Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17635) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (4)

Rozdawali biało-czerwone chorągiewki na miejskim targowisku

Dodano: 2.05.2019 13:05
Źródło: LM.pl

Pół tysiąca biało-czerwonych chorągiewek, rozdali mieszkańcom Konina członkowie Klubu Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

Jak co roku, przedstawiciele KGP w sposób specjalny uczcili Święto Flagi. Tym razem pojawili się oni na miejskim targowisku przy ul. 11 Listopada. Tam, rozdawali mieszkańcom papierowe chorągiewki, a dzieciom słodyczne. Jak podkreśla radna Krystyna Leśniewska, jednocześnie przewodnicząca KGP im. M. i L. Kaczyńskich, 500 chorągiewek wystarczyło zaledwie na godzinę.

Akcja odbyła się po raz piąty.

fot. KGP im. M. i L. Kaczyńskich 

Rozdawali biało-czerwone chorągiewki na miejskim targowisku
Slajd 1/10

Rozdawali biało-czerwone chorągiewki na miejskim targowisku

slajd 1 z 10

Pół tysiąca biało-czerwonych chorągiewek, rozdali mieszkańcom Konina członkowie Klubu Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

Rozdawali biało-czerwone chorągiewki na miejskim targowisku

slajd 2 z 10

Pół tysiąca biało-czerwonych chorągiewek, rozdali mieszkańcom Konina członkowie Klubu Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

Rozdawali biało-czerwone chorągiewki na miejskim targowisku

slajd 3 z 10

Pół tysiąca biało-czerwonych chorągiewek, rozdali mieszkańcom Konina członkowie Klubu Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

Rozdawali biało-czerwone chorągiewki na miejskim targowisku

slajd 4 z 10

Pół tysiąca biało-czerwonych chorągiewek, rozdali mieszkańcom Konina członkowie Klubu Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

Rozdawali biało-czerwone chorągiewki na miejskim targowisku

slajd 5 z 10

Pół tysiąca biało-czerwonych chorągiewek, rozdali mieszkańcom Konina członkowie Klubu Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

Rozdawali biało-czerwone chorągiewki na miejskim targowisku

slajd 6 z 10

Pół tysiąca biało-czerwonych chorągiewek, rozdali mieszkańcom Konina członkowie Klubu Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

Rozdawali biało-czerwone chorągiewki na miejskim targowisku

slajd 7 z 10

Pół tysiąca biało-czerwonych chorągiewek, rozdali mieszkańcom Konina członkowie Klubu Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

Rozdawali biało-czerwone chorągiewki na miejskim targowisku

slajd 8 z 10

Pół tysiąca biało-czerwonych chorągiewek, rozdali mieszkańcom Konina członkowie Klubu Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

Rozdawali biało-czerwone chorągiewki na miejskim targowisku

slajd 9 z 10

Pół tysiąca biało-czerwonych chorągiewek, rozdali mieszkańcom Konina członkowie Klubu Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kpina kupowac w Niemieckim sklepie Polskie flagi !!!!!!!!!
Dodano: 2.05.2019 14:50    Przez: ~Glupota
Dostałem na bazarze Polską flage. Jestem z tego dumny. Akcja na medal
Dodano: 2.05.2019 17:01    Przez: ~Assss
PANI radna Leśniewska - czy zadała Pani podczas sesji jedno pytanie? Czy milczy Pani jak koleżanka Pani Jaworska. To jest reprezentacja.
Dodano: 2.05.2019 15:21    Przez: ~Reprezentacja
A gdzie Pani Radna z Laskowca ????
Dodano: 2.05.2019 15:05    Przez: ~.....
Jak tak można przecież Zosia umie tylko brać a nie rozdawać.Taka naftowa persona ma flagi rozdawać -niesłychane.
Dodano: 2.05.2019 18:30    Przez: ~klub

