Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19701) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 10oC
Jutropogoda
10 / 9oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (0)Nowa miotła nie pomogła. Górnik po jesieni w stref ... (0)

Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus

Dodano: 9.10.2019 15:30

Kandydaci do sejmu z listy PiS w okręgu nr 37, przekonywali na konińskim rynku do głosowania w najbliższą niedzielę. Z chorągiewkami i ulotkami zachęcali do aktywnego uczestnictwa w wyborach parlamentarnych.

- W moim przekonaniu to najważniejsze wybory od 1998 roku – powiedział w imieniu kandydatów, Zbigniew Hoffmann, lider listy. - Jak powiedział prezes J. Kaczyński, mamy wybór między Polską plus, a Polską minus. Między Polską sukcesu, wielkich transferów społecznych, wsparcia dla każdej rodziny, dobrze prosperującej gospodarki, innowacyjności i nowoczesności a Polską chaosu, braku programu i pomysłu. Te wybory są bardzo ważne dlatego przygotowaliśmy taką „piątkę” dla każdego obywatela. Po pierwsze apelujemy, aby w niedzielę, 13 października znaleźć w ciągu dnia czas, aby pójść do lokalu wyborczego i zagłosować. Po drugie, żeby to uczynić w jakiejś wspólnocie rodzinnej, całymi rodzinami, aby dać przykład dzieciom i młodzieży. Po trzecie poinformować tych, którzy być może jeszcze nie uwzględnili tego w swoich niedzielnych planach. Poza tym rozejrzeć się, czy wokół nie ma takich osób, którym trzeba pomóc dotrzeć na wybory i to uczynić. I po piątek, żeby mówić, jak to ważne wydarzenie, które się zdarza raz na 4 lata. Wybory parlamentarne zdecydują czy to ten dobry czas dla Polski będzie trwał. Apelujemy więc do mieszkańców okręgu, aby z tego prawa wyborczego skorzystali i 13 października oddali głos za Polskę.

  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus
  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus
  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus
  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wybory 2019,   PiS Konin,   Zbigniew Hoffman,   Witold Czarnecki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nic tylko głosować na PiS. Niech się bogacą. Budnerowa zarobiła w cztery lata ponad milion dzięki dobrej zmianie i kupiła sobie apartament za gotówkę, bo po co kredyt. Po następnej kadencji kupi kolejny, a mieszkańcy Konina zobaczą ją dzięki TVN jak robi zabiegi plastyczne. Inny kandydat podobno na brata kupił budynek od państwowego banku i wynajmuje go dalej temu bankowi. Nie ma to jak się łatwo bogacić, a o Zofii już nie wspominam, bo szkoda pisać.
Dodano: 9.10.2019 22:17    Przez: Hans Gruber
avatar stary komunistyczny prokurator jest pisowską propagandą sukcesu ???? - jakaś kpina ?
Dodano: 9.10.2019 16:11    Przez: zx
Polska , to szczytne hasło ale, jak to zwykle z hasłami bywa życie je niejednokrotnie dotkliwie weryfikuje. Nie jestem politykiem i mogę szczerze przyznać , że PiS swym programem społecznym zawstydziło inne partie. Cóż z tego, skoro w zarządzaniu Państwem, w gospodarce, w praworządności ma sukcesy wykreowane tylko przez TVP-PiS. Sądy działają coraz opieszalej, spółki skarbu państwa tanieją w zastraszającym tempie. Giełda pikuje w dół. Cały ten ''sukces'' gospodarczy oparty jest na firmach i przedsiębiorstwach, którym nie opłaca się inwestować, bo nie wiadomo co szeregowy poseł zaordynuje za tydzień, miesiąc, czy rok. Jak w dowcipie o Gomółce można z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, iż stojąc nad przepaścią szykujemy się , by zrobić duży krok do przodu.
Dodano: 9.10.2019 17:45    Przez: Alfred Michalczyk
Ciekawe gdzie będą pracować? Jak połowę budżetu państwa generują mikro firmy. Przy tej polityce ile firmy płacą podatków i mają kosztów pracowniczych połowa upadnie. Sam zamkne mała działalnośc i razem z żoną ponoć dostaniemy po 4000 zł. Żyć nie umierać nie wspominając o urlopach i zachorować można. A na działalności tylko.... CI co prowadzą dopowiedzą sobie sami jak jest różowo w Polsce. Powodzenia wszystkim.
Dodano: 9.10.2019 19:32    Przez: ~maxxx
Dzięki ich polityce, to będzie POLSKA MINUS.
Dodano: 9.10.2019 17:38    Przez: aga

