Dzisiaj jest środa 21 sierpnia 2019, imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19034) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (1)

Ślesin. Nowe stawki za parkowanie na terenie Przystani Miejskiej

Dodano: 6.05.2019 14:46
Źródło: LM.pl

Od 1 maja obowiązuje nowa stawka opłat za wjazd na parking znajdujący się przy ślesińskiej plaży.

Opłaty za zostawianie aut na terenie Przystani Miejskiej są pobierane od 2017 roku. Teraz zarządzeniem burmistrza ustanowiono nowy cennik. Pierwsze pół godziny postoju jest darmowe. Za parkowanie do trzech godzin, kierowcy będą musieli zapłacić 5 zł. Natomiast za pobyt powyżej trzech godzin – 10 zł. Każda następna, rozpoczęta doba kosztować będzie też 10 zł. Za zgubienie biletu, bądź jego brak dodatkowa opłata to 50 zł.

Za wjazd na niestrzeżony parking płacić trzeba do zakończenia sezonu, czyli aż do 31 września.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To jak będę chciał jechać z żoną do slesina to muszę chodzić po sąsiadach czy nie chcą jechać bo mam wolne miejsce ha
Dodano: 6.05.2019 20:36    Przez: ~mig
A w Koninie parkingi np przy bazarze płatne są strzeżone? Nie rozsmieszaj tu nikogo ,😂
Dodano: 6.05.2019 18:46    Przez: ~Slesinjak
Za lawety i osłów parkujących w parku pobrać opłaty , slip nie jest parkingiem. Droga dojazdowa do dawnego OSiRu też.
Dodano: 6.05.2019 23:54    Przez: ~zx
Niewiem jakim cudem pobiora opłatę 31 września ale spoko 👍
Dodano: 6.05.2019 21:07    Przez: ~Ciekawa
Dobra inicjatywa, bo zmusi odwiedzających do szukania tańszych , przyjaźniejszych plaż i obiektów. Zysk pozorny, a strata w kasie i środowisko zdewastowane. 100 metrów dalej z przekory staną i jeszcze za darmo.
Dodano: 6.05.2019 15:56    Przez: ~taki biznes

KOMENTARZE

Prawidłowo. Może zreflektuje to ludzi by przyjeżdżać w 4 os jednym autem, a nie jeden samochód na góra 2 os - nie liczę rodzin z dziećmi. Zdecydowanie przełoży się to na ograniczenie liczby samochodów. A swoją droga tez z tego musza żyć.
Dodano: 06.05.2019 15:16    Przez: ~Nauczyciel
To jak będę chciał jechać z żoną do slesina to muszę chodzić po sąsiadach czy nie chcą jechać bo mam wolne miejsce ha
Dodano: 06.05.2019 20:36    Przez: ~mig
Dokładnie mig. Tak musisz robić haha trzeba założyć grupę Bla Bla car Ślesin
Dodano: 07.05.2019 01:08    Przez: ~hah
Jeżeli za parking pobierana jest opłata to jest on parkingiem strzeżonym :)
Dodano: 06.05.2019 15:44    Przez: ~asdsa
Jedź sobie gdzieś nadmorskiej miejscowości to zobaczysz jak Ci będą strzegli...
Dodano: 06.05.2019 17:08    Przez: ~Agata
A w Koninie parkingi np przy bazarze płatne są strzeżone? Nie rozsmieszaj tu nikogo ,😂
Dodano: 06.05.2019 18:46    Przez: ~Slesinjak
Bredzisz...Co bierzesz ?
Dodano: 06.05.2019 21:24    Przez: ~....
A kto Ci tak powiedział że musi być strzeżony. wszystko zależy właściciela terenu czy będzie płatny strzeżony czy płatny niestrzeżony.
Dodano: 07.05.2019 01:09    Przez: ~parkingowy
Dobra inicjatywa, bo zmusi odwiedzających do szukania tańszych , przyjaźniejszych plaż i obiektów. Zysk pozorny, a strata w kasie i środowisko zdewastowane. 100 metrów dalej z przekory staną i jeszcze za darmo.
Dodano: 06.05.2019 15:56    Przez: ~taki biznes
Przestań,stawka mniejsza niż za papierosy.Zapłacę i mam luz na parkingu.
Dodano: 06.05.2019 20:28    Przez: ~Qń
Niewiem jakim cudem pobiora opłatę 31 września ale spoko 👍
Dodano: 06.05.2019 21:07    Przez: ~Ciekawa
Za lawety i osłów parkujących w parku pobrać opłaty , slip nie jest parkingiem. Droga dojazdowa do dawnego OSiRu też.
Dodano: 06.05.2019 23:54    Przez: ~zx
żadnych płatnych parkingów to nie marketingowo i nie po gospodarsku.dobry dostęp do plaży, do gastronomi ,do przystani, nie ograniczony ,to więcej klientów ,to więcej kasy dla przedsiębiorców ,to więcej podatków dla gminy i klient zadowolony tedy droga (nie ograniczanie) .Proszę stworzyć więcej parkingów ,przydało by się więcej TOi-Toi. to las będzie czysty.
Dodano: 07.05.2019 10:04    Przez: ~xxx
Dorwaly sie zlotowy do kasy nic z tego zaparkuje na rynku
Dodano: 07.05.2019 11:38    Przez: ~Minus
Nie po gospodarsku? Widać, że nie masz pojęcia. Ktoś ten parking, plaże oraz marine musi sprzątać...
Dodano: 07.05.2019 12:22    Przez: ~Do xxx
Czyli warto jechać do Ślesina rowerem lub motocyklem.
Dodano: 07.05.2019 12:20    Przez: ~Zrr
myślisz że te budki z gastronomią to nie płacą za to że tam stoją ,jak oni mają zarobić na te czynsze jak ogranicza się do nich dostęp (podobna analogia jest z pl Wolności w Koninie najpierw ograniczyli dostęp , teraz chcą by tam kwitł handel zobaczcie jakie tam tłumy po 18- wszystko wymarło tylko wiatr hula ,druga sprawa z ogródkami piwnymi nie ma bo są tak wysokie opłaty ze chętnych nie ma- może to też rozwiązanie ?, komu na tym zależy .Konin robi się zadupiem tu w tym mieście nic się nie opłaca i na nic nie ma pieniędzy ,ja te sowa gdzieś słyszałem - PO) . co do sprzątania przecież jest Zakład Komunalny który jest utrzymywany za podatników pieniędzy i on ma w obowiązkach dbać o porządek w tym miejscu i całym mieście Ślesin (zyski tak -koszty nie, tak się nie da)Dobre pytanie czy warto jechać do Ślesina?, jak jest takie myślenie
Dodano: 07.05.2019 13:14    Przez: ~xxx
jeszcze jedno to po co rozbudowują plażę może lepiej nie bo, nie będzie miał kto jej posprzątać - płytkie myślenie... Ps. z tzw MOSiR nie mogą tyle lat dać sobie rady z tytułem własności -dogadać się z Lasami Państwowymi to jest problem , a potencjał jest przeogromny ,tam robi się duszno i ciasno. Kiedy będzie jeździł autobus na weekendy do Ślesina z Konina temat wraca co roku ,brak działania?
Dodano: 07.05.2019 13:25    Przez: ~xxx
Co drugi samochód w sezonie ma blachy PK. To się cebularze zdziwią !
Dodano: 07.05.2019 18:08    Przez: ~men
To dziwne, bo dziś parkowałam 1,5 godziny, a skasowało mnie 10 Zł