Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19139) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (27)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Będą dokarmiać dzikie zwierzęta. W Radolinie stanął paśnik

Dodano: 20.05.2019 14:55
Źródło: LM.pl

Paśnik dla dzikich zwierząt stanął w radolińskim parku w gminie Golina. To kolejna inicjatywa Wielkopolskiego Stowarzyszenia Odnowy Wsi „Nasza Radolina”.

Zima dopiero za kilka miesięcy, ale mieszkańcy Radoliny już myślą o dzikich zwierzętach, którym chcą pomóc przetrwać. Stąd pomysł, by w miejscowym parku stanął paśnik, który będzie też pełnił rolę edukacyjną.

- Mamy nadzieję, że to miejsce będzie często odwiedzane przed wszystkim przez uczniów Szkoły im. Marii Konopnickiej w Radolinie. Dokarmianie zwierząt może być bowiem dla dzieci wspaniałą lekcją przyrody, wrażliwości i odpowiedzialności podczas spaceru po naszej ścieżce dydaktyczno – przyrodniczej – podkreśla Karolina Kasprzak z Wielkopolskiego Stowarzyszenia Odnowy Wsi “Nasza Radolina”.

Paśnik powstał dzięki ludziom dobrej woli, a wykonał go Antoni Szubiński z Goliny.

fot. Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi "Nasza Radolina"

  • Będą dokarmiać dzikie zwierzęta. W Radolinie stanął paśnik
  • Będą dokarmiać dzikie zwierzęta. W Radolinie stanął paśnik
  • Będą dokarmiać dzikie zwierzęta. W Radolinie stanął paśnik

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A w Koninie starsi ludzie, głównie starsze kobiety wyrzucają żywność na ziemię i w ten sposób dokarmiają ptaki i inne gryzonie jak myszy czy szczury i choć Spółdzielnia Mieszkaniowa zabroniła wyrzucania żywności i dokarmiania ptactwa i robactwa, to ludzie i tak dokarmiają.
Dodano: 20.05.2019 16:00    Przez: ~Co za nierozumni ludzie

KOMENTARZE

A w Koninie starsi ludzie, głównie starsze kobiety wyrzucają żywność na ziemię i w ten sposób dokarmiają ptaki i inne gryzonie jak myszy czy szczury i choć Spółdzielnia Mieszkaniowa zabroniła wyrzucania żywności i dokarmiania ptactwa i robactwa, to ludzie i tak dokarmiają.
Dodano: 20.05.2019 16:00    Przez: ~Co za nierozumni ludzie
Tak samo jest z segregacją śmieci . Na 10 osób 8 segreguje ale zawsze znajdzie się jakaś ''hrabianka'' w butach z CCC albo ważniak udający biznesmena, którzy ładują co gdzie popadnie .Jak są zapowiedzi podwyżek opłat za śmieci to wtedy najgłośniej krzyczą.
Dodano: 20.05.2019 16:49    Przez: ~PiS to dno
W Koninie za podwyższeniem cen na wywóz śmieci byli tylko radni z PO i to jest Platforma Obywatelska, która działa wbrew obywatelom, a więc stawiajmy tylko na polityków z PiS-u, którzy zatroszczą się o nas.
Dodano: 20.05.2019 18:31    Przez: ~Wybory do PE
''Wybory do PE''.Przestań błaznować bo zgłoszę twój komentarz do usunięcia .Chcesz liznąć konusowi 4 litery to spadaj na Żoliborz.Artykuł nie jest związany z tematem politycznym.Cena śmieci zależy od tego jak liczą za nie ci, którzy je przyjmują na swój teren i nie chodzi o firmy odbierające jak PGKiM czy inne .Im więcej jest składowanych śmieci nieposegregowanych to więcej musimy płacić i nie ma to nic wspólnego czy rządzi PO czy PiS.Jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia to zamilcz jak Morawiecki z PiS poproszony o wyjaśnienie zakupu działki wartej kilka milionów złotych za ułamek wartości.Niedługo wybory oddaj babci dowód i idźcie razem.
Dodano: 20.05.2019 20:11    Przez: ~PiS to dno
PO to totalna POrażka, wybieraj tylko polityków z PiS-u, lista nr 4.
Dodano: 21.05.2019 13:49    Przez: ~Symp. PiS
PiS lista nr 4 .Nie przejmujcie się drodzy wyborcy tymi lamentującymi matkami niepełnosprawnych .Zrobi się z tymi babami porządek po wyborach.Nam się te pieniądze po prostu należą a one niech z dzieciakami idą do roboty.
Dodano: 21.05.2019 13:59    Przez: ~Tylko PiS
PO wam DO.
Dodano: 21.05.2019 16:17    Przez: ~Schetinio
O ASF nie słyszeli? To wbrew zaleceniom głownego lekarza weterynarii. Dzikich zwierząt? Jak widać po karmniku, raczej zwierząt łownych. O ile jestem ekoterrorystą :) to ta inicjatywa mi nie pasuje.
Dodano: 20.05.2019 22:27    Przez: ~fg

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.