KOMENTARZE

avatar stary komunistyczny prokurator jest pisowską propagandą sukcesu ???? - jakaś kpina ?
Dodano: 09.10.2019 16:11    Przez: zx
Nic tylko głosować na PiS. Niech się bogacą. Budnerowa zarobiła w cztery lata ponad milion dzięki dobrej zmianie i kupiła sobie apartament za gotówkę, bo po co kredyt. Po następnej kadencji kupi kolejny, a mieszkańcy Konina zobaczą ją dzięki TVN jak robi zabiegi plastyczne. Inny kandydat podobno na brata kupił budynek od państwowego banku i wynajmuje go dalej temu bankowi. Nie ma to jak się łatwo bogacić, a o Zofii już nie wspominam, bo szkoda pisać.
Dodano: 09.10.2019 22:17    Przez: Hans Gruber
Dzięki ich polityce, to będzie POLSKA MINUS.
Dodano: 09.10.2019 17:38    Przez: aga
Polska , to szczytne hasło ale, jak to zwykle z hasłami bywa życie je niejednokrotnie dotkliwie weryfikuje. Nie jestem politykiem i mogę szczerze przyznać , że PiS swym programem społecznym zawstydziło inne partie. Cóż z tego, skoro w zarządzaniu Państwem, w gospodarce, w praworządności ma sukcesy wykreowane tylko przez TVP-PiS. Sądy działają coraz opieszalej, spółki skarbu państwa tanieją w zastraszającym tempie. Giełda pikuje w dół. Cały ten ''sukces'' gospodarczy oparty jest na firmach i przedsiębiorstwach, którym nie opłaca się inwestować, bo nie wiadomo co szeregowy poseł zaordynuje za tydzień, miesiąc, czy rok. Jak w dowcipie o Gomółce można z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, iż stojąc nad przepaścią szykujemy się , by zrobić duży krok do przodu.
Dodano: 09.10.2019 17:45    Przez: Alfred Michalczyk
Dobrze, że Pan przyznał iż nie jest politykiem a zabrakło przyznania się też do braku wiedzy o ekonomi. Myślę, że jest Pan kultularny, gotowy na rozmowę i argumenty, ale lekko głuchy i ślepy. Polska powinna mieć lepsze rządy niż PiS, ale nie ma opozycji. PO to katastrofa, PSL wejdzie w koalicję z każdym: PO, SLD, Gazpromem. Sądy i praworządność zapewniam Pana, że są na tym samym poziomie co 5 lat wstecz za PO: na telefon. Takie będzie długo; a że teraz dzwoni PiS a nie PO nic nie zmieniło. Co do gospodarki to można wszystko "zwalić" na koniunkturę, ale fakt jest taki że mamy najlepsze 4 lata z ostanich 30. Rekordowo niskie bezrobocie, wysoki wzrost PKB, bardzo niski przyrost zadłużenia i niskie podatki (dzień wolności podatkowej) z rekorfowymi transferami na wzór normalnej Skandynawii (tylko w PLN). I te dane miże Pan znaleźć wszędzie w 5 minut.
Dodano: 09.10.2019 19:06    Przez: Marcin Swoinski
Nie wiem czy Pan prowdził firmę, sp zo.o., sądzę, że nie. Zapewniam Pana, że jest w ekonomi trend podniszenia płacy minimalnej a firmy sobie z tym poradzą. Ta płaca minimalna nie zwali nikogo na kolana: Niemcy, Fra, Szwedzi dalej tu będą firmy otwierać bo oensje z PLN są śmiesznie niskie. Podobnie duże polskie miasta też płacą ponad minimalną. Być może jak kogoś nie stać na pensję pracownika za 2800 zl w 2023 to może jednak niech zamknie biznes. Jak Ukraińcy wyjadą to brakie z 500 000 miejsc pracy. Czasy zarobku na taniej sile roboczej się kończą. Trzeba inwestować w wydajność pracownika bo zapas mamy ogromny. Czy Pan wie, że przez Pragę średnia cena 1m2 mieszkania dla całych Czech to ponad 10 000 zł! W Koninie 3500/m2 a Pan nadal chce buduwać przyszłość kraju na taniej sile roboczej? Zapraszam do życia z rodziną z pensji 1800 zl.
Dodano: 09.10.2019 19:15    Przez: Marcin Swoinski
