Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17735) SPORT FORUM FIRMY (5508) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 16oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rewitalizacja parku w Turku. To miejsce będzie nie ... (0)Wierzbinek. Pożar przyczepy ze słomą na drodze woj ... (3)

Spółdzielnia Zatorze. Pierwsi nie tylko w Koninie, ale i w Polsce

Dodano: 30.09.2019 21:27

Na zaproszenie prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Zatorze”, Macieja Ostrowskiego, w Koninie odbyło się spotkanie z minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigą Emilewicz.

 Celem spotkania było poznanie planów rządu na wprowadzenie nowelizacji do ustawy dającej możliwość instalowania paneli fotowoltaicznych na dachach budynków spółdzielczych. Pani minister potwierdziła, że taki projekt nowelizacji jest już gotowy i zostanie poddany pod głosowanie już nowym posłom następnej kadencji.

 - Jest to dla nas bardzo ważna informacje, i wszystkie działania, które przez naszą spółdzielnię w tym kierunku są realizowane, już w niedalekiej przyszłości staną się faktem – powiedział Maciej Ostrowski. Prezes zapewnił, że SM „Zatorze”, będzie jedną z pierwszych, która da mieszkańcom możliwość instalowania paneli fotowoltaicznych na dachach swoich bloków nie tylko w Koninie, ale i w Polsce.

Fot. Mirek Jurgielewicz 

  • Spółdzielnia Zatorze. Pierwsi nie tylko w Koninie, ale i w Polsce

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:SM Zatorze,   spółdzielnia Zatorze,   Maciej Ostrowski,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

"zostanie poddany pod głosowanie już nowym posłom następnej kadencji" to oznacza że trafi do sejmowej lodówki, co będzie po wyborach nie wiadomo. Podobnie jak program "czyste powietrze" które jest praktycznie fikcją 1,5% realizacji brawo PiS i jego walka ze smogiem!
Dodano: 01.10.2019 14:23    Przez: Ropuch

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.