Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17487) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino ... (0)Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (2)

Przytulanka dla wcześniaka. Kramsk i Wilczyn walczą w konkursie

Dodano: 21.02.2019 09:43
Źródło: LM.pl

Zabawki o łącznej wartości 4000 zł wygrać można w konkursie fundacji Kolorowy Świat. Swoje przytulanki na konkurs wysłały przedszkola z Kramska i Wilczyna.

,,Przytulanka dla Wcześniaka" to konkurs organizowany przez fundację Kolorowy Świat. Polega na stworzeniu przez przedszkolaków maskotki dla wcześniaków i noworodków zagrożonych zaburzeniami rozwoju - podopiecznych Ośrodka Otulinka. - Praca powinna być bezpieczna dla dziecka, wykonana z tkaniny, włóczki, dzianiny, nie powinna być wypełniona substancjami szkodliwymi, ani łatwo psującymi się - czytamy w opisie konkursu. - Ideą konkursu ,,Przytulanka dla Wcześniaka" jest kształtowanie w najmłodszym pokoleniu postawy otwartości na problemy drugiego człowieka, pokazanie jak niezmiernie ważne i potrzebne jest otoczenie troską, życzliwością oraz dobrocią osób słabszych. 

W tegorocznej edycji konkursu wziąć udział postanowiły dwie placówki z powiatu konińskiego - Przedszkole Gminne w Kramsku i Gminne Przedszkole ,,Bajka" w Wilczynie. Teraz ich maskotki rywalizują w konkursie na jak największą liczbę polubień na Facebooku. Przedszkole z Kramska zebrało ich do tej pory 293, co daje aktualnie dwunaste miejsce, a przedszkole z Wilczyna - 185, co przekłada się na 31. miejsce. Najwięcej polubień ma w tym momencie Niepubliczne Przedszkole ,,Artystyczny Zakątek" z Mszany Dolnej - 662.

 

Wszystko może się jednak jeszcze zmienić, głosowanie trwa bowiem do 28 lutego. Przedszkole, którego maskotka do tego czasu zbierze najwięcej polubień, otrzyma nagrodę w postaci zabawek o łącznej wartości 4000 zł. - Zachęcamy do oddawania głosu na przytulankę Przedszkola ,,Bajka" - czytamy na oficjalnym profilu Urzędu Gminy w Wilczynie.   autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.