KOMENTARZE

nie wysilili się z tymi chorągiewkami. Co za twory te kluby, PiSem wali na odległość!!! Pokochali Unie, choć wcześniej Adryjan bełkotał gdzieś na wsi o wyimaginowanej wspólnocie, a ciemny lud kupuje te brednie!!! Pokochali pensje w euro Broszka, ta z gupawym uśmiechem od oświaty ...
Dodano: 02.05.2019 13:29    Przez: ~zażenowany
Zażenowany w twoim zapewne wisi niemiecka xd
Dodano: 02.05.2019 13:47    Przez: ~ewa
Na swoim Orlenie Zosia też rozdawała? W tym PiS sami milionerzy w tej dobrej dla nich zmianie
Dodano: 02.05.2019 17:54    Przez: ~Jaro dwie wieże
Jak tak można przecież Zosia umie tylko brać a nie rozdawać.Taka naftowa persona ma flagi rozdawać -niesłychane.
Dodano: 02.05.2019 18:30    Przez: ~klub
Bardzo dobrze ale nauczycieli to ja tam nie widzę
Dodano: 03.05.2019 07:27    Przez: ~Pn
500 flag z papieru po 1 Zł to 500 zł i do kosza.Lepiej było kupić w Lidlu 33 flagi polskie do powieszenia na balkonie czy w oknie.Ktoś nie myśli.
Dodano: 02.05.2019 14:15    Przez: ~Oki
Kpina kupowac w Niemieckim sklepie Polskie flagi !!!!!!!!!
Dodano: 02.05.2019 14:50    Przez: ~Glupota
Kpina to kupować cokolwiek w Lidlu. Chwalą się, że kupują w Polsce towar i potem eksportują, ale kto na końcu najwięcej zarobi? Lidl czy dostawca? Nie chodzi o to czy sklep jest niemiecki czy francuski. Chodzi o to, że skoro sami produkujemy to jedzenie, wozimy, sklep buduje polska firma, kasjera też jeszcze z Polski a nie Ukrainy to na co nam Pan Niemiec, Francuz, Anglik? Tylko do robienia zysku na obrocie. Jego przewaga była tylko 1: miał kapitał jak wchodziliśmy do UE i zagarnął rynek. Tylko jak teraz zalać naszymi proszkami, kosmetykami, zabawkami i jogurtami rynek wschodni czy Bałkany? Co możemy? Nic. Nie mamy kilku wielkich polskich Lidów i Biedronek by kasa z obrotu została w Polsce i jeszcze by za granicę jechał Nasz towar. Jak Lidl zechce dostarczać coś dronem jak Amazon to zapewniam, że projekt rozwinie młody Niemiec z Bawarii nie ktoś z Poznania. Po to są czempiony krajowe nawet w marketach bo generują innowacje ze swojej kasy i u swoich obywat ...
Dodano: 02.05.2019 17:09    Przez: ~lo
A gdzie Pani Radna z Laskowca ????
Dodano: 02.05.2019 15:05    Przez: ~.....
PANI radna Leśniewska - czy zadała Pani podczas sesji jedno pytanie? Czy milczy Pani jak koleżanka Pani Jaworska. To jest reprezentacja.
Dodano: 02.05.2019 15:21    Przez: ~Reprezentacja
Na 4azie nie zadaje pytań. ...aż do pewnego dnia
Dodano: 02.05.2019 15:26    Przez: ~Boys
Głupota . Głupota to wyżucanie tych chorągiewek do śmietnika..A flagi polskie może szyte są w Polsce .Ja nie sprawdzałam a ty chyba też nie ,Masz pewność że te chorągiewki nie są z Chin
Dodano: 02.05.2019 15:49    Przez: ~Pix
Pix pisze się wyrzucanie
Dodano: 02.05.2019 18:00    Przez: ~xd
Jakis czas temu ci z PO tak samo stali na bazarze i rozdawali swe ulotki przed wyborami.Co za kicha i wtyd.
Dodano: 02.05.2019 15:57    Przez: ~Tusk.de
Teraz mają k9lorowe rozdawać he he
Dodano: 02.05.2019 16:14    Przez: ~Tęczowy
Co to jest wtyd bo nie wiem
Dodano: 02.05.2019 23:56    Przez: ~Miś
Dostałem na bazarze Polską flage. Jestem z tego dumny. Akcja na medal
Dodano: 02.05.2019 17:01    Przez: ~Assss
Jasny płaszczyk, Stwórca na ustach, flaga w ręku A co w sercu?złość, zawiść, brak szczerości? Gra na pokaz?
Dodano: 03.05.2019 00:17    Przez: ~Gość
Trole z gazety ruskiej lubą zostawić komentarz na tym portalu
Dodano: 03.05.2019 08:38    Przez: ~Czytelnik
Zawsze i wszędzie Polska najważniejsza mi będzie ! ❤️🇵🇱
Dodano: 03.05.2019 08:49    Przez: ~Koniniak
Co się stało z klubowiczami ? Widzę jakiś nowych niedorajdów podnoszących średnią wieku tego klubu. Pani która gardziła Posłem Witoldem, Zofią i innymi teraz reprezentuje Pis, ale czego się nie zrobi za posadkę Radnej. Żadnej działalności na rzecz Mieszkańców ze strony Klubu to chociaż w ten sposób mogli się pokazać. Żenada.
Dodano: 03.05.2019 09:02    Przez: ~ iwona
1 z 2
12>>