Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18712) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Rychwał. Na budynku szkoły zainstalowano czujnik powietrza

Dodano: 26.04.2019 11:14
Źródło: LM.pl

Mieszkańcy Rychwała mogą kontrolować poziom zanieczyszczenia powietrza. Od wczoraj działa tam specjalny czujnik.

Urządzenie zostało zainstalowane na budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Konińskiej w Rychwale. Jak informuje Stefan Dziamara, burmistrz Rychwała, czujnik mierzy poziom zanieczyszczenia powietrza, ale też temperaturę, wilgotność i ciśnienie. Wszystkie pomiary są dostępne online.

Można je sprawdzać na stronie internetowej airly.eu/map/pl#52.07286,18.16521, ale możliwe jest też pobranie aplikacji na smartfona.

fot. facebook

  • Rychwał. Na budynku szkoły zainstalowano czujnik powietrza

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Burmistrz Rychwała popiera strajk nauczycieli z ZNP, wiadomo lewica trzyma się razem.
Dodano: 26.04.2019 11:23    Przez: ~Lewica to zło
SBek dziamara zamontował czujnik. Naprawdę, niewątpliwie jest to niesamowity sukces. Rychwał wybiera starą dobrą komunę, czad się tam zatrzymał. Śmierdzi SBecja z daleka, nie potrzebny jest czujnik.
Dodano: 26.04.2019 12:35    Przez: ~Dzierżyński
Dlaczego towarzysz Stefan Dziamara jest promowany na LM-ie ?
Dodano: 26.04.2019 12:07    Przez: ~MO
on jest cały czerwony
Dodano: 26.04.2019 20:51    Przez: ~Pała
tak to samo zauważyłem dlaczego S. Dziamara -były funkcjonariusz SB jest promowany na LM (zapewne lewica na 100% lub ma udziały w redakcji czy ten miernik ma pomiar różnych gazów, bo coś mi gazem komuchowatym zaleciało. Miernik stacjonarny nic nie daje musi być mobilny lecz Gminy Rychwał na to nie stać bo taki to kosztuje okolo120 ty s rocznie(samochód ,obsługa , miernik, legalizacja) to jest tylko dla szpanu, kolejna strata pieniędzy. tak to komuchy tracą ludzi -publiczne pieniądze . Ludzie macie krótka pamięć co ten człowiek robił ile szkodził .rozumie ze w Rychwale to sa ludzie miłosierni i to mu wybaczyli .
Dodano: 26.04.2019 12:30    Przez: ~xxx
Super. Brawo. To kolejna, pożyteczna rzecz w Rychwale. Dzięki temu, każdy będzie mógł się naocznie przekonać, jakie są skutki palenia w piecu byle czym. Mam nadzieję , że kolejnym krokiem będzie nakładanie kar na notorycznych trucicieli. Pora skończyć z pobłażliwością, bo ci ludzie sprzedają nam nowotwory.
Dodano: 26.04.2019 12:45    Przez: ~Meszkaniec
W UM pracujesz, jesteś urzędnikiem Burmistrza ?
Dodano: 26.04.2019 13:11    Przez: ~Klakier
Nie, to ja!!!!
Dodano: 26.04.2019 13:14    Przez: ~ Dziamar
BRAWO STEFAN! NIECH RZYJE KOMÓNA JAK ZA STARYCH DOBRYCH LATA pod stołem w Rychwałku dalej idą grubiutkie łapówki i plan okrągłego stołu w postaci zniszczenia i sprzedaży CAŁĘGO MAJĄTKU RYCHWAŁA wykonany w 110% :)Gratuluję i pozdrawiam, człowiek Zdzisława
Dodano: 26.04.2019 16:15    Przez: ~No pomysl kto
Nie polecam ! firmy budowlanej TomBud Bąk
Dodano: 26.04.2019 20:49    Przez: ~Zawiedzona
Czujnik na pewno potrzebny bo już nie ma pilniejszych rzeczy do zrobienia, a do powiatu nie ma jak dojechać. PKS gminne to wycieczki gminno-poznawcze.
Dodano: 29.04.2019 22:30    Przez: ~xyz.