Dzisiaj jest sobota 15 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16605) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizytówka Ślesina wymagała interwencji. Trwa usuwa ... (2)Zwłoki znalezione w Spławiu. Sekcja wykluczyła udz ... (0)

XIII Dni Gminy Rzgów. Bieg Służb Mundurowych i loty śmigłowcem

Dodano: 16.08.2019 12:57
Źródło: LM.pl

Aż trzy dni potrwa zabawa podczas tegorocznych XIII Dni Gminy Rzgów. W sobotni wieczór dla mieszkańców gminy zagrają ZajeFajni i CamaSutra, a wcześniej odbędzie się VII Bieg Służb Mundurowych.

Tegoroczne Dni Gminy Rzgów rozpoczną się już w piątek. O godz. 19.00 w sali OSP Rzgów koncert da Katarzyna Zawada, prezentując piosenki z repertuaru Violetty Villas. 

Dzień później rozpocznie się rywalizacja w ramach VII Biegu Służb Mundurowych. Start zaplanowany jest na godz. 14.00. W ramach biegu uczestnicy będą klasyfikowani w aż dziesięciu kategoriach: open, policjantów, strażaków, żołnierzy, OSP, strażników granicznych, funkcjonariuszy Służby Więziennej, żołnierzy wojsk należących do NATO oraz Inspektoratu Transportu Drogowego. Wszyscy biegacze będą mieli do pokonania dziesięć kilometrów. 

Biegowi towarzyszyć będzie pokaz bojowy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Poznaniu. Działania funkcjonariuszy obejrzeć będzie można o godz. 14.10 przy budynku Urzędu Gminy w Rzgowie. W sobotę będzie również możliwość odpłatnego lotu widokowego śmigłowcem. Cena i długość lotu będą do ustalenia na miejscu (ul. Targowa, okolice cmentarza). A o godz. 17.00 przy scenie odbędzie się pokaz Przewodników Psów Służbowych z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu. 

Po emocjach sportowych wieczorem przyjdzie czas na wrażenia kulturalne. Od godz. 18.00 rozpoczną się koncerty dla mieszkańców gminy. Najpierw na scenie wystąpi zespół My Voice, a następnie Kostanecki Band. O godz. 19.30 rozpocznie się koncert ZajeFajnych, a o godz. 20.45 - CamaSutry. Od godz. 22.00 trwać będzie natomiast zabawa taneczna.

Dni Rzgowa zakończą się w niedzielę gminno-parafialnymi dożynkami. Podczas całej imprezy nie zabraknie atrakcji dla dzieci i potraw regionalnych.  • XIII Dni Gminy Rzgów. Bieg Służb Mundurowych i loty śmigłowcem

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.