Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2019, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19670) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od juniora do żaka. Wyniki zespołów z okręgu w woj ... (4)Fioletowe wzgórze nad Wartą. Tylko rozpuścić oczy ...

Koło. Tegoroczny finał WOŚP przyniósł rekord. Sztab się rozliczył

Dodano: 26.01.2019 08:10

Tegoroczny Finał WOŚP w Kole przyniósł prawdziwy rekord. Ostateczna kwota to 125.700,89 złotych.

W tym roku, podczas kwesty do puszek 185 wolontariuszy oraz przy licytacji udało się zebrać 121.324,15 zł. Dokładnie 18 stycznia Członkowie Kolskiego Sztabu udali się do siedziby Fundacji Jurka Owsiaka w Warszawie rozliczyć kolskie datki. Przekazali także zebraną obcą walutę – po przeliczeniu, o wartości 976,74 zł PL. W sumie ogólnej trzeba jeszcze uwzględnić kwotę 3.400 zł., która została zebrana z wpisowego do biegu „Policz się z cukrzycą”.

Podczas 27 Finału WOŚP zebrano kwotę 125.700,89 zł. Dokładnie 24 stycznia Sztab otrzymał taką informację z warszawskiej Fundacji. Wkrótce przyjdzie pisemne rozliczenie zbiórki, a wtedy kolski sztab, spełniwszy swą rolę związaną z organizacją tegorocznego finału, ulegnie rozwiązaniu.

Członkowie kolskiego sztabu dziękują wszystkim zaangażowanym: wolontariuszom, sponsorom, przyjaciołom przedsięwzięcia. Każdemu, kto dołożył swój grosz do tego dzieła pomocy.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP Koło,   kolski sztab,   finał 2019,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Czy WOŚP ma zgodę rodziców , tych dzieci ( niepełnoletnich)których zbierali/ą pieniądze ?? Czy prokurator tym się zajmie??? Czy prawo jest równe dla wszystkich tak czy nie ??? Jestem przeciw WOŚP !! ., która łamie obowiązujące przepisy w kraju !! czy prokuratora ma opaskę temidy ?/ Dlaczego to jest akceptowane przez władze ???? Dlaczego rodzina Owsiaków żyją jak książęta ?? na koszt społeczeństwa !!! dlaczego odpowiedzialni za przestrzeganie prawa to tolerują ??
Dodano: 26.01.2019 18:35    Przez: ~Obywatel
do- Q- nie wiem jak cię nazwać - ofiaro propagandy !!! nie umiejący samodzielnie ocenić fakty !! WOŚP Owsiaka jest też negatywnie oceniana !! przez ludzi jak i z lewicy czy prawicy !!!! Nie oceniaj negatywnie Osoby które dostawają 500 plus !!! Każdy sądzi według siebie !!!
Dodano: 27.01.2019 14:00    Przez: ~Kali
Kali przybij "piątkę".
Dodano: 27.01.2019 16:27    Przez: ~Nic
Kali ma rację, Q jak zwykle błądzi.
Dodano: 27.01.2019 16:29    Przez: ~Nic
do- Ewy- a tym kim jesteś aby oceniać drugiego człowieka ? który ma inne poglądy na WOŚP ? Za Kogo TY się Masz ? Po komentarzu wynika ,że jesteś "Null"????
Dodano: 27.01.2019 09:01    Przez: ~Kali

