Dzisiaj jest wtorek 14 lipca 2020, imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17538) SPORT FORUM FIRMY (5512) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
20 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Letnie koncerty MDK w ogrodzie Muzeum Okręgowego w ... (0)Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Medyka Konin z Ol ... (1)

Nowy klub konińskich radnych

Dodano: 7.09.2006 14:08
Do klubu należy troje radnych Platformy: Małgorzata Waszak, Wiesław Steinke, Jan Majdziński, którzy odeszli z Klubu Wasz Konin oraz radni Zdzisław Strzech i Maciej Zając. Utworzenie nowego klubu stało się konieczne po tym, jak część radnych klubu Wasz Konin poparła Marka Waszkowiaka, jako kandydata na prezydenta Konina w nadchodzących wyborach, a część Małgorzatę Waszak. Kluby Wasz Konin i PO zapowiadają jednak wzajemną współpracę.

PO przedstawiło także kandydatów w nadchodzących wyborach. Do sejmiku wojewódzkiego z listy PO z powiatu konińskiego startują Maciej Dąbrowski, Bronisław Różycki i Szymon Pawlicki. Na radnych miasta wystartują m.in. Kazimierz Lipiński, Wiesław Steinke, Piotr Korytkowski oraz Małgorzata Waszak. PO nadal zaprasza do rozmów osoby niezrzeszone, które chciałyby w wyborach wystartować.

Dojdzie także do połączenia list w powiecie z Towarzystwem Samorządowym, niewykluczone, że także z PSL. Klub PO nie będzie kontynuował natomiast rozmów z PiS w sprawie wspólnego kandydata na prezydenta. Potrzebujemy 12 głosów, by uzyskać większość w radzie miasta i o to będziemy walczyć - mówią członkowie PO.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:platforma obywatelska,   PO,   wybory samorządowe

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

...jaki kur*a Gajdziński?? ...nie ma takiego radnego ...pieprze*ne pismaki nie potrafią nawet sprawdzić nazwiska ...a co do Waszego (chyba raczej Ich) Konina to ten rozpad był tylko kwestią czasu...
Dodano: 24.06.2011 14:32    Przez: ~Bartolomeo Prignano ® ...
NO NO NO TYLKO NIE PO !!!
Dodano: 24.06.2011 14:35    Przez: ~Daria
To mi się zawsze na prawicy podobało. Zjednoczenie przez podział. Jak komuna ma to już za sobą i się właśnie zjednoczyła tak ta banda chce 12 mandatów (błahahaha) zdobyć dzieląc się. Poza tym Zając i Strzech to jak widać pływaki. Czasem z prawicą romansują, a czasem z lewicą. Jak wiatr zawieje, a najważniejszy w tym wszystkim jest ten tysiączek miesięcznie nieoprocentowanej diety.
Dodano: 24.06.2011 14:45    Przez: ~Olaf z Berlina
...i tak, drogi Olafie, platformersy się będą musiały dogadać w tych wyborach z SLD, żeby przeciwstawić się zbydlęceniu demokracji, które właśnie zafundowały nam kacze PiSdy ...a wtedy można te wybory będzie określić ładnym stwierdzeniem, że jest to "zderzenie cywilizacji z ciemnogrodem"...
Dodano: 24.06.2011 14:52    Przez: ~Bartolomeo Prignano ® ...
Święte słowa Bartolomeo. To może uratować nasze miasto przed najazdem na władzę hordy ciemniaków i warchołów, którym za rozum służą dekodery jedynie słusznej telewizji ojdyra Rydzyka.
Dodano: 24.06.2011 14:55    Przez: ~Olaf z Berlina
Nerwowe ruchy hehe....
Dodano: 24.06.2011 15:01    Przez: ~Hieronim Berbelek ®
Może będe miał na kogo głosować. na pewno nie na komuchów, kartofle, buraki i konia.
Dodano: 24.06.2011 15:25    Przez: ~hh
rany Julek!!!! Jak janie lubie Tuska - gnida jedna. wrrr
Dodano: 24.06.2011 15:46    Przez: ~Donalda Tusk
No to w końcu kto startuje z pisingów ?! Jeśli idzie o PiSs to trudno za nimi nadążyć...
Dodano: 24.06.2011 16:53    Przez: ~Q nr 2
PiS w Konine zrezygnował wogóle z wystawiania listy...Nie mogli się chłopaki dogadać..Baba z wozu koniom lżej...Kto nastęony??
Dodano: 24.06.2011 17:05    Przez: ~Hieronim Berbelek ®
1 z 20
1234567891011...20>>

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.