Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18079) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Zgłoszenie o kolejnym uszkodzeniu na ścieżce edukacyjnej 

Dodano: 26.08.2019 14:19

W weekend doszło do zniszczenia kolejnego urządzenia edukacyjnego (wir wodny) na oddanej niedawno ścieżce doświadczeń nad jeziorkiem Zatorze w Koninie. 

To już kolejne uszkodzenie mienia w tym miejscu. Uszkodzona została przeźroczysta kopuła wiru, z której wyciekł cały płyn. Prawdopodobnie sprawca chciał przewrócić urządzenie i pod wpływem naprężeń kopuła pękła. Urządzenie kosztowało 14.769,82 zł brutto (finansowane było w ramach KBO). Sprawa została zgłoszona policji.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KBO,   ścieżka edukacyjna,   uszkodzony sprzęt,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pisałem przy okazji artykułu o postawieniu "multimedialnych" ławek w mieście nikomu zresztą niepotrzebnych, że wystarczy kilka tygodni, żeby zostały uszkodzone lub zniszczone przez patologię. Gdzieś po tygodniu już pojawił się artykuł o uszkodzeniu takiej ławki. Jak widać kolejne cudo nikomu niepotrzebne do szczęścia za gruby hajs zostało unicestwione. Oby tak dalej, stawiajcie takie zabawki w miejscach, w których byle dres ma do nich dostęp, to zaraz nic z tego nie zostanie.
Dodano: 26.08.2019 16:33    Przez: R
za małe kary... patologię trzeba karać a nie straszyć.
Dodano: 26.08.2019 17:44    Przez: ~mieszkanieniec
No cóż, na ciecioli nie ma rady. Tępoty się nie da wykorzenić. To tkwi zbyt głęboko w durnych łbach takich ułomów. Proponuje postawić dodatkową atrakcję: pręgierz, żeby było gdzie takich debili publicznie wybatożyć.
Dodano: 26.08.2019 17:58    Przez: Arkadiusz
a tych patoli co piją w miejscu publicznym i śpią na ławce przy ulicy i samym przejeździe kolejowym naprzeciwko całodobowego monopolowego Phi-coś tam to służby mundurowe nie widzą lub się ich boją ponieważ mamy funkcjonariuszy w rurkach..... to samo jest z tą ścieżką edukacyjną....może myślał żul, że ten pojemnik spirytusem wypełniony jest.
Dodano: 26.08.2019 19:16    Przez: dymitrii.007
proponuję panów z Policji na rowerki przesadzić a nie wozić te dupska autami i pojeździć między blokami na osiedlach...
Dodano: 26.08.2019 19:04    Przez: ~mieszkaniec

KOMENTARZE

Pisałem przy okazji artykułu o postawieniu "multimedialnych" ławek w mieście nikomu zresztą niepotrzebnych, że wystarczy kilka tygodni, żeby zostały uszkodzone lub zniszczone przez patologię. Gdzieś po tygodniu już pojawił się artykuł o uszkodzeniu takiej ławki. Jak widać kolejne cudo nikomu niepotrzebne do szczęścia za gruby hajs zostało unicestwione. Oby tak dalej, stawiajcie takie zabawki w miejscach, w których byle dres ma do nich dostęp, to zaraz nic z tego nie zostanie.
Dodano: 26.08.2019 16:33    Przez: R
Potrzebne/niepotrzebne, jak widać jest to projekt KBO, czyli zgłoszony i przegłosowany przez mieszkańców, najwidoczniej komuś potrzebny... A wandale... Cóż smutne, ale prawdziwe :-(.
Dodano: 27.08.2019 07:51    Przez: Anna Przybylska
za małe kary... patologię trzeba karać a nie straszyć.
Dodano: 26.08.2019 17:44    Przez: ~mieszkanieniec
No cóż, na ciecioli nie ma rady. Tępoty się nie da wykorzenić. To tkwi zbyt głęboko w durnych łbach takich ułomów. Proponuje postawić dodatkową atrakcję: pręgierz, żeby było gdzie takich debili publicznie wybatożyć.
Dodano: 26.08.2019 17:58    Przez: Arkadiusz
proponuję panów z Policji na rowerki przesadzić a nie wozić te dupska autami i pojeździć między blokami na osiedlach...
Dodano: 26.08.2019 19:04    Przez: ~mieszkaniec
a tych patoli co piją w miejscu publicznym i śpią na ławce przy ulicy i samym przejeździe kolejowym naprzeciwko całodobowego monopolowego Phi-coś tam to służby mundurowe nie widzą lub się ich boją ponieważ mamy funkcjonariuszy w rurkach..... to samo jest z tą ścieżką edukacyjną....może myślał żul, że ten pojemnik spirytusem wypełniony jest.
Dodano: 26.08.2019 19:16    Przez: dymitrii.007
no nie wierzę, tyle pieniędzy w błoto , tak samo z rowerami, wszystko już tak poniszczone, czemu ludzie są tak niepowazni,przecież to nasza kasa nasze dobro z którego możemy korzystać, wiecej patroli na osiedlach szczególnie pieszych lub rowerowych, szczególnie w miejscach wyposażonych, niech ktoś w końcu zrobi porządek z chuligaństwem w tym mieście!!!
Dodano: 26.08.2019 22:36    Przez: Elżbieta
Niedawno odwiedził mnie 11 letni wnuk. Poszliśmy na spacer nad jeziorko i mieliśmy frajdę korzystając ze ścieżki edukacyjnej. Już wtedy jeden z elementów był niesprawny. Monitorowanie takich miejsc powinno być wliczone w koszt projektu. Możliwe, że kiedyś ten 1 procent wandali nie zepsuje przyjemności 99 procentom normalnych mieszkańców miasta. Nie ukrywam, jestem poirytowany.
Dodano: 28.08.2019 16:52    Przez: Alfred Michalczyk