Głosujcie na PO-KO to będzie jak w KONINIE wielka dziura rozpadające się mosty super amfiteatr zasypane baseny odkryte, termy .stagnacja i zwijanie się.
Dodano: 09.10.2019 19:16    Przez: ~Konin
Pan Marcin Swoiński wielkim ekonomistą jest ale ..... Bawią mnie lub szczerzej mówiąc przerażają tacy domorośli zwolennicy ekonomii socjalizmu. Tak , byłby Pan w latach 60/70/80 prymusem na ówczesnych studiach ekonomicznych. Problem w tym, że gospodarka a co za tym idzie i byt przeciętnego Kowalskiego nie zależy od tych wydumanych teorii. Wenezuela ma ropę - populistyczne rządy - a Wenezuelczycy szukają żywności po śmietnikach. Grecy przez lata rozdawali nie licząc się z kosztami a dziś mocno zaciskają zęby. Hiszpanie też spróbowali i też wyszła klapa. Nie sądziłem, że w Polsce mamy jeszcze tak licznych zwolenników chodzenia na skróty. To zawsze ładnie wygląda w ustach polityków i zawsze mocno odbija się na szarym obywatelu.
Dodano: 10.10.2019 13:27    Przez: Alfred Michalczyk
Głosuję i popieram PiS. Życzę im wygranej chociaż to już przesądzone.Brawo Brawo
Dodano: 09.10.2019 17:59    Przez: Ania
Jak nie chcesz na PIS to głosuj na SOLIDARNĄ POLSKĘ. . . POPKOWSKI ROBERT popiera większe minimalne wynagrodzenia, takie jak w Europie. Polacy głosują na PIS, bo chcą zarabiać tyle, co w Uni Europejskiej.
Dodano: 09.10.2019 18:59    Przez: Europejczyk
Ciekawe gdzie będą pracować? Jak połowę budżetu państwa generują mikro firmy. Przy tej polityce ile firmy płacą podatków i mają kosztów pracowniczych połowa upadnie. Sam zamkne mała działalnośc i razem z żoną ponoć dostaniemy po 4000 zł. Żyć nie umierać nie wspominając o urlopach i zachorować można. A na działalności tylko.... CI co prowadzą dopowiedzą sobie sami jak jest różowo w Polsce. Powodzenia wszystkim.
Dodano: 09.10.2019 19:32    Przez: ~maxxx
Popkowski to niesamowity biznesmen, a w jego oświadczeniu dochód na całe 9 tysięcy złotych. Jak chłopowi idzie tak słabo to musi iść do uczciwej roboty. W MZK więcej zarobi.
Dodano: 09.10.2019 22:23    Przez: Hans Gruber
Proponuje, by politycy związani z obecną władzą pochwalili się zarobkami ich pracowników. Ich albo żon , braci itp.
Dodano: 10.10.2019 13:31    Przez: Alfred Michalczyk
Mnie nie musi nikt przekonywać taśmy Neumanna postawiły kropkę nad "i" . Tylko PiS !!!!
Dodano: 09.10.2019 19:01    Przez: ~Ola
Kogo boli, że w Polsce dzieje się lepiej?
Dodano: 09.10.2019 19:02    Przez: Lajt
Do agi Premier powiedział, że po wojnie ludzie pracowali za miskę ryżu i nikt nie miał pretensji bo trzeba było odbudować kraj. Nie mówił, że trzeba dzisiaj również jakąś metodą do tego dojść.(do miski ryżu) Ubolewał, że Polacy mają tak małe wynagrodzenia i wtedy powiedział o tym, że bogaci siedzą na pieniądzach a nie potrafią się dzielić i tu stwierdził, że trzeba to zmienić. Nie raz publicznie na spotkaniach międzynarodowych mówił, że bogaci powinni dzielić się z biednymi. I tyle w temacie
Dodano: 09.10.2019 19:45    Przez: Ania
To się podziel. Bo póki co , to jest dziel i rządź.Wiem co powiedział, jak go nagrali, nie mówie o tych lukrowanych newsach w TVP.
Dodano: 09.10.2019 20:56    Przez: aga
ja jakoś za rządów PIS nie dostałem 1 zł.. a wszyscy mówią co takiego dobrego zrobił..... wiec mojwgo głosu nie mają.jeśli będzie 40 lat pracy wtedy zagłosuje. bo chodz dostsne jedno od nich. zaznaczam 49 lat pracy zasłużone żeby dostać emeryture👍👍👍👍☝☝