Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18688) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

Dodano: 5.06.2019 19:11

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Od dzisiaj witamy w Koninie wokalistów i tancerzy, którzy przez dwa dni (czwartek i piątek) będą rywalizować na konińskich scenach (wokaliści w auli PWSZ, a tancerze w KDK). Najlepsi z najlepszych wystąpią w sobotę na Koncercie Galowym na konińskiej starówce. Środa to dzień na rejestrację uczestników, zakwaterowanie, próby. Do Konina przyjedzie 2500 młodych artystów z Polski i 15 krajów.

W czwartek o 9.00 – otwarcie festiwalu na skwerze przed KDK przez dyrektor Festiwalu, Elżbietę Miętkiewską oraz prezydenta Konina, Piotra Korytkowskiego. Oprawa muzyczna – wokalne KA-DE-KA pod kierunkiem Anny Ciesielskiej. Od 9.40 – przesłuchania, o 20.30 – Festiwal Miastu: koncert Michała Szpaka (przed KDK, wstęp wolny). Piątek od 9.40 – finałowe przesłuchania wokalistów i tancerzy. Sobota – 17.40 – korowód na trasie KDK – starówka, 18.15 – wręczenie aplauzów, 19.00 – Koncert Galowy.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 
Slajd 1/14

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 1 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 2 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 3 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 4 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 5 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 6 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 7 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 8 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 9 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 10 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 11 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 12 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

Wpadnij, wpadnij do Konina, gdzie dziecięcy festiwal się zaczyna! 

slajd 13 z 14

Rozpoczyna się 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2019.

następny slajdpoprzedni slajd

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ważniejsze jest obsadzenie stanowisk w spółkach miejskich przez rodziny i koleszków POstKOmuny jak remont amfiteatru.LM to tuba propagandowa PO_SLD
Dodano: 5.06.2019 20:21    Przez: ~fakty
Scena ustawiona dwa tygodnie przed festiwalem????Płacimy za wynajem,blokujemy przejazd i miejsca parkingowe???Czy ktoś nad tym panuje????Kasa łatwo płynie bo nie moja,czy tak?
Dodano: 5.06.2019 20:25    Przez: ~Lipka
wstyd, porażka, żenada ta scena i miejsce na taki festiwal. skoro amfiteatr był w fatalnym stanie rok czy parę lat temu to oczekiwali, że nagle będzie w lepszym stanie na festiwal? wina jest ostatnich lat rządów w koninie, że nic z tym nie robili. i niech nie zwalają, że nie mieli swojego prezydenta bo co robił korytkowski przez tyle lat jako radny?
Dodano: 6.06.2019 08:49    Przez: ~zenek
Wynajecie sceny to kwota 400tys....lepiej by było wyremontowac amfiteatr...
Dodano: 6.06.2019 08:09    Przez: ~Onnn
Wpadnij wpadnij do konina tu stagnacja sie zaczyna!
Dodano: 6.06.2019 05:15    Przez: ~Ziom