KOMENTARZE

Jaka część z zebranych pieniędzy zostanie przekazana do spółek Złoty Melon i Ćwiartka Cała - Może ktoś podejmie temat i napisze na stronie ??? Ciekawe czy ktoś tą wiedzę ze zbierających ma ???
Dodano: 26.01.2019 09:02    Przez: ~Mundek
Co to jest mundek ??? Na 100 % jakieś prastare cos tylko co ???
Dodano: 26.01.2019 10:09    Przez: ~Nie mam pojęcia
Mundek to Edmund, a ten egzemplarz to typowy lewak, człowiek nie wierzący w Boga, który mu dał życie i który kiedyś mu to życie zabierze.
Dodano: 26.01.2019 11:54    Przez: ~Wierzący
... bez focha radujmy się dalej... . Jednak każdy ma swoją cenę???
Dodano: 26.01.2019 22:31    Przez: ~ofierze
Konin ile ostatecznie zabrał bo chyba nie było info? Mam nadzieję, że rekord pobity.
Dodano: 26.01.2019 09:52    Przez: ~Gl
Przecież co roku jest rekord, o co tobie chodzi?
Dodano: 26.01.2019 11:09    Przez: ~M
Pamiętajmy kim jest J. Owsiak, to człowiek lewicy, człowiek, który nie wierzy w Boga, a co taki człowiek jest wart ?
Dodano: 26.01.2019 12:38    Przez: ~Nic !
Ludzie nie dzielą się na lewica -prawica, wierzący i niewierzący, tylko mądrzy lub głupi oraz dobrzy i źli. Pan Jerzy Owsiak na pewno należy do grupy mądry i dobry. I wart wiele więcej niż niejeden ,,wierzący''. Tyle.
Dodano: 26.01.2019 12:45    Przez: ~ga-ya
Do Nic: sądząc po twoich wypocinach należysz do grupy tych co udają wierzących, a nie znają i nie przestrzegają DEKALOGU. Mało tego nie wiedzą co to jest ten DEKALOG. O przykazaniu 8-mym i miłości to na pewno nie słyszałeś. Warto więc abyś zapoznał się z BIBLIĄ i dopiero potem zabierał głos na tym forum.
Dodano: 26.01.2019 16:05    Przez: ~ministrant
@Nic !- tyle co Jurek zrobil dla blizbiego ty nawet primika nie zrobiles i nie zrobis. Jurek to czyny a ty?? Marny belkot...
Dodano: 26.01.2019 16:44    Przez: ~Pn
Co ma wspólnego wierzący z niewierzącym ?
Dodano: 26.01.2019 16:54    Przez: ~Nic !
Człowiek wierzący jest dzieckiem Boga, zaś niewierzący jest dzieckiem diabła.
Dodano: 26.01.2019 16:56    Przez: ~Tak
I Ty to mówisz?? Brak słów żeby wchodzic z Tobą w polemikę, ale jeśli Ty taki wierzący to powinieneś wiedzieć, że tak samo wierzący, jak i niewierzący są dziećmi bożymi. I prędzej niewierzący Owsiak dostąpi nieba, niż ograniczony, zawistny i "nibywierzący" Ty!!!
Dodano: 26.01.2019 17:43    Przez: ~Tadziu
Jak rozumiem, to ty "Tadziu" będziesz decydował kto wejdzie do Nieba a kto nie, a ja głupi myślałem, że to Pan Jezus o tym decyduje ?
Dodano: 26.01.2019 18:58    Przez: ~Ale zbłądziłem ?
Nie zbłądzileś. Nie ja będę o Tym decydował, a "NAJWYŻSZY" w niebiosach. Jedynym kryterium wejścia tam bedzie to jakim się jest człowiekiem tutaj i ile dobrego zrobiło się dla bliźnich... A Ty Nic, i inni szkalujący co ostatnio dobrego zrobiliście???
Dodano: 27.01.2019 10:33    Przez: ~Tadziu
Owsiak więcej pomógł niż ten wymyślony przez cwaniaków bóg.
Dodano: 27.01.2019 12:46    Przez: ~Q
Skoro kościół taki dobry, to dlaczego pomaga murzynom w Afryce, a nie swoim w POlsce?
Dodano: 26.01.2019 16:37    Przez: ~m
Pewnie dlatego że jest tam mnóstwo ubogich, potrzebujących dzieci bożych...
Dodano: 27.01.2019 10:37    Przez: ~Tadziu
