Dzisiaj jest wtorek 26 stycznia 2021, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17878) SPORT FORUM FIRMY (5575) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szachiści zagrają dla WOŚP. Można się zapisywać i ... (0)Konin gotów by sięgać po pieniądze na sprawiedliwą ... (0)

Dobrego składu się nie zmienia. Grodziec ma nowego wicewójta

Dodano: 11.02.2019 09:16
Źródło: LM.pl

Gmina Grodziec ma nie tylko nowego wójta, ale też wicewójta. Został nim Radosław Perczyński.

Współpracowali już w poprzedniej kadencji. Kiedy Mariusz Woźniak był przewodniczącym Rady Gminy w Grodźcu, Radosław Perczyński był jej wiceprzewodniczącym. Teraz jako wójt, Mariusz Woźniak powołał Radosława Perczyńskiego na swojego zastępcę.

- Dobrego i sprawdzonego składu się nie zmienia, stąd taka a nie inna decyzja – podkreśla wójt Grodźca. - Nasza dotychczasowa, wieloletnia współpraca dała wymierne korzyści w postaci wielu przedsięwzięć zrealizowanych na terenie gminy Grodziec. Efekty naszej pracy były doskonale widoczne, przede wszystkim podczas ostatniej kadencji samorządu, kiedy oboje zasiadaliśmy w radzie gminy. Wierzę zatem, że w nowych dla siebie rolach będziemy tak samo zgodni i skuteczni, jak miało to miejsce do tej pory – dodaje.

Radosław Perczyński jest samorządowcem od 2010 roku. W kadencji 2010-14 był radnym i zasiadał w komisji rolnictwa, leśnictwa i ochrony środowiska. Natomiast w poprzedniej kadencji (2014-18) pracował w komisji samorządu, budżetu i porządku publicznego. Zasilał też szeregi jednostki OSP Lądek i był członkiem komisji rewizyjnej Stowarzyszenia „Razem dla Szkół”, prowadzącym szkoły niepubliczne w gminie Grodziec. Do czasu objęcia funkcji wicewójta zajmował stanowisko kierownicze w sektorze prywatnym.

fot. UG Grodziec

  • Dobrego składu się nie zmienia. Grodziec ma nowego wicewójta

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A niech się młody dorabia. Zostać wójtem to jedyna szansa na zarobki na poziomie europejskim. Dalej to już tylko w Niemczech należy szukać pensji 10 tys miesięcznie
Dodano: 11.02.2019 10:04    Przez: ~K

KOMENTARZE

A niech się młody dorabia. Zostać wójtem to jedyna szansa na zarobki na poziomie europejskim. Dalej to już tylko w Niemczech należy szukać pensji 10 tys miesięcznie
Dodano: 11.02.2019 10:04    Przez: ~K
Ale konkretnie jakie doświadczenie w zarządzaniu ma ten pan skoro ma współzarządzać gminą? Kierownikiem w sektorze prywatnym można być mając własną jednoosobowa działalność i chadzac do pracy w garniturze a w samej pracy przebierać się i normalnie robić wiec być kierownikiem a kierownikiem.
Dodano: 11.02.2019 10:48    Przez: ~Dokładniej
Jeżeli tak, to chyba dobrze. Zna pracę od podstaw
Dodano: 11.02.2019 11:55    Przez: ~Zzz
Taka kolejka była na tą fuchę że głowa boli....był nawet ktoś z Kramsk city, który już był kiedyś na tym samym stanowisku ale widać wójtowi bliższa koszula ciału jak to się popularnie mówi... ile będzie zarabiał ten wiceminister bo to jest ciekawa kwestia dla opinii publicznej..a ona jak się nie naje tą informacją to nie będzie spokojnie spać
Dodano: 11.02.2019 14:12    Przez: ~Gregor
Powodzenia Radosław.
Dodano: 11.02.2019 16:48    Przez: ~FC PG

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.