KOMENTARZE

Na Amfiteatr?
Dodano: 05.06.2019 19:30    Przez: ~t
Ważniejsze jest obsadzenie stanowisk w spółkach miejskich przez rodziny i koleszków POstKOmuny jak remont amfiteatru.LM to tuba propagandowa PO_SLD
Dodano: 05.06.2019 20:21    Przez: ~fakty
Pasozyty z POmuny mogą zatańczyć POpisac kredkami przekąsić pociągnąć z nosa,wykrecic dila czy lody ale żaden z tych leniwych nieudaczników nie nadaje się do konstruktywnej pracy to żulia postępu ale patologia dobrobytu chociaż chętnie wycierają sobie gebe frazesami.postepu i klasy a to dno moralne i karły.
Dodano: 06.06.2019 11:20    Przez: ~Karl
Wpadnij wpadnij do Konina gdzie dziecięcy festiwal bez Amfiteatru i sceny się zaczyna bo taka tu biedna dolina!
Dodano: 06.06.2019 11:52    Przez: ~xd
Scena na starówce wygląda świetnie. Fajnie, ze w Koninie w koncu bedzie impreza z wykorzystaniem starowki jak w duzych miastach. To jakas nowosc.
Dodano: 05.06.2019 20:10    Przez: ~Felek
tylko miejsca ni ma
Dodano: 05.06.2019 20:16    Przez: ~obiektywny
Brak słów na to wszystko i jedna wielka lipa.
Dodano: 05.06.2019 22:35    Przez: ~POamfiteatrze
Scena ustawiona dwa tygodnie przed festiwalem????Płacimy za wynajem,blokujemy przejazd i miejsca parkingowe???Czy ktoś nad tym panuje????Kasa łatwo płynie bo nie moja,czy tak?
Dodano: 05.06.2019 20:25    Przez: ~Lipka
Miasto stać na to w końcu Bossss ma przyzwolenie ... aaa ja sie spytam kto zapłaci za tą lecącą wodę koło centrum ? bo ja też chcę żeby mi tak leciała ZA darmo?????
Dodano: 05.06.2019 20:30    Przez: ~hm
aaa co bogatemu wszystko wolno
Dodano: 05.06.2019 20:32    Przez: ~starak
Ela tylko działa jak jest festiwal a później 11 miesięcy laby jak nauczyciele. A pensja co miesiąc wpływa na konto.
Dodano: 05.06.2019 22:41    Przez: ~Podatnik
Ciekawi mnie to który z radnych zapyta ile kosztowała ta scena itp?
Dodano: 06.06.2019 05:07    Przez: ~Wyborca
Wpadnij wpadnij do konina tu stagnacja sie zaczyna!
Dodano: 06.06.2019 05:15    Przez: ~Ziom
Wpadnij wpadnij do .... gdzie wygaszanie miasteczka się zaczyna
Dodano: 06.06.2019 06:34    Przez: ~Antypn
Wpadnij wpadnij do miasteczka gdzie nie widać rynecxka
Dodano: 06.06.2019 07:49    Przez: ~Wspanialy
Wynajecie sceny to kwota 400tys....lepiej by było wyremontowac amfiteatr...
Dodano: 06.06.2019 08:09    Przez: ~Onnn
cała kasa POszła na wymiane dobrej kostki brukowej na nową w tamtym roku. Tak si ekończa rządy POmuny. A oprzypominam ze przy korycie te same twarze ktore od lat zadłuzaja to miasto...
Dodano: 06.06.2019 10:06    Przez: ~123
wstyd, porażka, żenada ta scena i miejsce na taki festiwal. skoro amfiteatr był w fatalnym stanie rok czy parę lat temu to oczekiwali, że nagle będzie w lepszym stanie na festiwal? wina jest ostatnich lat rządów w koninie, że nic z tym nie robili. i niech nie zwalają, że nie mieli swojego prezydenta bo co robił korytkowski przez tyle lat jako radny?
Dodano: 06.06.2019 08:49    Przez: ~zenek
Na festiwal zawsze bilety były płatne, więc wystarczyło przeznaczyć część kwoty z biletów co roku, na remont amfiteatru, lub odkładać to na jeden konkretny remont (odbudowę). No ale jakimś cudem nikt na to nie wpadł...
Dodano: 06.06.2019 10:04    Przez: ~Koninijczyk ;p
Jak to co robił?
Dodano: 06.06.2019 10:47    Przez: ~Ok
Nikomu nie zależy na remoncie amfiteatru bo firma "kolegi" upadła.Jak dogadają się z nowym wykonawcą to ogłoszą przetarg.
Dodano: 06.06.2019 09:08    Przez: ~Lipka
Tylko skąd kasę
Dodano: 06.06.2019 10:46    Przez: ~Tyr
Czy ktoś może podać dokładny program z informacją jak jest możliwość obejrzenia z dziećmi nie odpłatnie co gdzie ,kiedy,od ,do której godziny gdzie wstęp wolny ,gdzie płatny-dlaczego płatny?.Zapomniano o naszych dzieciach liczą się tylko przyjezdne -uczestnicy. Podobnież jest to święto wszystkich dzieci.Scena to nie wypał zresztą kolejny.Panie Prezydencie Korytkowski winień Pan już znać potrzeby mieszkańców odnośnie festiwali i oczekiwań mieszkańców( Amfiteatr- dostępność konińskich dzieci )temat zna Pan co najmniej od 10 lat i nic konkretnego w tym temacie nie zrobił. Mieszkańcy rozliczą z tego.Ps.Przypominam o zabezpieczeniu odpowiedniej ilości TOI-TOI dla 3600 planowanych osób na rynku -gdzie oni się tam pomieszczą? także proszę o zabezpieczenie ekipy -serwisu sprzątają, w odpowiedniej ilości w trakcie imprezy na bulwarach i wokół Starówki. Jak cię widzą, tak o tobie piszą, opina idzie w świat .Życzę pięknej pogody, jak tak będzie upał to dwie karetki więcej proszę wiem co mówię.
Dodano: 06.06.2019 09:51    Przez: ~xxx
Oj wszystko pod nadzorem ciekawe ile ta scena kosztuje podatników?
Dodano: 06.06.2019 10:45    Przez: ~Gabrts
Oj tam Bosss ma wszystko POukładane wie co robi. ....