, pewnie pasuje kilku osobom. Powodzenia w zazdrości i zawiści :)
Dodano: 23.01.2019 23:11    Przez: ~hehehe suarez
nadal to działalność tam jest zarejestrowana
Dodano: 24.01.2019 12:02    Przez: ~Koninianka
I co w tym złego, że polityk prowadzi działalność gospodarczą ?
Dodano: 23.01.2019 19:04    Przez: ~Symp. PiS
ano to drogi sympatyku,że albo kariera polityczna,albo działalność
Dodano: 23.01.2019 20:05    Przez: ~podatnik
Odcieli id Koryta Plus to trza inaczej kombinowac...
Dodano: 23.01.2019 20:33    Przez: ~Pn
Nie no lepiej niech kradnie niech nic nie robi niech oszykuje i wyprzedaje majatek panstwowy. Zal sciska ze kobieta ma lep do interesow. Tej kobiety sie boi zarowno prawica i lewica. Ona jest jak Zelazna Dama steuktur pis w wielkopolsce kazdy ja szanuje a pluja na nia bo sie jej boja. Ona jedna walczy ona powinna byc poslem. Zasluguje na to chocbyb przez wzglad na czustosc inuczciwosc. Nie kradnie nie oszukuie lecz Ciezko pracuje!!!! Najlepszy wynik ciekawe kto tu miesza czyzby 2 baranki z Poznania. Heheh wynik przerazil?? Slusznie kazdy wie ze Zofia jest jedyna godna
Dodano: 24.01.2019 00:28    Przez: ~Asia
Szeptala na uszko Jarusiowibi nic nie wskurala. Zelazna Dama to byla ale inna Pani - w Anglii.
Dodano: 24.01.2019 09:39    Przez: ~Pn
Podatnik. A co ty na to albo lekarz albo przewodniczacy rady pasuje Ci? Konin to moloch to jedno wielkie bagno i dziadostwo
Dodano: 24.01.2019 19:24    Przez: ~Lusia
W polityka PiS-u trzeba uderzyć i kto to robi ?
Dodano: 23.01.2019 19:05    Przez: ~Symp. PiS
Tak jakboni wala w opozycje.
Dodano: 23.01.2019 20:34    Przez: ~Pn
Do Asia...czyli Zosia wzruszasz się sama pisząc o sobie te brednie😁
Dodano: 24.01.2019 07:30    Przez: ~😁
Dla Redaktorów LM autorytetami są TVN i Gazeta Wyborcza ?
Dodano: 23.01.2019 19:07    Przez: ~Symp. PiS
Z artykułu wynika ,że to nie potwierdzone informacje, o takich informacjach mówi się ploty lub pomówienia !!! Szczyt dziennikarstwa ! Tak trzymać i nie popuszczać !! nawet wybitnym autorom Lm
Dodano: 23.01.2019 19:35    Przez: ~Erwin
Erwin hejterze, to są potwierdzone informacje!
Dodano: 23.01.2019 19:40    Przez: ~qqq
Do qqq - z artykułu to nie wynika ,że to potwierdzona informacja- nie jestem hejterem !!! grzeszysz !!!Jeżeli to prawda - nic z tego nie wynika , każdy z czegoś musi żyć !!!
Dodano: 23.01.2019 19:46    Przez: ~Erwin
Erwin, tak Zofia Itman musi żyć z przynależności partyjnej do PISu, a miało być inaczej ha,ha :)
Dodano: 23.01.2019 20:04    Przez: ~qqq
No przeciez nie tvpis... z toralnie nachalna propaganda.
Dodano: 23.01.2019 20:34    Przez: ~Pn
Każdy może otworzyć .Zobaczcie ile wsród PO jest prywatnych gabinetów i innej działalnośći
Dodano: 23.01.2019 19:09    Przez: ~coralgol
Prokuratura jest podporządkowana - dobrej zmiany - do roboty !!!
Dodano: 23.01.2019 19:37    Przez: ~Kali
Kali na razie szukaja hakow na opozycje. Blizej wyborów wyciągna o 6 rano kakiegos Gawlosia czy kogos podobnego...
Dodano: 23.01.2019 20:55    Przez: ~Pn
I KOlejny artykul LMu robiacemy laske PO zeby wybic sie haha...ale czego sie spodziewac po ty calym KOryto Team. Ale czego innego mozna sie bylo po PO spodziewac jak wyciaganie brudow innych,PO trupach do celu.A moze jakis artykul bedzie o jakims draniu PO ? Jest ich wielu.Ale LM MADE IN PO woec niczego sie nie spodziewam.
Dodano: 23.01.2019 19:21    Przez: ~Tusk♡Macron
Skoro o Korycie yo zapewne masz na mysli program KORYTO Plus, z ktorego czerpia misiewicze pl...?
Dodano: 23.01.2019 20:36    Przez: ~Pn
Pn nie powtarzaj się miałeś słownik kupić,weź się wykaż artykuł wyżej tam ci o odkrywce piszą
Dodano: 23.01.2019 20:54    Przez: ~xd
@xd - a cos merytorycznego i na temat potrafisz skrobnac, czy juz nie?
Dodano: 23.01.2019 20:56    Przez: ~Pn
Wszyscy mają równe prawa ale nie wyborcy PiS a tym bardziej członkowie partii prawa i sprawiedliwości! Im niczego nie wolno. Zwłaszcza kiedy jest to zgodne z prawem bo przecież to pisiory!!!Ta mowa nienawiści jest straszna! Co chcecie tym uzyskać? Chcecie aby Polacy nie angażowali się w politykę, bo kiedy to zrobią niczego im nie będzie można robić, zarabiać, pracować, otwierać swoich działalności gospodarczych! WTF lepiej pracować w spółkach miejskich to jak większość członków platformy obywatelskiej i SLD?
Dodano: 23.01.2019 21:05    Przez: ~Lemingi :)
Do Lemingi..ale się Zofia rozpisała...😁Wzruszyłam się
Dodano: 23.01.2019 21:31    Przez: ~😁😁😁
Smiej sie glupia. Kazdy wie co robi Po i co chce ludziom zabrac prawda ze usuniecie 500 ze sklepy w niedziele beda otwarte ??? W niemczech sa zawsze zamkniete i co nikt nie mowi nie narzeka. Ale to kest totalna nagonka na pis i to prawdziwa mowa nienawisci. Tvn jak zawsze klamie
Dodano: 24.01.2019 00:31    Przez: ~Sorki
@Lemingi :) - nie. Lepiej pracoeac jako Pisiewicze i zrec z Koryta Plus tonami.
Dodano: 24.01.2019 09:42    Przez: ~Pn
@Sorki - patologia powinna pracowac jak inni krajanie.
Dodano: 24.01.2019 09:42    Przez: ~Pn
1 z 4
1234>>