Dzisiaj jest niedziela 25 lipca 2021, imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15679) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 21oC
Jutropogoda
24 / 20oC
Pojutrzepogoda
24 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
#RazemDlaCypisa. Charytatywny Piknik Hiphopowy w p ... (2)Dorośli żeglarze na łódkach dla dzieci. Regaty na ... (0)

Borowo. Pożar w budynku gospodarczym. Groziło wybuchem

Dodano: 5.04.2019 14:26

Ponad 30 strażaków zmagało się z pożarem budynku gospodarczego w Borowie, gmina Krzymów. Groziło wybuchem.

Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Koninie wpłynęło 4 kwietnia około godz. 15.00. Pożar zajął dach, poddasze budynku gospodarczo - garażowego, a także część dołu. W trakcie prowadzonych działań ustalono, że na parterze, w strefie ognia, znajdują się dwie butle z gazami technicznymi, w tym jedna z tlenem i druga z acetylenem. Strażacy po wcześniejszym schłodzeniu butli oraz ze względu na nieszczelny zawór butli acetylenowej, wynieśli je z budynku i umieścili w przygotowanym zbiorniku
z wodą w bezpiecznej strefie celem ciągłego schładzania. Temperaturę butli kontrolowano z bezpiecznej odległości kamerą termowizyjną. Dalsze działania ratowników polegały na rozebraniu części ściany poddasza, która groziła zawaleniem.

Działaniami kierował zastępca naczelnika wydziału operacyjno – szkoleniowego st. kpt. Piotr Szafrański.  W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Brzeźno, OSP Paprotnia i OSP Krzymów.

Fot. PSP Konin 

 

 

  • Borowo. Pożar w budynku gospodarczym. Groziło wybuchem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   pożar w Borowie,   gmina Krzymów,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ogień potrafi wyrządzić straszne zniszczenia i strawić dorobek całego życia. Tylko współczuć pogorzelcom, czy budynki były ubezpieczone ?
Dodano: 05.04.2019 16:05    Przez: ~K-n
Art. 54 - Wolność słowa 1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej. "TO ZNACZY? Wolność słowa, wyrażana bezpośrednio lub poprzez środki przekazu, jest tradycyjną wolnością konstytucyjną. Artykuł 54 gwarantuje trzy odrębne choć powiązane ze sobą wolności: wolność wyrażania swoich poglądów, wolność pozyskiwania informacji oraz wolność rozpowszechniania informacji. Wyrażenie „pogląd” należy w tym wypadku rozumieć jak najszerzej, jako wyrażanie osobistych ocen, prezentowanie opinii czy przypuszczeń, informowanie o faktach etc. Wolność ta ma zastosowanie zarówno w sferze publicznej jak i prywatnej (choć szczególnego znaczenia nabiera na gruncie przestrzeni publicznej, ży ...
Dodano: 05.04.2019 20:26    Przez: ~cenzura na LM
Zal patrzec.mam nadzieje ze gmina i mieszkancy pomoga no i proboszcz....bog zaplac.pozdr.
Dodano: 06.04.2019 09:21    Przez: ~Mmm

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.