Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18055) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Konin. Jazda rowerem miejskim przez godzinę będzie darmowa

Dodano: 20.09.2019 09:15
Źródło: LM.pl

Darmowe przejażdżki rowerem miejskim w Koninie, ale tylko przez godzinę. Z taką propozycją z okazji Dnia bez samochodu, wyszedł operator urządzeń.

Dzień bez samochodu obchodzony jest 22 września. W związku z tym firma Nextbike Polska, która jest operatorem rowerów miejskich w Koninie, wprowadza godzinę jazdy za darmo. Od północy w sobotę (21 września) do godziny 23.59 w niedzielę (22 września), bezpłatna będzie pierwsza godzina każdego wypożyczenia. Po przekroczeniu darmowego czasu, opłata będzie naliczana zgodnie z cennikiem.

– Cieszy nas, że możemy być częścią nurtu kształtującego wzorcowe zachowania proekologiczne. W 2019 roku z rowerów publicznych Nextbike korzysta już ponad 2,3 miliona Polaków. W tym sezonie odnotowaliśmy już ponad 12 mln wypożyczeń. Sieć rowerowa Nextbike nieustannie się rozwija udostępniając jednoślady w kolejnych miastach – mówi Aleksandra Myczkowska-Utrata dyrektor komunikacji Nextbike Polska. – Zachęcamy do ekologicznego sposobu przemieszczania się po mieście - rower to zdecydowanie najlepszy sposób na podróżowanie neutralne dla klimatu i korzystne dla zdrowia – dodaje Aleksandra Myczkowska-Utrata.

Poza Koninem na liście miast, w których będzie można korzystać z darmowej godziny znalazły się: Białymstok, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gliwice, Grodzisk Mazowiecki, Kalisz, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kołobrzeg, Koszalin, Lublin, Luboń, Michałowice, Otwock, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Pruszków, Pszczyna i Goczałkowice-Zdrój, Radom, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Supraśl, Szamotuły, Tarnów, Tychy, Wrocław, Zabrze i Żyrardów. Aż dwie godziny (od 12.00 do 14.00) bezpłatnie będzie można korzystać z rowerów w Zielonej Górze.

  • Konin. Jazda rowerem miejskim przez godzinę będzie darmowa
  • Konin. Jazda rowerem miejskim przez godzinę będzie darmowa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

a tak ile jest ? pol godziny za free ?
Dodano: 20.09.2019 09:34    Przez: ~pytajnik
Tak. Zwykle jest 30 minut za darmo. Ale w wielu innych miastach mają np. 20 minut.
Dodano: 21.09.2019 21:04    Przez: GordiT

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.