Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18759) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Mały pies w głębokiej studni. Strażacy wyciągnęli czworonoga

Dodano: 4.03.2019 12:11

Do studni o głębokości ok. 18 metrów, wpadł mały pies. Przy użyciu sprzętu wysokościowego, strażacy wyciągnęli czworonoga. 

W sobotę, 2 marca, tuż po godz. 9.00, strażacy zostali wezwani do nietypowego zdarzenia w miejscowości Paprocin, gmina Sompolno.  Do studni o głębokości ok. 18 metrów, wpadł nieduży pies. Aby uratować czworonoga, przy użyciu sprzętu do ratownictwa wysokościowego, do środka wszedł ratownik. Psa udało się wyciągnąć z głębokiej studni. Nie wiadomo, jak tam się dostał. Uratowany pies wrócił do właściciela.

W ratowaniu psa brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 1 w Koninie oraz druhowie z OSP Sompolno.

Fot. JRG 1 w Koninie 

  • Mały pies w głębokiej studni. Strażacy wyciągnęli czworonoga
  • Mały pies w głębokiej studni. Strażacy wyciągnęli czworonoga

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pies w studni,   Paprocin,   straż pożarna Konin,   JRG1,   OSP Sompolno,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ciekawe jak była zabezpieczona ta studia...a gdyby dzieci się tam bawiły...
Dodano: 4.03.2019 13:41    Przez: ~Tom
Czy zabezpieczeniem ktoś się juz zajął czy czekamy na ludzką ofiarę? Dla strazaków ukłon.
Dodano: 4.03.2019 15:03    Przez: ~abc
jak z tlenem na 18 m przy tak wąskiej studni? super ze pies przezyl.
Dodano: 4.03.2019 13:45    Przez: ~asd
Detektyw ,który poszukiwał zaginionego podaje ,że to niestety on.
Dodano: 4.03.2019 12:59    Przez: ~szkoda człowieka
Czy nieodpowiedzialny właściciel niezabezpieczonej studni poniesie spore koszty całej akcji ?
Dodano: 4.03.2019 15:52    Przez: ~Kundel

KOMENTARZE

Radość wielka z uratowanego kundla, a z Warty w Poznaniu wyłowiono zwłoki topielca, być może zaginionego studenta spod Turku i nikt się tym nie przejmuje. Pies ważniejszy od człowieka, co za czasy nastały ?
Dodano: 04.03.2019 12:23    Przez: ~Człowiek
Detektyw ,który poszukiwał zaginionego podaje ,że to niestety on.
Dodano: 04.03.2019 12:59    Przez: ~szkoda człowieka
Brawo to mi się podoba tak trzymać bardzo mi sie to podoba brawo
Dodano: 04.03.2019 13:20    Przez: ~Pn
Lepiej ratować psa niż takiego "człowieka" z umysłem ameby jak ty
Dodano: 05.03.2019 22:41    Przez: ~Nick
Pies w studni, słowa napisał Marcin Wolski, a piosenkę wykonuje Stefan Friedman.
Dodano: 04.03.2019 12:33    Przez: ~Polecam
Teraz właściciel kundla powinien zapłacić za pracę Straży Pożarnej .
Dodano: 04.03.2019 12:42    Przez: ~kyllgryll
a ty nie powinieneś wychodzić ze swojej piwnicy i odciąć sobie internet żeby nie pisać dyrdymałów w sieci
Dodano: 05.03.2019 09:34    Przez: ~nick
Sryllgryll to kundel
Dodano: 05.03.2019 22:41    Przez: ~TakaPrawda
Ciekawe jak była zabezpieczona ta studia...a gdyby dzieci się tam bawiły...
Dodano: 04.03.2019 13:41    Przez: ~Tom
Czy zabezpieczeniem ktoś się juz zajął czy czekamy na ludzką ofiarę? Dla strazaków ukłon.
Dodano: 04.03.2019 15:03    Przez: ~abc
jak z tlenem na 18 m przy tak wąskiej studni? super ze pies przezyl.
Dodano: 04.03.2019 13:45    Przez: ~asd
Czy nieodpowiedzialny właściciel niezabezpieczonej studni poniesie spore koszty całej akcji ?
Dodano: 04.03.2019 15:52    Przez: ~Kundel
Właściciel psa powinien ponieść koszty. Nie kopie się studni u kogoś na podwórku.
Dodano: 05.03.2019 09:08    Przez: ~912
Znając życie pewnie nie, tak samo jak nikt nie ponosi odpowiedzialności za podpalanie traw i nieużytków
Dodano: 05.03.2019 17:36    Przez: ~zawiedziony
to chyba york tylko tak bardzo zarośnięty, że mu nawet oczu nie widać, ani uszów, jak on mógł zobaczyć studnię. z całym szacunkiem, winić tylko właścicieli.
Dodano: 04.03.2019 20:29    Przez: ~zniesmaczona
A u mnie w Starym Mieście takie psy i koty są codziennie rozjeżdżane przez pędzące ulicą samochody 100km/h w terenie zabudowanym - ul. Lisiecka. I nic nie można z tym zrobic...
Dodano: 05.03.2019 05:37    Przez: ~J.K.
Trzymać psa na smyczy.
Dodano: 05.03.2019 09:09    Przez: ~912
Na łańcuchu przy budzie.
Dodano: 05.03.2019 10:24    Przez: ~Pies w studni
Najlepiej nie posiadać psa wcale... i jest święty spokój.
Dodano: 05.03.2019 18:04    Przez: ~PO CO MI TO ?
Dobrze, że nie duży pies w płytkiej studni.
Dodano: 06.03.2019 10:09    Przez: ~Ha ha
ostatnio wszyscy przejmują się tylko psami, ciągłe posty o psach a nie widzę postów o biednych rodzinach i bezdomnych, a na stronach takich jak te nie piszą o uratowanych ludziach tylko wielki rozgłos, niedługo psy będą nami rządzić niczym w planecie małp