Dzisiaj jest piątek 15 stycznia 2021, imieniny: Domosława, Makarego, D±brówki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17140) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -6oC
Jutropogoda
-3 / -13oC
Pojutrzepogoda
-12 / -15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Konin. Lądowanie na księżycu, czyli Transatlantyk - Łódź w podróży

Dodano: 4.07.2019 09:31
Źródło: LM.pl

Spotkanie z Michałem Koterskim, filmowa kolacja w Zagrodzie Borowo, nocne kino na bulwarze oraz pokazy i warsztaty dla najmłodszych. Tak będzie wyglądała tegoroczna edycja festiwalu „Transatlantyk – Łódź w podróży”, który odbędzie się w dniach 19 – 21 lipca w Koninie.

Tematem przewodnim tej edycji festiwalu jest „Lądowanie na Księżycu i inne zawieszone sny”. Pół wieku od misji Apollo, twórcy wydarzenia zastanawiają się nad małymi i dużymi marzeniami, poruszającymi wyobraźnię. Tego co porusza wyobraźnię Michała Koterskiego, dowiemy się 19 lipca o godz. 20.00 w Zagrodzie Borowo. Tego wieczoru nie zabraknie pokazu filmu „7 uczuć”, w którym Michał Koterski wciela się w postać Adasia Miauczyńskiego. Wejściówki na „Filmową kolację” w cenie 10 zł, będzie można kupić w kasach Kina Centrum i Oskard Kameralnie, już od 5 lipca. Zaproszenia na to wydarzenie zostaną rozdane też przez media społecznościowe CKiS Epicentrum, Kino Centrum oraz Konin I love it.

W kinie pod chmurką, które stanie 20 lipca o godz. 22.00 na bulwarze, będzie można zobaczyć film „Tully”. Czterokrotnie nominowany do Oscara reżyser Jason Reitman powraca z bezpretensjonalną, niezależną komedią opowiadającą o trudach macierzyństwa. Główną bohaterką obrazu jest matka trójki dzieci, której z pomocą przychodzi troskliwa i nieprzewidywalna niania. W głównych rolach występują: Charlize Theron oraz Mackenzie Davis.

W tym roku podczas festiwalu edukujemy młodych widzów. Dedykujemy im pokazy i warsztaty filmowe w niedzielę 21 lipca. Spotkanie dla dzieci rozpocznie pokaz filmu ,,Kacper i Emma szukają skarbu”. Na seans Kino Centrum zaprasza o godz. 11.00. Kacper i Emma to para dzieciaków, które najlepiej wiedzą jak sprawić sobie frajdę. Pakują swoje ulubione pluszaki i wyruszają przygodzie na spotkanie. Zdobywają górskie szczyty, biwakują, poznają dzikie zwierzęta, a to wszystko w atmosferze dobrej zabawy, harców i dużej dawki śmiechu.

Także w niedzielę 21 lipca o 13.30 Kino Oskard Kameralnie zaprasza na pokaz filmu ,,Basia 2”. Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego…

Pokazom towarzyszyć będą bezpłatne warsztaty filmowe, które odbędą się po projekcjach. Poprowadzą je animatorzy projektu ,,Dzieciaki w Centrum” z Konińskiego Domu Kultury. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Liczba miejsc jest ograniczona. Zaproszenia do udziału w akcji będzie można odbierać w kasach kin od piątku 5 lipca.

  • Konin. Lądowanie na księżycu, czy Transatlantyk - Łódź w podróży
  • Konin. Lądowanie na księżycu, czy Transatlantyk - Łódź w podróży

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.