Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17035) SPORT FORUM FIRMY (5577) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Poszukiwany i podejrzewany o usiłowanie napadu rab ... (6)Biblioteka będzie miała patronkę. Radni za Zofią U ... (1)

Będą dokarmiać dzikie zwierzęta. W Radolinie stanął paśnik

Dodano: 20.05.2019 14:55
Źródło: LM.pl

Paśnik dla dzikich zwierząt stanął w radolińskim parku w gminie Golina. To kolejna inicjatywa Wielkopolskiego Stowarzyszenia Odnowy Wsi „Nasza Radolina”.

Zima dopiero za kilka miesięcy, ale mieszkańcy Radoliny już myślą o dzikich zwierzętach, którym chcą pomóc przetrwać. Stąd pomysł, by w miejscowym parku stanął paśnik, który będzie też pełnił rolę edukacyjną.

- Mamy nadzieję, że to miejsce będzie często odwiedzane przed wszystkim przez uczniów Szkoły im. Marii Konopnickiej w Radolinie. Dokarmianie zwierząt może być bowiem dla dzieci wspaniałą lekcją przyrody, wrażliwości i odpowiedzialności podczas spaceru po naszej ścieżce dydaktyczno – przyrodniczej – podkreśla Karolina Kasprzak z Wielkopolskiego Stowarzyszenia Odnowy Wsi “Nasza Radolina”.

Paśnik powstał dzięki ludziom dobrej woli, a wykonał go Antoni Szubiński z Goliny.

fot. Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi "Nasza Radolina"

  • Będą dokarmiać dzikie zwierzęta. W Radolinie stanął paśnik
  • Będą dokarmiać dzikie zwierzęta. W Radolinie stanął paśnik
  • Będą dokarmiać dzikie zwierzęta. W Radolinie stanął paśnik

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A w Koninie starsi ludzie, głównie starsze kobiety wyrzucają żywność na ziemię i w ten sposób dokarmiają ptaki i inne gryzonie jak myszy czy szczury i choć Spółdzielnia Mieszkaniowa zabroniła wyrzucania żywności i dokarmiania ptactwa i robactwa, to ludzie i tak dokarmiają.
Dodano: 20.05.2019 16:00    Przez: ~Co za nierozumni ludzie

KOMENTARZE

A w Koninie starsi ludzie, głównie starsze kobiety wyrzucają żywność na ziemię i w ten sposób dokarmiają ptaki i inne gryzonie jak myszy czy szczury i choć Spółdzielnia Mieszkaniowa zabroniła wyrzucania żywności i dokarmiania ptactwa i robactwa, to ludzie i tak dokarmiają.
Dodano: 20.05.2019 16:00    Przez: ~Co za nierozumni ludzie
Tak samo jest z segregacją śmieci . Na 10 osób 8 segreguje ale zawsze znajdzie się jakaś ''hrabianka'' w butach z CCC albo ważniak udający biznesmena, którzy ładują co gdzie popadnie .Jak są zapowiedzi podwyżek opłat za śmieci to wtedy najgłośniej krzyczą.
Dodano: 20.05.2019 16:49    Przez: ~PiS to dno
W Koninie za podwyższeniem cen na wywóz śmieci byli tylko radni z PO i to jest Platforma Obywatelska, która działa wbrew obywatelom, a więc stawiajmy tylko na polityków z PiS-u, którzy zatroszczą się o nas.
Dodano: 20.05.2019 18:31    Przez: ~Wybory do PE
''Wybory do PE''.Przestań błaznować bo zgłoszę twój komentarz do usunięcia .Chcesz liznąć konusowi 4 litery to spadaj na Żoliborz.Artykuł nie jest związany z tematem politycznym.Cena śmieci zależy od tego jak liczą za nie ci, którzy je przyjmują na swój teren i nie chodzi o firmy odbierające jak PGKiM czy inne .Im więcej jest składowanych śmieci nieposegregowanych to więcej musimy płacić i nie ma to nic wspólnego czy rządzi PO czy PiS.Jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia to zamilcz jak Morawiecki z PiS poproszony o wyjaśnienie zakupu działki wartej kilka milionów złotych za ułamek wartości.Niedługo wybory oddaj babci dowód i idźcie razem.
Dodano: 20.05.2019 20:11    Przez: ~PiS to dno
PO to totalna POrażka, wybieraj tylko polityków z PiS-u, lista nr 4.
Dodano: 21.05.2019 13:49    Przez: ~Symp. PiS
PiS lista nr 4 .Nie przejmujcie się drodzy wyborcy tymi lamentującymi matkami niepełnosprawnych .Zrobi się z tymi babami porządek po wyborach.Nam się te pieniądze po prostu należą a one niech z dzieciakami idą do roboty.
Dodano: 21.05.2019 13:59    Przez: ~Tylko PiS
PO wam DO.
Dodano: 21.05.2019 16:17    Przez: ~Schetinio
O ASF nie słyszeli? To wbrew zaleceniom głownego lekarza weterynarii. Dzikich zwierząt? Jak widać po karmniku, raczej zwierząt łownych. O ile jestem ekoterrorystą :) to ta inicjatywa mi nie pasuje.
Dodano: 20.05.2019 22:27    Przez: ~fg

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.