Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17780) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 8oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Rychwalskie Zakończenie Wakacji. Rock, Złombol i kino plenerowe

Dodano: 29.08.2019 14:11
Źródło: LM.pl

Pożegnanie wakacji to nie jest przyjemny moment. Ale nie w Rychwale - tam zakończenie wakacji będzie miało smak rocka i dobrej zabawy.

Rychwalskie Zakończenie Wakacji organizowane jest przez lokalny zespół PKN Rock i gminę Rychwał. Zabawa rozpocznie się o godz. 15.00 od warsztatów rzeźbiarskich prowadzonych przez Mariannę Iwińską oraz pokazu technik interwencyjnych w wykonaniu TG Security Polska. Godzinę później w Parku Miejskim w Rychwale zjawią się motocykliści i Złombol Team Rychwał. Na godz. 16.30 zaplanowane jest natomiast przedstawienie teatralne dla dzieci pt. ,,Kopciuszek".

Od godz. 17.00 ze sceny popłyną natomiast rockowe brzmienia. Dla uczestników zagrają lokalne zespoły - Formind z Konina, To All Units z Ostrowa Wlkp. i PKN Rock z Rychwała. Po koncertach zaplanowane jest kino pod gwiazdami. 

Podczas całej imprezy nie zabraknie też innych atrakcji. Dla dzieci przygotowane zostaną: dmuchany zamek, gry i zabawy z animatorem oraz balony, a dla dorosłych - ogródek biesiadny.  

  • Rychwalskie zakończenie wakacji. Rock, Złombol i kino plenerowe

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.