Dzisiaj jest sobota 24 sierpnia 2019, imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19134) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Miejscy radni i włodarze Konina dostali krzyżówki do rozwiązania

Dodano: 7.02.2019 14:13

Kolejna niespodzianka dla radnych i prezydentów Konina. Tym razem otrzymali krzyżówki do rozwiązania.

To prawdopodobnie ciąg dalszy tajemniczej akcji pod kryptonimem #zróbmytorazem. Kolorowe koperty z hasłami zachęcającymi do kreatywności i wspólnego działania, miejscy radni znaleźli już na styczniowej sesji. Niektórzy z zaciekawieniem i zainteresowaniem zaglądali do tajemniczych kopert. Wyzwanie nr 2 to krzyżówka. Z wypełnionej krzyżówki powstanie hasło, które należy zapamiętać. A po rozwiązaniu następuje zachęta „przygotuj się na kolejne działanie”.

Krzyżówki zostały przekazane radnym przez biuro rady, a do prezydenta Konina i jego zastępców trafiły przez  sekretariat. W zadaniach jest obietnica ciągu dalszego. Radni i włodarze Konina przygotujcie się więc na wspólne działanie! #zróbmytorazem

 

  • Miejscy radni i włodarze Konina dostali krzyżówki do rozwiązania

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koperty sesja,   zróbmy to razem,   radni Konin,   krzyżówka,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

ALE JAJA! zamiast zajmowac sie sprawami WAŻNYMI oni w czasie pracy rozwiązują jakies lewackie krzyżóweczki. W TYM mieście, KTÓRE TAK POTRZEBUJE POMOCY! skandal! ciekawe kiedy lewaki skasuja ten post. Jakby mój szef zobaczył ze zajmuje sie takimi bzdetamiw czasie pracy to by mnie wykopał za brame. Ale na panstwówce wszystko wolno. Ostatni gasi światło. to miastyo nie ma juz szans na nic.
Dodano: 7.02.2019 14:49    Przez: ~emigrujcie póki możecie
No jak widać zabawa trwa w najlepsze i przy okazji trening w przyjmowaniu kopert PO-d stołem.Pomysł dobry,bo trening czyni mistrza.
Dodano: 7.02.2019 14:51    Przez: ~aferał
To jest skandal !!! Za moje i innych podatników pieniądze urządzają sobie takie rozrywki w czasie pracy. Nie za to podatnicy im płacimy,tylko za to by działali !
Dodano: 7.02.2019 16:06    Przez: ~Weźcie się do roboty !!!
Młodzież w koninie, nigdy nie zginie, tylko wyjedzie :)
Dodano: 7.02.2019 15:04    Przez: ~Oj tam, ale stołki pozostan
Czy to jest wiadomość dnia, a może tygodnia... Czy w redakcji nie stać na karmienie czytelników bardziej godnymi informacjami!
Dodano: 7.02.2019 15:36    Przez: ~Felek Stankiewicz

KOMENTARZE

Ciekawe czy lokalni politycy potrafili rozwiązać krzyżówkę ??
Dodano: 07.02.2019 14:40    Przez: ~Mn
Drodzy mieszkańcy Konina to jest test kogo wybraliśmy do Rady i Władz Miasta.
Dodano: 07.02.2019 16:13    Przez: ~Rafał
POlityków samorządowych wybraliśmy, oni się bawią, a miasto upada.
Dodano: 07.02.2019 17:52    Przez: ~Mieszkaniec
Pasozyty czuja sie tak bezkarni że resztki mózgu in sie lasują żulia i ruja.
Dodano: 07.02.2019 19:48    Przez: ~Mix
11 poziomo co stefan spożywał w czasie ruji a-szczaw,b-fasolke po bretońsku,c-mirabelki
Dodano: 07.02.2019 19:55    Przez: ~Daniel
Trochę podpowiem - hasło brzmi: Młodzież w Koninie . Jeśli to rzeczywiście działania młodych to gorąco popieram chęci działania, ale forma słaba.
Dodano: 07.02.2019 22:22    Przez: ~bb
ALE JAJA! zamiast zajmowac sie sprawami WAŻNYMI oni w czasie pracy rozwiązują jakies lewackie krzyżóweczki. W TYM mieście, KTÓRE TAK POTRZEBUJE POMOCY! skandal! ciekawe kiedy lewaki skasuja ten post. Jakby mój szef zobaczył ze zajmuje sie takimi bzdetamiw czasie pracy to by mnie wykopał za brame. Ale na panstwówce wszystko wolno. Ostatni gasi światło. to miastyo nie ma juz szans na nic.
Dodano: 07.02.2019 14:49    Przez: ~emigrujcie póki możecie
To jest skandal !!! Za moje i innych podatników pieniądze urządzają sobie takie rozrywki w czasie pracy. Nie za to podatnicy im płacimy,tylko za to by działali !
Dodano: 07.02.2019 16:06    Przez: ~Weźcie się do roboty !!!
to jest trening intelektualny dla radnych...
Dodano: 08.02.2019 07:40    Przez: ~mmm
No jak widać zabawa trwa w najlepsze i przy okazji trening w przyjmowaniu kopert PO-d stołem.Pomysł dobry,bo trening czyni mistrza.
Dodano: 07.02.2019 14:51    Przez: ~aferał
POlitycy PO nie biorą kopert, tym bardziej zawartości w tych kopertach, POlitycy PO to nieskazitelni ludzie ?
Dodano: 07.02.2019 15:37    Przez: ~POd stołem
WIadomo kto za tym stoi.. Wielcy przegrani ostatnich wyborow samorządowych.
Dodano: 07.02.2019 14:52    Przez: ~izzy
No chodzi Ci o PO?
Dodano: 07.02.2019 15:17    Przez: ~Pis
Młodzież w koninie, nigdy nie zginie, tylko wyjedzie :)
Dodano: 07.02.2019 15:04    Przez: ~Oj tam, ale stołki pozostan
Ostoją Konina są emeryci i renciści, do tego doprowadziły rządy lewicy, młodych mamy w Koninie jak na lekarstwo, ale i ci wyjadą za Prezydentury Pana Korytkowskiego i jego ekipy.
Dodano: 07.02.2019 15:40    Przez: ~Tak myślę
Czy to jest wiadomość dnia, a może tygodnia... Czy w redakcji nie stać na karmienie czytelników bardziej godnymi informacjami!
Dodano: 07.02.2019 15:36    Przez: ~Felek Stankiewicz
To jest PO prostu kpina z wyborców. Niech wezmą się do poważnej roboty na rzecz miasta i mieszkańców a nie zajmują się p***rołami.
Dodano: 07.02.2019 16:01    Przez: ~Niezadowolony wyborca
Nie oczekujmy zbyt wiele od zasiedzialego towarzystwa wzajemnej adoracji
Dodano: 07.02.2019 16:31    Przez: ~Lud wyprany z marzeń
Czy synkowie z piedestalu sobie poradzili ? A moze we trzech razem coś rozwiązali
Dodano: 07.02.2019 16:33    Przez: ~Lwoś
Kpina, pytam kto za to płaci bo jako mieszkaniec Konina od zawsze nie wyrażam zgody na marnowanie moich pieniedzy.
Dodano: 07.02.2019 16:50    Przez: ~ko3
1 z 3
123>>