Nawet gdyby Jurek brał 10% kwoty zebranej to i tak mu sie to bardziej należy niż cokolwiek tej pisowskiej bandzie nieudaczników z caritasem i Rydzykiem na czele
Dodano: 26.01.2019 17:00    Przez: ~Uuuu
A dlaczego ma Owsiak brac skoro jest podobno akacja charytatywna? poprostu omamil polskie spoleczenstwo choc niektorzy juz przejrzeli na oczy.
Dodano: 26.01.2019 17:18    Przez: ~antyPiS
Domniemam, a to domniemanie graniczy niemal z pewnością, że kasa przeznaczona na WOŚP umniejszyła wpływy z tacy i oby o taką samą wartość jaką zebrał Jurek. Bez pozdrowień dla sługusów kościola.
Dodano: 27.01.2019 05:36    Przez: ~rokita
https://www.youtube.com/watch?v=aCF
Dodano: 26.01.2019 17:16    Przez: ~M..k
Czy WOŚP ma zgodę rodziców , tych dzieci ( niepełnoletnich)których zbierali/ą pieniądze ?? Czy prokurator tym się zajmie??? Czy prawo jest równe dla wszystkich tak czy nie ??? Jestem przeciw WOŚP !! ., która łamie obowiązujące przepisy w kraju !! czy prokuratora ma opaskę temidy ?/ Dlaczego to jest akceptowane przez władze ???? Dlaczego rodzina Owsiaków żyją jak książęta ?? na koszt społeczeństwa !!! dlaczego odpowiedzialni za przestrzeganie prawa to tolerują ??
Dodano: 26.01.2019 18:35    Przez: ~Obywatel
..żyją jak książęta?? Czy Lenin był skromnym człowiekiem przejętym maluczkimi?
Dodano: 26.01.2019 22:35    Przez: ~wersja dla plebsu
Poza tym że jesteś PRYMITYWEM I PROSTAKIEM nic nie rozumiejącym, to jeszcze domniemam że jesteś sługusem tych wypasionych klech(szeroko rozumianych), którzy żyją za polskiego podatnika kasę. Zważ co robi obecny reżym z tym szambem z torunia i ile kasy-także twojej tam przekazuje.
Dodano: 27.01.2019 05:41    Przez: ~rokita
obatelu co ty bredzisz o prawie. skoro osobnik w randze prezydenta łamie prawo-ustawę zasadniczą to o jakim ty prawie piszesz?
Dodano: 27.01.2019 05:43    Przez: ~pipi
Lewacy, nosicie koszulki na swoich lewackich torsach z napisem KONSTYTUCJA ?
Dodano: 27.01.2019 16:26    Przez: ~Lechu W.
....a kim ty jesteś ''Nic '', ażeby osądzać Owsiaka? Spójrz w lustro i zastanów się, co ty sobą reprezentujesz?
Dodano: 26.01.2019 22:51    Przez: ~Ewa
do- Ewy- a tym kim jesteś aby oceniać drugiego człowieka ? który ma inne poglądy na WOŚP ? Za Kogo TY się Masz ? Po komentarzu wynika ,że jesteś "Null"????
Dodano: 27.01.2019 09:01    Przez: ~Kali
Oj kali. Ewa nie osądza- czytaj ze zrozumieniem. Prosi tylko by Ci wszystkowiedzący, osądzający spojrzeli w lustro zanim zaczną szkalować innych
Dodano: 27.01.2019 10:27    Przez: ~Tadziu
Kali przybij "piątkę".
Dodano: 27.01.2019 16:27    Przez: ~Nic
https://www.youtube.com/watch?v=GnV
Dodano: 27.01.2019 12:28    Przez: ~Mundek
Brawo Orkiestra, zbierajcie i pomagajcie, nie zwracajcie uwagi na prawicowych niedorozwoi umysłowych, którzy za 500 plus pójdą nawet za faszystami.
Dodano: 27.01.2019 12:44    Przez: ~Q
do- Q- nie wiem jak cię nazwać - ofiaro propagandy !!! nie umiejący samodzielnie ocenić fakty !! WOŚP Owsiaka jest też negatywnie oceniana !! przez ludzi jak i z lewicy czy prawicy !!!! Nie oceniaj negatywnie Osoby które dostawają 500 plus !!! Każdy sądzi według siebie !!!
Dodano: 27.01.2019 14:00    Przez: ~Kali
Kali ma rację, Q jak zwykle błądzi.
Dodano: 27.01.2019 16:29    Przez: ~Nic
1 z 2
12>>