Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościElegancki i schludny krój dla personelu hotelowego wizytówką firmy

Elegancki i schludny krój dla personelu hotelowego wizytówką firmy

Materiał promocyjny

Dodano:
Elegancki i schludny krój dla personelu hotelowego wizytówką firmy

Hotel to nie tylko elegancki budynek, wyróżniająca się aranżacja wnętrz oraz stylowe wyposażenie. Na wrażenia z pobytu w danym miejscu będzie miał ogromny wpływ personel obsługujący gości. Każda osoba pracująca w hotelu niezależnie od stanowiska jest jego reprezentantem. Wygląd personelu jest zatem jednym z pierwszych elementów, na którą odwiedzający zwracają uwagę. Dlatego też warto postarać się, aby był on jak najbardziej profesjonalny i odpowiadał wizerunkowi firmy. Elegancki i schludny strój powinien wyróżniać nie tylko menadżera czy pracowników recepcji, ale również pokojówki, portierów oraz pozostałych pracowników kadry.

O profesjonalnym podejściu świadczy schludny strój

Profesjonalizm zawsze przejawia się w dbałości o najmniejsze detale. Goście hotelowi przykładają uwagę do szczegółów, dobrze przemyślana całość świadczy także o prestiżu miejsca. Klasa i styl, którą wyróżnia się dobrze ubrana kadra przekłada się na standard hotelu. Strój każdego pracownika powinien być przyjemny dla oka, nieprzesadnie wyróżniający się. Elegancja obsługi świadczy o jej wysokich kwalifikacjach. Schludny strój oznacza dokładne dbanie o czystość w hotelu, dlatego zadbany personel stanowi bardzo ważny aspekt w odbiorze miejsca przez gości. Szczególnie istotna jest wysoka jakość materiałów, z których wykonana jest odzież dla personelu hotelowego. Odzież uszyta z wysokogatunkowych tkanin prezentuje się gustownie i nienagannie. Jest to element wyróżniający, ale jest również bardzo ważny z punktu widzenia pracownika.

Wygoda i wytrzymałość odzieży hotelowej

Dbałość o pracownika świadczy o marce, dbanie o komfort obsługi przekłada się bezpośrednio na ich nastrój i podejście do pracy. Hotel łączy w sobie wiele różnych stanowisk pracy, od wysoko wykwalifikowanej kadry biurowej, przez recepcję, portierów, pokojówki, personel sprzątający, obsługę SPA, po pracowników restauracji. Każdy z nich powinien posiadać odpowiednio dobrany strój odpowiadający wizerunkowi marki. Jednak przede wszystkim ma on zapewnić wygodę podczas całego dnia pracy. Wytrzymałość materiałów wynika z ich wysokiej jakości, dobranych do konkretnych warunków. Gatunkowe materiały gwarantują perfekcyjny wygląd odzieży przez długi czas.

Indywidualne kroje dla managera i pozostałej kadry

Ubrania służbowe pełnią kluczową funkcję wyróżniając poszczególne grupy hotelowego personelu. W związku z dużą liczbą różnych stanowisk warto odznaczyć je poprzez różnice w stroju. Cała koncepcja powinna być jednolita w swoim charakterze. Taka unifikacja ułatwia życie hotelowym gościom. Uniform hotelowy pozwoli rozeznać się w tym, z jakim problemem można podejść do konkretnej osoby. Menadżera hotelu wyróżnia zawsze największa elegancja i formalność wizerunku, jako osobę na najwyższym stanowisku. Niedobranie stroju do figury negatywnie odbije się z kolei na wizerunku pracownika, co może być odbierane przez gości jako brak profesjonalizmu. Im wyższej klasy hotel, tym bardziej przykłada do tego uwagę. Indywidualne dopasowanie odzieży pracowników, niezależnie od rangi stanowiska, cechuje placówki o najwyższym standardzie.

Podkreśl prestiż hotelu

Dbałość o każdy szczegół wyróżnia najlepsze hotele na świecie. Ujednolicenie wizerunku pracowników hotelu, wybranie stroju eleganckiego i schludnego to znaczący krok do podniesienia standardu i lepszej oceny odwiedzających. W sklepie internetowym kupujfartucha.pl znajdziesz najwyższej klasy i jakości odzież dla całego personelu. Bogata oferta sprosta najbardziej wymagającym klientom. Odzież ta wyróżnia się wyjątkową elegancją i trwałością. Ogromnym atutem wizerunkowym jest dodanie haftu z logo hotelu. Zlecając wyszycie go na uniformach, zwróć uwagę, aby było widoczne, ale dyskretne. Nie rzucające się jaskrawo w oczy, a będące eleganckim dodatkiem, niczym subtelna biżuteria.

Czytaj więcej na temat:hotel, praca
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole