Dzisiaj jest piątek 15 listopada 2019, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19111) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Jak uniknąć drastycznych podwyże ... (3)Konin. Sztuka nas szuka. Tym razem prace Tomasza O ... (3)

Jak wypoczywają harcerze? Strażacy sprawdzili w jakich warunkach

Dodano: 6.08.2019 10:01

W Półwiosku Starym, gmina Ślesin, odbywa się obóz harcerski, którego organizatorem jest Hufiec ZHP Zduńska Wola.

Strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 w Koninie sprawdzili warunki, w których wypoczywają harcerze. Kontrolę przeprowadzono wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego KM PSP w Koninie, Komendy Miejskiej Policji w Koninie, przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Koninie oraz druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsoszach.

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, funkcjonariusze przeprowadzili pogadankę z dziećmi oraz młodzieżą na temat bezpieczeństwa podczas wakacji, zwracając uwagę na prawidłowe zachowanie podczas pobytu nad wodą oraz w przypadku wystąpienia zagrożenia.

Strażacy przeprowadzili również próbny alarm oraz sprawdzili zasady postępowania na wypadek powstania zagrożenia. Sprawdzono również ewakuację obozowiczów oraz łączność ze Stanowiskiem Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Koninie.

Fot. KM PSP Konin

  • Jak wypoczywają harcerze? Strażacy sprawdzili w jakich warunkach

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   obóz harcerski,   kontrola wypoczynku,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.