Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18934) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Na piątym osiedlu będzie mini uzdrowisko. Rozstrzygnięto przetarg

Dodano: 5.06.2019 12:14
Źródło: LM.pl

Niespełna pół miliona będzie kosztować mini uzdrowisko, które powstanie na piątym osiedlu w Koninie. Udało się rozstrzygnąć przetarg. Wygrała lokalna firma.

Uzdrowisko z tężnią solankową jest jednym ze zwycięskich projektów Konińskiego Budżetu Obywatelskiego z 2017 roku. Do tej pory był problem z wyłonieniem wykonawcy, bo przedstawione oferty przewyższały kwotę przeznaczoną na sfinansowanie inwestycji. Przetarg udało się rozstrzygnąć dopiero teraz. Spośród dwóch ofert, wybrano tę złożoną przez firmę z Konina, która zaproponowała realizację inwestycji za 485 850 zł z okresem gwarancji 5 lat.

W ramach projektu, wykonawca ma postawić tężnię solankową o konstrukcji drewnianej, posadowionej na płycie żelbetowej, o długości 10,90 metra, szerokości 3,70 metra i wysokości 3,63 metra. Dodatkowo ma być przygotowana instalacja zasilającą tężnię, oświetlenie, monitoring i plac z elementami małej architektury, w tym między innymi ławkami i gazonami z nasadzeniami.

fot. archiwum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

BASEN ZRÓBCIE MEGA ZAJE.....BASEN ZAMIAST TEGO STAWU NA 5 OŚ.
Dodano: 5.06.2019 12:31    Przez: ~Mania
Budżet z 2017 roku... dopiero teraz realizacja.... KBO to marnowanie pieniędzy. Wykonawcy wiedząc jaki jest budżet zawyżają ceny i chcą by miasto dopłacało - kolejny przypadek!!! Prywatnie za taka kasę byłyby 2 takie realizacje....
Dodano: 5.06.2019 12:29    Przez: ~kasa w błoto
No super a na tym drogim Chorzniu, oprócz drogich mieszkan - NIC!!!!!
Dodano: 5.06.2019 12:40    Przez: ~z Chorzna
A gdzie dokładnie na V osiedlu to będzie?
Dodano: 5.06.2019 12:57    Przez: ~Ja
Tężnia ma być przy sklepie KUBA (między Sosnową 21 a Zakolem) . Tam gdzie teraz są pozostałości boiska wykonanego z nagrzewającego się na maksa asfaltu. Sto razy lepszy ten asfalt co nie? Po co go niszczyć taki wspaniały i tyle się tam teraz dzieje.Pozdrawiam sceptyków.
Dodano: 5.06.2019 13:23    Przez: ~Zadowolony pątal

KOMENTARZE

Będziemy wdychać wodór
Dodano: 05.06.2019 12:25    Przez: ~xmen
Siarkowodór
Dodano: 05.06.2019 12:42    Przez: ~5 os
Przetargi podlegają jawności publicznej to z jakiego powodu nie podjęcie nazwy firmy która ten przetarg wygrala
Dodano: 05.06.2019 17:00    Przez: ~Anty
Miniuzdrowisko skonczy tak samo jak sad z jablkami... Zule beda mieli gdzie obalać amarene. Szklana kula mówi ze przetarg wygra firma na M....
Dodano: 05.06.2019 12:28    Przez: ~332
A nie Stebrna....?
Dodano: 05.06.2019 12:47    Przez: ~Pn
A nie Oscislowo
Dodano: 05.06.2019 16:14    Przez: ~POpaprancy
m.....t
Dodano: 05.06.2019 19:15    Przez: ~x
pomysł od emeryta dla emerytów. W koncu to miasto emerytów.
Dodano: 05.06.2019 12:29    Przez: ~tow juzef
Emerytom kopalnianym to piss nie pozwala idejsc na zasluzone emerytury...
Dodano: 05.06.2019 12:48    Przez: ~Pn
PN będziesz miał nowe zapaszki
Dodano: 05.06.2019 15:28    Przez: ~siara
Budżet z 2017 roku... dopiero teraz realizacja.... KBO to marnowanie pieniędzy. Wykonawcy wiedząc jaki jest budżet zawyżają ceny i chcą by miasto dopłacało - kolejny przypadek!!! Prywatnie za taka kasę byłyby 2 takie realizacje....
Dodano: 05.06.2019 12:29    Przez: ~kasa w błoto
BASEN ZRÓBCIE MEGA ZAJE.....BASEN ZAMIAST TEGO STAWU NA 5 OŚ.
Dodano: 05.06.2019 12:31    Przez: ~Mania
Racja. Potezebne to jak....
Dodano: 05.06.2019 12:48    Przez: ~Pn
Basen już był, nie uszanowano.
Dodano: 05.06.2019 19:33    Przez: ~Kurów
No super a na tym drogim Chorzniu, oprócz drogich mieszkan - NIC!!!!!
Dodano: 05.06.2019 12:40    Przez: ~z Chorzna
A co bys chcial?
Dodano: 05.06.2019 12:49    Przez: ~Pn
Chorzen jest grubo przereklamowany...
Dodano: 05.06.2019 13:12    Przez: ~T
A jeszcze grubiej przereklamowane jest osiedle Piłsudskiego...
Dodano: 05.06.2019 15:03    Przez: ~Konin
Wolałbym dwie wieże.
Dodano: 05.06.2019 12:46    Przez: ~Symp.PiS
Ja tez. Piparte kopwrta z 60 000 od developera.
Dodano: 05.06.2019 12:50    Przez: ~Pn
piparte? Pn ty niemiecki oplacony PO trolu naucz sie pisac
Dodano: 05.06.2019 13:40    Przez: ~123
Pn zobacz Konin 145 ???
Dodano: 05.06.2019 20:24    Przez: ~jajo
A gdzie dokładnie na V osiedlu to będzie?
Dodano: 05.06.2019 12:57    Przez: ~Ja
Tężnia ma być przy sklepie KUBA (między Sosnową 21 a Zakolem) . Tam gdzie teraz są pozostałości boiska wykonanego z nagrzewającego się na maksa asfaltu. Sto razy lepszy ten asfalt co nie? Po co go niszczyć taki wspaniały i tyle się tam teraz dzieje.Pozdrawiam sceptyków.
Dodano: 05.06.2019 13:23    Przez: ~Zadowolony pątal
ciekawe co chcą przypudrować Poczekamy jak kurz opadnie
Dodano: 05.06.2019 15:31    Przez: ~pyłek
Wybudować to jeszcze nic. Utrzymać to dajmy 10 lat. Ciekawe ile to podziała i w jakim stanie i kto zapłaci za remont kapitalny za 6 lat.
Dodano: 05.06.2019 18:39    Przez: ~Lo
Nowy monopolowy w pobliżu już otwarty. Klienci będą mieli gdzie "przycupnąć
Dodano: 07.06.2019 21:58    Przez: ~ja
Oddział geriatryczny otwórzcie !
Dodano: 05.06.2019 13:50    Przez: ~Tttyty
Dla Jareczka?