Dzisiaj jest wtorek 25 czerwca 2019, imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20140) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 21oC
Jutropogoda
30 / 18oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Konin. Pożar w wieżowcu. Strażacy uratowali 93-letnią kobietę

Dodano: 2.05.2019 12:13
Źródło: LM.pl

Nocny pożar w wieżowcu przy ul. Tuwima w Koninie. Strażakom udało się uratować życie 93-letniej kobiecie.

Pożar na drugim piętrze wieżowca przy ul. Tuwima pojawił się 1 maja tuż przed godz. 3.00. Po przybyciu na miejsce straży pożarnej stwierdzono, że ogień wydobywał się już z okien mieszkania. Mundurowi zabezpieczeni w sprzęt ochronny, wyważyli drzwi i weszli do silnie zadymionego mieszkania. Przy drzwiach wyjściowych leżała nieprzytomna kobieta, którą natychmiast wyniesiono na zewnątrz i udzielono jej kwalifikowanej pierwszej pomocy.

- Poszkodowana została przekazana przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przetransportował ją do szpitala – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

W akcji gaśniczej brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Chorzeń. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane.

fot. KM PSP Konin

  • Konin. Pożar w wieżowcu. Strażacy uratowali 93-letnią kobietę
  • Konin. Pożar w wieżowcu. Strażacy uratowali 93-letnią kobietę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo dla strażakow
Dodano: 2.05.2019 12:34    Przez: ~Mieszkaniec tuwima
starość jest "piekna"ale smuta człowiek pozostawiony sam często schorowany i bez opieki zdrówka dla Pani
Dodano: 2.05.2019 13:08    Przez: ~ewa
Brawo dla OSP Chorzen!!! Zawsze można na nich liczyc
Dodano: 2.05.2019 14:58    Przez: ~OSP
Są ale nie u nich się paliło. Taka znieczulica jest w całej Polsce , obok ciebie też tylko rozejżyj się tj. trochę dalej niż Twój nos.
Dodano: 2.05.2019 19:30    Przez: ~Bartez z Konina.
Brak słów na te wasze komentarze...
Dodano: 2.05.2019 22:23    Przez: ~Brak słów na te wasze koment

KOMENTARZE

Brawo dla strażakow
Dodano: 02.05.2019 12:34    Przez: ~Mieszkaniec tuwima
Brawo straż pod rządami PiS zawsze można na nich liczyć. Wcześniej bywało różnie. Niech żyje Polska!
Dodano: 02.05.2019 17:07    Przez: ~Gajowy
starość jest "piekna"ale smuta człowiek pozostawiony sam często schorowany i bez opieki zdrówka dla Pani
Dodano: 02.05.2019 13:08    Przez: ~ewa
Brawo dla OSP Chorzen!!! Zawsze można na nich liczyc
Dodano: 02.05.2019 14:58    Przez: ~OSP
Od 80 lat powinno być zabronione mieszkanie samemu bo narażają nie tylko siebie lecz mieszkańców, sąsiadów i otoczenie...
Dodano: 02.05.2019 17:43    Przez: ~79 latek
a w tym wieżowcu mieszkała tylko ta 93- letnia kobieta??? Sąsiadów nie było???
Dodano: 02.05.2019 17:56    Przez: ~kkk
Są ale nie u nich się paliło. Taka znieczulica jest w całej Polsce , obok ciebie też tylko rozejżyj się tj. trochę dalej niż Twój nos.
Dodano: 02.05.2019 19:30    Przez: ~Bartez z Konina.
Właśnie sąsiedzi zawiadomili i ja uratowali.Lepiej takich rzeczy nie komentujecie skoro nie byliście przy tym (ja wiem co tam było)
Dodano: 02.05.2019 20:22    Przez: ~Sąsiadka M
Sąsiedzi oglądali tv - jak się zrobiło ciepło to sobie smażyli placki na sufitach - myśleli ogłupieni tv , że cuda się zdarzają i im się poszczęściło.
Dodano: 02.05.2019 21:23    Przez: ~Wiesiu
Zawieźli kobietke na SOR i pewno na krzesełku 12 godzin siedziała.
Dodano: 02.05.2019 22:09    Przez: ~M
Brak słów na te wasze komentarze...
Dodano: 02.05.2019 22:23    Przez: ~Brak słów na te wasze koment
Tak - bezrozumni i inne nacje nie mogą pojąć, że parkingi nie buduje się na czas jarmarku który jest raz na miesiąc obok nich, podobnie drogi osiedlowe i inne nie przewidziały podróży "kierowcy powietrza" - przykładów durnego myślenia można podawać bez końca. No i na SORze - ludzie ze sraczką, gorączką czy katarkiem blokują kolejki a potem krytykują system. Mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to elebaratu mało.
Dodano: 03.05.2019 20:31    Przez: ~Janko z Bobrowa
Na mojej klatce śmierdzi znieczulicą. Dobrze że się nie paliło.
Dodano: 03.05.2019 22:04    Przez: ~lokator
TAKĄ MAMY OPIEKĘ ,ŻE KRZYCZĄ JAK DO SZPITALA ,A ZA OPIEKĘ OPLĄTY PO 300 ZŁ ,NA DOBĘ . LEPIEJ DO LICHENIA ,I MYŚLEĆ O ANIOŁACH , NIŻ ZAJĄC SIĘ PROBLEMEM . ...